Chudneme s čajom Hannasaky. Podarilo sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte...

Snazite sa schudnut, ale nedari sa vam?Tak mne sa dostal do ruk cajik, z ktoreho by som mala zhodit nekake tie kila, mam znamych, co pili tento caj a dost schudli, tak ak ste tu zienky, ktore sa chcete pridat alebo mate skusenosti s tymto cajom, pripevajte, a pojde na to chudnutie lahsie,bude sa tesit.

Diduša

blcha
2. dec 2008

tak ja zajtra behnem do lekarne objednat si ho a potom pridem po rady 🙂

katrin21
2. dec 2008

OK, blcha.. uz aj utekaj 🙂)

majcik
2. dec 2008

OK, tak je to v poriadku. Nechcem moc silny, este kojim.
Uvidime, ci nemam nejaky iny problem ... ked mi je tak zle, vcera az na odpadnutie, dnes trochu lepsie. Ale citim pohyb v crevach, nieco sa tam deje.

katrin21
2. dec 2008

ono... ten caj celkovo precistuje organizmus a pri takych produktoch som vela krat citala, ze je ludom najprv zle.. aj Andy Timkova raz pisala, ze nuka vsetkym taky nejaky Dr. Jacmen , ci co.. nejake zelene cudo an ocistu.. a vsetkym z toho bolo najprv zle, bolela ich hlava a tak.. to ze sa telo zbavuje tych toxinov... tak neviem... mozno to nejako suvisi.,.lebo ten caj nie je len na chudnutie, ale clkovo je zdravy, detoxikuje, a pod.

majcik
2. dec 2008

Katrin - ja som si ho zohnala preto, ze mi ho odporucila svokrina kolegyna na ekzem ... az potom som zistila, ze je vlastne aj na chudnutie ... nooo, mozno je v mojom organizme veeela toxinov, tak preto tie priznaky 😒
Pochopim, ze ma moze boliet brucho, krce a podobne, ale ze by bolo cloveku az na odpadnutie?

Inac, ten ekzem sa mi okamzite trochu zlepsil, ale vcera zas pohorsil ... zvlastne... uvidime, co bude dalej.

didusa.risulo
autor
2. dec 2008

majcik a tehotna nemozes byt?

majcik
2. dec 2008

Didusa - 🙂 Tiez ma to najprv napadlo, ale tuto moznost som uz vylucila 🙂

serafinka1
2. dec 2008

Ahojte, tak ja poslušne hlásim, že po týždni mám kilo dole a cítim sa fakt dobre odkedy ho pijem. Jeden deň som vynechala,lebo som bola rozlietaná a nestíhala som, a aj som pocítila tú zmenu, že keď som sa najedla, mala som celý deň pocit plnosti a nebolo mi dobre. Takže čajík vrelo odporúčam. Je fantastický. 🙂

majcik
2. dec 2008

Serafinka - hm... zeby plny zaludok a tento caj nesli dokopy? Hm... ktovie. Mne bolo dost zle v sobotu vecer a to sme boli na jednej oslave, neprejedla som sa, ale zjedla som viac ako inokedy... vcera som sa nenapchavala, ale jedla som na obed mastnejsiu fasirku ... rozmyslam uz roznymi smermi.

zuza80
2. dec 2008

majcik, ja si myslím,že ti ten čaj nerobí dobre.možno obsahuje niečo, čo ti vadí,na čo možeš byt alergická.pár dni nepi, potom skús znova a uvidíš, či ti to začne znova. ak áno tak ho nepi, to ti za to nestojí.neviem, či tam nebolo písané, že je aj na vysoký krvný tlak. nemala si nízky a po čaji sa ti mohol ešte znížit?ked ti bolo až na odpadnutie.

majcik
2. dec 2008

Zuza - moze byt, to mi pred chvilkou povedala aj kamoska - lekarka, ze mozem byt alergicka na nejaku zlozku ... ano, planujem to tak, ze teraz par dni pauza a potom znova skusim, ak bude reakcia taka ista, tak s nim skoncim ... co uz.
Ja mam skor nizky tlak, vcera pobede mi manzel meral a mala som 104/71, tep 67. Nic take hrozne

serafinka1
2. dec 2008

Majcik môže byť, daj si pauzu a potom skús začať napríklad so slabším odvarom.

majcik
3. dec 2008

Skusim tak ... teraz uz dva dni pauzujem a potom skusim znova.

didusa.risulo
autor
3. dec 2008

tak ja este som dnes nepila ale idem spravit, nemala som neako casu ale dnes mi bolo povedane ze som schudla

majcik
3. dec 2008

Didusa - kolko dni uz pijes? A kolko si schudla?

Ja som pila 5 dni a schudla som kilo 🙂

didusa.risulo
autor
3. dec 2008

majcik ja ho uz pijem nieco do mesiaca prvy tyzden som schudla za 7 dni 2.6 kila ale s tym som mala sojenu dietu, nejela som chleba, sladke a po 17:00, potom som uz sa zacala obzierat, pribrala som kilo ale to kvoli sladkostiam,ale teraz zas vidim ze som schudla cosi, hlavne v tvari to vidim,ale na vahu ked pojdem tak mozno az za neake 2 tyzdne ale len tak informacne

ale moja rada znie, nejest chleba, sladkosti a po 17:00 nic akurat ovocie a vysledky budu zarucene, a pit caj samozrejme a pojde to dole isto a budete na seba hrde a hlavne spokojne s vysledkami

majcik
3. dec 2008

Didusa - super, tak gratulujem 🙂

Co jes namiesto chleba? Ja si akosi ine ranajky neviem predstavit ... chlieb, pecivo musi byt ☹

didusa.risulo
autor
3. dec 2008

majcik ale ked chces byt pekna treba trpiet chvilu, ja som teraz zjedla krajec chleba s varenou klobasou a horcicou,nech

no ale co som jedla?bud grahamove rozky alebo taky ten tmavohnedychlieb tusim to je psenicnorazny alebo tak neak, kludne na to rano maslo,sunku,syr a ides, ale s mierou tak 2 polovicky

majcik
3. dec 2008

Didusa - jasne, tak to sa da ... ja som si myslela, ze si uplne vylucila pecivo a chlieb a myslela si asi len to z bielej muky, vsak?

didusa.risulo
autor
3. dec 2008

ale aj cierny chlieb aj z toho sa bribera

majcik
3. dec 2008

Tak iste, ale menej ako z klasickeho ... ja sa snazim tiez nejest vecer ... po 18.00, juuuj, aka som teraz hladna ...
Nooo, vela som pribrala v tehotenstve a chcem sa s tym popasovat ...

katrin21
4. dec 2008

majcik: ja som raz drzala delenu stravu a vtdy som chleba nejdla vobec a a chudla som jak besna.. ale jedla som namiesto neho vlarany... to si take tie suche chlebiky, ale mne chutili, raz som mala kukuricny, raz psenicny a tak... a na to jemne floru..a este nieco ... teraz jem len roztek na ranajky, biely.. potom uz pecivo nejem.. ale minule som pisalam ze som neodolalaa vecer zhltla dva medove maslove chleby.. a nic.. vasa je stale dole.,.. a caj pijem. 🙂

nanyka
4. dec 2008

aj ja si kupujem celozrnný chlieb, podobný tomu vlaranu, ale nie je to to isté..tiež sú to také "doštičky", posypaný je sezamovými semienkami..je krehký a veľmi chutný..
akurát si ho dávam, 2 ks, natreté jemne ramou a k tomu dve paradajky.. 😎

nanyka
4. dec 2008

a keď mám občas obrovskú chuť na sladké, tak si dám napr.lyžicu medu,alebo aj dve 😀
no minule som mala obrovskú chuť na čokoládu, ale ja milujem aj horkú, takú s vysoko-percentným podielom kakaa a s chilli - tak z tej sa hádam toľko nepriberá.. 😀

katrin21
4. dec 2008

baby ja som na katarinu dostala od mojej dcenky moju oblubenu Tatianu...a len som si znej zobla a schovala ju... ale vcera vecer som zjedla vecer po žehleni asi 4 kusky..... 😝 ale bol dobrááááá

nanyka
4. dec 2008

😀 ale veď čo, to nevadí..ja osobne sa netýram úplne, keď mám úplne neprekonateľnú chuť na niečo, tak si to dám..aj tak,keby som sa príliš obmedzovala, bola by som potom ako pes na ostatných okolo seba 😀

katrin21
4. dec 2008

ved aj ja , nanynka... aj ja.... 😉

majcik
4. dec 2008

Ja si to tiez myslim, ze sa neda zit uplne bez sladkeho a bez peciva ... vsetko s mierou...

didusa.risulo
autor
4. dec 2008

ale potom to chudnutie nema taky efekt ale s mierou sa da

moj muz mi dnes kupil dalsie balenie cajika uz 3 krabicu po nej by som mala byt uz ako lan ale nebudem to viem

nanyka
5. dec 2008

odopierať si príliš prísno a po schudnutí jesť tieto dobroty znova - tak to je zaručený jojo efekt..
jedine ak by sa niekto rozhodol tak žiť celý život 😖 teda nič pre mňa pri mojej pôžitkárskej povahe 😀