Chudneme s čajom Hannasaky. Podarilo sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte...

Snazite sa schudnut, ale nedari sa vam?Tak mne sa dostal do ruk cajik, z ktoreho by som mala zhodit nekake tie kila, mam znamych, co pili tento caj a dost schudli, tak ak ste tu zienky, ktore sa chcete pridat alebo mate skusenosti s tymto cajom, pripevajte, a pojde na to chudnutie lahsie,bude sa tesit.

Diduša

didusa.risulo
autor
2. nov 2008

ahojte, baby co ste uz prestali pit caj,ked tu nepiste skoro nik?

alebo je vykend tak od zajtra hadam sa to zobehne znova 😉

janka1874
2. nov 2008

didus rušný víkend bol aj my sme boli preč na hroboch s mojimi rodičmi sme boli na chate od piatka doobedu a prišli sme v sobotu večer a dnes sme ešte pobehali Košické cintoríny no fuška ale na čajík som nezabudla aj keď som stíhala len 2 krát denne ale 0,5kg je už dole jooooooj to bolo radosti dnes

sassi
2. nov 2008

ja som dnes vypila 2, chuti mi to ako čista voda, neviem, či pre to, že som trocha chorá a všetko mi chutí rovnako, ale dietu nedržím žiadnu (zatial - to bude 2. štádium 😀 ) Hlavne potrebujem znížiť cholesterol a dať dokopy zle pečenove testy 😖

zahara
2. nov 2008

ahojte, preletela som si trochu temu a dost ma to zaujalo..
je ten caj vhodny aj pre tehotne? (mozno ste to tu uz pisali, no nemam prave velmi cas citat celu diskusiu). dakujem 😉

janka1874
2. nov 2008

zahara to sa skús spýtať v lekárni ale kojace ho môžu 🙂 a to je dosť podobné skôr si pripadám že ako tehotná som viac mohla ako teraz keď kojím 😀

zahara
2. nov 2008

dakujem jani, zajtra sa skocim spytat - tehu sice teraz nie som, no pre kazdy pripad 😉

sassi
2. nov 2008

zahara, on podporuje tvorbu mlieka , takže asi ano 😉

didusa.risulo
autor
2. nov 2008

baby no neviem ako to je s tehotnymi ale tehotna zena by mala skor priberat ako chundut a ten caj je na spalovanie tukov, ale si myslim, ze keby ho pila tehotna ale tiez by jedla tak ako ma, teda nie dietne veci a pod. tak mozno sa moze, ale ja by som ako tehotna nepila

inak pozeate talent?

janka1874
2. nov 2008

no ale didus to nie je len na chudnutie ale aj na cholesterola alebo aj kopec iných vecí tak ja neviem podľa toho ako som na tom zdravotne asi tak by som to brala

áno pozerám to práve

sassi
2. nov 2008

pozerám, teším sa na Zvončeky 😉
a vraj ma podla letáku sa piť celodenne, ako celodenný pitný režim 😝

janka1874
2. nov 2008

sassi to čo znamená akože 2 litre ako pitný režim?

janka1874
2. nov 2008

no tak mňa teda tie zvončeky dnes sklamali s tým laionom boli lepšie

aniel
3. nov 2008

zahara-ja som ho pila aj ako tehotná a pribrala som veľmi málo,teda 6 kíl a myslím ,že to bolo preto,že som pila aj tento čaj.Pri ostatných deťoch som pribrala po 15kg,tak teraz sa mi to ľahšie zhadzovalo. 😀
a ten čajík je aj na kopec iných vecí .Ja mám nález na pečeni a aspoň sa mi nezväčšuje.Malo by to pomôcť aj v takomto prípade 😉

janka1874
3. nov 2008

no super keď budem opäť tehotná asi ho tiež budem piť lebo ja som pribrala 18 kg a 12-tich sa stále neviem zbaviť

sassi
3. nov 2008

no píšu to tak, ako celodenné pitie

janka1874
3. nov 2008

ale čo si máme pod tým slovom celodenné pitie vysvetliť nechápem to

sassi
3. nov 2008

no všetky tekutiny dna, ja som to tak pochopila 😉 teda že možeš aj 2 litre, miesto vody
a na začiatku sa ma piť silnejší
a zalievate ho na 2x, lebo mne je na 2.x už slabý 😒

sassi
3. nov 2008

toto sa píše v letaku,
"Asi tretinu zarovnanej lyžičky zalejeme 3 dcl horúcej vody, zamiešame, necháme ustáť a pijeme ihneď, akonáhle je teplota vyhovujúca (zo 100 gramov čaju zhotovíme 500 hrčekov nápoja!). Po vypití môžeme zaliať ešte raz. Čaj nesladíme, pretože by sme zničili jeho zásaditosť, čo je jedna z jeho nejdôležitejších vlastností. Nie je tiež vhodné používať kovovú lyžičku, preto je priložená lyžička plastová. Pitie tohoto čaju by malo nahradiť celodenný pitný režim. Vätší dávky silnejšieho čaju sú vhodné pre začiatok chudnutia, prvým príznakom je častejšie vyprázdňovanie, čo je zpôsobené silnejšou peristaltikou čriev."

janka1874
3. nov 2008

no nejako si to asi prispôsobím horšie je to u mňa cez víkendy to sme väčšinou niekde vonku alebo po návštevách a nebudem predsa chodiť s čajom vo vrecku 😀

sassi
3. nov 2008

janka nie vo vrecku, v termoske 😀 😀 😀
moja svokra nevie pochopiť, že nepijem alkohol 😠 zasa by mi včera nalievala, a ja že nič, len kavu a vodu, sa na mna divala ako na Majku z Gurunu 😖

janka1874
3. nov 2008

sassi dobrý nápad a máš super svokru vie pochopiť aj iných, poznám 😀 😀 😀 😀

didusa.risulo
autor
3. nov 2008

Ahojte zienky

ja som vam uz pisala o 10;00 ale mala som navstevu tak som ani nedopisala, tusim som reagovala na to tehotnstvo, no ja by som ho nepila keby som bola tehotna, a viem ze je dobry aj na nieco ine ako len na spalovanie tukov, pomaha aj pred pocatim, tusim ze obsahuje kyselinu listovu a ta je dobra aj v tehotnstve aj pred.

janka tak ty si sa uz vazila?ja sa budem zajtra rano, som velmi zvedava ci isli nieco dole za tyzden,

malemu sme vcera kupili motorku na baterky, uz k vianociam, bola super cena na nu, teraz ju skusame kolko vydrzi baterka a zajtra ju zbalime a dame mu ju az na vianoce, dovtedy aj zabudne na nu, kupila som mu aj body a dva rolaky po 299sk, kupovala som to v MICKE, neviem ci poznate, ale strasne drahe to bolo, ale dobra kvalita zas,

navsteva mi uz odisla maly sa uz aj napapal a pojdem ho uspat, som este musela zmyt dlazku lebo ja mam v byte vela prachu, zajtra tu uz budem mat zas prach po zemi, takze uspim maleho, precitam co ste popisali a sup idem upratovat, umyt riady, utret prach
tak zatim pa

didusa.risulo
autor
3. nov 2008

uz mi maly spi, tak ja idem rychlo utierat prach,

ja ten caj si zalejem a pomiesam, nech to sadne na dno, neham to luhovat az kym to nevychladne trosku a potom to len zlejem a pijdem hned potom uz nezalievam zas to iste, lebo to je slabe a ucinok je nizsi, takze ho luhujem okolo cca 15 minut a pijem nie horuci ale co najteplejsi,

len mne je uz zneho na nic, vypijem a ked si potom grgnem aj po hodine tak same ryby citim, da sa vypit ale potom ho stale citim v ustach, ja sa uz pozeram v zrkadle ako chybna ze ci uz nieco nie je vidiet ale na mne to bude vidiet velmi neskoro

a prosim vas co vy jete pocas dna a jete a vecer?to ma zaujima lebo neviem ci robim dobre co robim ja

sassi
3. nov 2008

diusa ja jem normálne ako predtým, sice potrebovala by som aj schudnúť, ale hlavne potrebujem dať tie krvne testy dokopy ... takže tak
Motorku na baterky mame tiež, ešte po dcerke, SMOBY a dobrá vecička, na mame všetky možné vozítka od odrážadla cez trojkolku, byciklíky, kolobežkua ž po tenisky na kolieskach... oni sa strašne radi na všetko vozia 😀
Tu značku nepoznám, ja kupujem deckam väčšinou second-hand a najradšej NEXT a ADIDAS, ale mame aj ine značky, takl všeličo, hlavne aby vela nestálo a nebolo číňácke 😖 😀 😀 😀

didusa.risulo
autor
3. nov 2008

sassi ja kupujem aj cinske veci ale to skor veci co idu na vrch, aby to nemal praimo na tele lebo ja tak ked to operiem aby nahodou, a to neni 100%bavlna, ale malo kupujem u nich,ked uz kupujem tak v detskych obchodoch a 100%bavlnu, ta micka sa vola presne obchod Detska moda Micka, ale drahe veci, ale co uz dnes neni drahe, no ja som vyutierala prach vsade, kde sa len dalo,idem na riady, ale sa mi nechce, a to aj zobudim maleho, tak idem puzlovy meter poskladat lebo ho maly rozobral 😅

sassi
3. nov 2008

ja som vyčistila sprchovy kut a vytepovala gauč, aj pohyb k dietke treba 😀
no aj u nas su take detske obchody a ten tovar čo predávajú, že rifle a nohavice za 500 - 800,- , topánky pod 800,- ani nemajú ... no naj si nechajú, to si radšej objednám NEXT. Ja veci na oblečko drahšie ako 300,- nekupujem (jedine asi zimnu supravu mame drahšiu) 😀
A do čínaku som od určitého času prestala chodiť úplne, ani neviem ako ... kedysi mi robila v takom obchode kamoška, tak ta mi odložila, ked mali niečo dobré, ale už je tiež na MD ... naposledy som tam asi kupila vyteplenu vestičku, ale to je dáááávnooooo.

didusa.risulo
autor
3. nov 2008

ahojte tak podlhej odmlke 😀 boli sme s riskom vonku s motorkou asi 2 hodiny, sme sa prechadzali, potom sarkana pustali a teraz prisiel tatino a ze aby sme isli do mesta kupit plienky a malemu mlieko ale mne sa nechce tak pojde bud sam alebo ma presvedci, no uvidim, maly mi aj pekne papkal, tak som rada, zaliala som si teraz caj a este dam vecer v neskorsich vecernych hodinach, spapala som trosku polievky aleto len tak trosku s malym a dala som si jogurt s ovsenymi vlockami ale mi to nechutilo, tak uz do rana nic zas nebudem papat

didusa.risulo
autor
3. nov 2008

jej baby teraz sme dosli domov a pozeram, ze som to zabudla odoslat, tak som to terez skopirovala a odosla no ale uz sme aj dosli z mesta, kamoskynmu malemu som kupila neake oblecko, asi pred 2 tyzdnami rodila, tak pojdeme na navstevu, no idem sa venovat melmu

aniel
3. nov 2008

jasom bola kúpiť čajík ,ale nebol,že mám prísť koncom týždňa,tak asi budem musieť vybehnúť do mesta do lekárne 😉

didusa.risulo
autor
3. nov 2008

aniel ides na hannasaky?ved ty ho pijes ci nie?