Chudneme s čajom Hannasaky. Podarilo sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte...

Snazite sa schudnut, ale nedari sa vam?Tak mne sa dostal do ruk cajik, z ktoreho by som mala zhodit nekake tie kila, mam znamych, co pili tento caj a dost schudli, tak ak ste tu zienky, ktore sa chcete pridat alebo mate skusenosti s tymto cajom, pripevajte, a pojde na to chudnutie lahsie,bude sa tesit.

Diduša

lucxy
15. jan 2009

ahoj katrin ja sa tiez citim lepsie,,,,mozes ho pit dlho ako ty chces 🙂

katrin21
15. jan 2009

ja ho pijem uz dve mesiace, lenze posledne tyzden som pila malinka a jedla viac a mam kila skoro vsetky spat...
a aj niektore bylinkove caje sa nemozu stale... viem, ze o tomto sa to nepise.. ale predsa... chrobak v hlave

didusa.risulo
autor
16. jan 2009

ahojte

baby tak ja ho pije asi 2 dni ale to inenzivne a menej jem, a ja si dnes pohybujem jak prepelicka, poskakujem si,stale chodim cikat, aj na velku, citim sa zas lepsie,ako clovek,konecne, katrin podla mna ak schudneme po case tolko kolko potrebujeme alebo chceme, a potom uz nebudeme pit caj, tak treba sa velmi obmedzit v sladkosti a vecer nejest,proste ak sme my zeny,ktore maju metabolizmus taky ze priberieme hned, tak proste sa budeme musiet zbavit sladkeho,ak nie tak zas priberieme, my uz doma nemame skoro zidne sladkosti a ak ano,t ake nelubim, tak som rada

didusa.risulo
autor
17. jan 2009

baby za 3 dni kilo dole

janka1874
17. jan 2009

no super ja som sa zatiaľ nevážila ale ja musím nejako prestať jesť večer a bude dobre teraz od kedy zas pijem tan čaj tak nemám pocit takého nafúknutého brucha ale už plánujem cvičiť v priebehu týždňa už budem mať DVD na cvičenie na doma

didusa.risulo
autor
17. jan 2009

janka no ja osm vcera zjedla 6 slivkovych gul o 23:00 takze hruza, ale snazim sa nejest vecer, dnes som este nic nejedla len salku caju a idem si dat biley jogurt aj ked smotanovy , ale ja tie nizkotucne nemusim,ble

aviril
18. jan 2009

ahojte.
ja pijem tento čaj už týždeň, večer nejedávam a cvičím. Len sa chcem spýtať, koľko toho čaju na jednu šálku dávate? Lebo v balení píšu raz štvrť lyžičky, raz tretinu lyžičky a aj polovicu lyžičky. Tak neviem, koľko na jednu šálku mám dať. A musí sa piť ešte horúci?

aviril
18. jan 2009

a ešte otázka: po akom čase pitia sa chodí častejšie na wc? Lebo ja vôbec nepociťujem, žeby som chodila často na veľkú, práveže idem raz za dva dni, tak neviem, v čom to je.

didusa.risulo
autor
18. jan 2009

ahojte

aviril ja si davam celu zarovnanu,nie kopcovu a zalejem 3 dcl do plna,on potom trosku klesne, pijem ho hned ako sa da aby ma nepalil tak sa ma,

baby ja idem zajtra skusit popri caji tu 3 dnovu dietu, to bude zabijak, len skusim, co na to povie moja vaha, bude to krute ale budem musiet vydrzat

drzte mi palce

siminks
18. jan 2009

Ahojte babenky kde ten čajík kúpim,náhodou som sem pozrela 😉

katrin21
19. jan 2009

siminks. ... normalne v lekarni sa kupuje.. jeden sacok stoji asi 57 sk.. inak u nas v jednej lekarni mi ho odmietli predat.. ze len cele balenie,.. ato som som si ho u nich nedavno normalne kupovala, ale som ten jeden sacok darovala.. nechapen... akoze kvoli euru, ci co... ale inde v pohode...

aviril... pise sa , ze na zaciatok moze byt caj silnejsi, aby sa organizmus nastartoval... a zalievaj dvakrát... ja davam polku zarovnanej lyzicky do normalnej sialky , ta ma asi 2,5 až 3 deci.... a doma mam sialku 480 ml a tam davam jednu zarovnanu, taku slabu celu lyzicku... ma sa pit teply.. jasne , ze nie vrely. 😉 inak mne studeny ani nechutí blééé

didusa.risulo
autor
19. jan 2009

katrin, no ak kojis tak ho zalievaj 2 krat , ale inak len raz, je to odskusane, nema to taky ucinok druhy krat,

katrin21
19. jan 2009

ja nekojim.... 🙂

didusa.risulo
autor
19. jan 2009

katrin tak ti odporucam zalievat raz a plnnu lyzicku,nie kopcovu ale taku miernu a zaliat 3 dcl vody po vrch,lebo este klesne,ja som za prvy tyzden schudla 2.6 kila ale aj som dietovala

baby dnes som zjedla ten ananas,musela som si dat parku kuraciu, ale len taku cistu prevarenu a caj, za chvilu si dam bananik,zatial sa to da,ja ked toto vydrzim 7 dni tak ja by som mala dat dole viac ako 3 kila

katrin21
19. jan 2009

didusa, ale ved ja ho pijem uz dva mesiace.. si nepamatas??? 😉 viem ako sa ma pit.. len hovorim, ze akonahle ho pit prestanem, tak vaha ide späť.. prestanem sa tak vyprazdnovat, som viac nafuknuta a pod.... ale ty nerobis dobre, ze nejes doobeda.. potom jasne, ze ta vecer chyti vlci hlad... 😉

didusa.risulo
autor
19. jan 2009

katrin, viem ze ho pijed dlho, no vies, ja sa drzim a aj ked do obeda nie ze nic nejem, ale jem malinko, vecer nemozem mat na stole nic co pripomyna jedlo a podobne,ono to ide, ale ked muz donesie do obyvacky jedlo tak je to tazsie, teraz odisiel a ja varim len malemu a take veci nejem ako spenat a brokolica, horsie to bude ked mu dne sspravim krupicu,to neviem ci odolam, ale budem robit vsetko preto aby som si nedala ani lyzicku

siminks
19. jan 2009

ahoj Katrin dakujemdnes som behla do lekárni a už som aj prvú šálku vypila,okrem toho chodím trilrát na spening a ržím už týžden 90dnovku 😉

matusik111
19. jan 2009

ahojte kocky, neviem ci tu este niekto je. Prisla som sem pozret, lebo Diduska mi to poradila. Ja som tiez zacala dne s ćhudnutim po vianociach.
Ako sa ovla ten cajik? a kupim ho bezne v lekarni? a aky to ma mat ucinok??
asi ste to tu vsetko pisali, ale momentalne nestiham vsetko citat.
dakujem.

didusa.risulo
autor
19. jan 2009

matusik, kukni od prvej strany tak je napsiane vswetko a ak nieco nebudes chapat napis

matusik111
20. jan 2009

tak ja som si uz kupila ten caj , bola som v lekarni, tak som si povedala " skusim" .... Tak som zvedava ako budem zazracne chudnut 🙂
Ked budem mat trosku cas , tak precitam od zaciatku, nech som mudra 🙂

matusik111
20. jan 2009

Diduska, prosim, skor ako to vsetko precitam mozes mi zodpovedat par otazok, idem si robit ten cajik.
- mam salku 0,4 , kolko tam mam dat caju?
- musi byt ta voda iba horuca, alebo aj prevarena?
- zalejem a mozem popijat ?

Kolko salok vypijes za den? Vhodne pred jedlom, alebo po jedle ?
Dakujem 😀 😀

didusa.risulo
autor
20. jan 2009

matusik, odmeraj si 3 dcl a zalievaj si do tej salky po tade po kade si odmerala tych 3 dcl, to bude lepsie, no a ja neviem v konvici si prevar vodu,daj si jednu lyzicku nie kopcovu ja si davam tak a je chutnejsi ako ked len stvrt lyzicky,pomiesaj tou plasotovou lyzickou a nehaj odstat a hned ako uz ta nebude palit, tak zacni pit, co najteplesji,za den mozes aj 4 aj 5 salok vypit a je jedno ci pred jedlom alebo po jedle, mozes si ho spraivt na lacno ked vstanes potom po ranajkach, ,na obed pobede a vecer,to ti bude stacit, a nejec sladke a ak teda chces nejaky ucinok mat uz cca za tyzden, vyluc pecivo, kupj si tmave pecivo alebo grahamove rozky, velmi sa na teba tesim co mi zahlasis po tyzdni,aj sa odvas, lebo ked schudnes, tak bude motivacia zas do dalsieho tyzdna,a este, nezalievaj ho dva krat, nema to skoro ziaden ucinok ked to zalejes druhy krat,lebo tym ze prvy krat to nehas luhovat kym to nezacnes pit, uz je vsetko stratene v druhej salke,vela stastia

katrin21
20. jan 2009

ja ho pijem cely den.. pisu, ze by mal nahradit normalny cely pitny rezim...
ak mas vacsiu sialku, tak si umerne pridaj viac caju, logicky ja to tak robim a v pohode...

matusik111
20. jan 2009

diduska, dakujem. Ja som uz zacala od minuleho tyzdna chudnut a to bola nahoda, ze padla rec na caj a dnes som bola v lekarni, tak som ho kupila. Ja sa snazim dietovat ( ziadne sladke, ziadne pecivo a jem iba do 16:00) a chodim este 4 krat do fitka tyzdenne. Tak dufam, ze mi tento cajik iba pomoze dat co najviac bordelu prec z tela 🙂 Ved po Vianociach sa toho nazbieralo 🙂

dakujem za info. Slubila som manzelovi, ze vo stvrtok,ked sa vrati z prace, tak bude na mne zmena, tak to berem poctivo 🙂

avanka
20. jan 2009

Tak aj ja ho pijem, ale zaroven menej jem a za 6 dni mam kilo dolu....strasne sa tesim, lebo kojim a nemozem ho pit vela.......mne by stacilo, keby som dala dolu pol kila tyzdenne ale natrvalo....
Inak, mna ten caj tiez vobec neprehana, na velku chodim tak, ako som chodila

didusa.risulo
autor
20. jan 2009

matusikno a obsahuje aj listovku a je dobru na zenske veci, takze pre nas je dobry,ja som prisla na to se tak ako ho zaliavam a pijem ja, max5 krat denne sa da schudnu vyze 2 kilov za 7 dni,ja ho nepijde cely den,pije vodu z vodovodu a caj

aviril
20. jan 2009

ahojte.
ani mňa nepreháňa ten čaj, tak neviem, či robím niečo zle. Tiež som obmedzila jedenie, normálne jem, neprežieram sa a po 17.hod už nejem nič. A cvičím brušáky 🙂
vy chodíte na veľkú často?

didusa.risulo
autor
20. jan 2009

aviril,ja chodim aj 2 krat denne,ale kazdy den urcite, ale kazda ame iny metabolizmus, takze vas nemusi zas prehanat,z toho si nic nerobte

katrin21
20. jan 2009

ono to nema vyslovene prehanat, to nie je prehanadlo!!! len to zlepsuje peristaltiku, teda pohyb criev... ale naprl moju segru prvý den totalne prehnalo... mne to akurat pomaha sa normalne denne pravidelne vypraznit a tym padom odburat z tela skodliviny, co sa inak lepia na steny criev...
zalievam normalne dvakrat... vzdy sa este nieco vyluhuje, a asi to aj ma svoj vyznam , aby sa kombinoval silnejsi a slabsi výluh... a chudnem normalne.. takze ja odporucam zalievat dvakrat.. pripadne si do druheho zaliatia stipku pridat...

didusa.risulo
autor
20. jan 2009

katrin mame ocovidne rozdielne nazory... 😅

no s tym ''prehananim''nemoze nazvat toto ze je hnacka, to nie, ja osobne mam normal a castejsie,no keby som ja kojila, tak asi tiez zalievam 2 krat a robim to slabe teda stvrt lyzicky...