Chudneme s čajom Hannasaky. Podarilo sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte...

Snazite sa schudnut, ale nedari sa vam?Tak mne sa dostal do ruk cajik, z ktoreho by som mala zhodit nekake tie kila, mam znamych, co pili tento caj a dost schudli, tak ak ste tu zienky, ktore sa chcete pridat alebo mate skusenosti s tymto cajom, pripevajte, a pojde na to chudnutie lahsie,bude sa tesit.

Diduša

didusa.risulo
autor
10. nov 2008

baby ako sa vam paci ta reklama s tymy babatkami smejucimi sa?to sa mi lubi, a co vravite na toho deda?musi byt nieco pozicane a ruky ako safalatky... 😀 a vianoce salala

janka1874
10. nov 2008

no tie reklamy sú suprové

jonatanka
10. nov 2008

veru obcas mam aj ja púocit, ze jedno by nam bohato stacilo, hlavne ked su to take certiska 🙂 , a ta reklama na tie smiace deticky je super

didusa.risulo
autor
10. nov 2008

jemine, ten dedo to sa uz neda fakt, v kuse davaju len toho, kde prepnem tak ide

ja som sa teraz len tak zo srandy odmerala ale len brusko, a ja mam normalne 2-3cm dole z pasu, to moze byt?aj ked som vela neschudla za posledny tyzden?

janka ty si kolko dla dole uz?

jonatanka
10. nov 2008

jej odmerat brucho je super napad

didusa.risulo
autor
10. nov 2008

jonatanka, ja som sa pomerala cela, takze po skoro 2 tyzdnoch mam o 2-3 cm dole zajtra budu 2tyzdne, inak je to super pocit

jonatanka
10. nov 2008

ha som vedela, ze sa nemam az tak tesit, ze za 2 dni tych 20kil nezhodim, ale trpezlivost ruze prinasa

didusa.risulo
autor
10. nov 2008

baby ja chodim stale curikat, vypila som 2 hrnceky pojdem si spravit treti, a neviem ci z toho kazdu chvilu, ale mi tak fajne krrrka v bruchu, a to som zjedla poliecku, masko si dam az ked maly vstane

lucxy
10. nov 2008

ahojte ,,,aj ja pijem stale cajik ,,,,teraz som dopila druhu salku,,,,,
didusa tak to dobre nie ked isli dolu 2cm? aj cvicis? inak to ovocie by si mala jest doobeda,,,,a poobede by sa mala skor zeleninka,,,,ovocie obsahuje vela cukru

janka1874
10. nov 2008

didus ja som sa nemerala a teraz ani nevážila ešte počkám do štvrtka vtedy budú 2 týždne ale asi by som tiež mala začať piť 4 šálky denne

didusa.risulo
autor
10. nov 2008

lucxy ale ved s ovocia sa nepribera a ak tak tak s bananu, ten by sa nemal vecer a melon by sa nemal vo vacsich davkach

ankam
10. nov 2008

a piskotky mozem vecer amiesto chlebika??? 😒

didusa.risulo
autor
10. nov 2008

ankam, ak drzis dietu, teda ak chces schudnut tak ja by som nejedla ani chleba a toboz uz nie piskoty, je to sladke, a tusim to obsahuje cokor, nie osm si ista, pozri na obale kolk to ma tukov a sacharidkov a ak nie vela, tak par kuskov ale ja osobne nejem nic po 17:00 ked uz tak mandarinky, alebo pomaranc alebo jablka

ankam
10. nov 2008

no moc nedrzim-len sa snazim po 18 nejest 😉

ankam
10. nov 2008

a hrozno???prave ho uz lupem 😀

didusa.risulo
autor
10. nov 2008

ten obsahuje hroznovy cukor, ale to mozes, ale ked sa snazis nejest po 18:00 tak tie piskotky nejedz, ide o to ze ked sa najes vecer niecoho z coho sa pribera tak kila nejdu dolu

ja som zaliala cajik teraz, jest som nejedla nic od 16:30 ak tak si dam kiwi, uvidim ako mi bude smakovat, zajtra idem na vahu ale nic z toho nebude zajtra, pochubujem ze nieco islo dole, ak tak pol kila, uvidim, neham sa prekvapit

janka1874
11. nov 2008

ja idem teraz dať spať malú a potom si urobím čjík

ako didus koľko išlo dole?

andrea.m
11. nov 2008

baby koľko ste s tým čajom schudli?

lebo ja ani deko 😖

didusa.risulo
autor
11. nov 2008

dobre rano, ☹ dole islo len 400g, bieda, ale do buduce utorka musim dat dole minimalne 2 kila, akoze kusim,

andrea, ja osm schudla za 2 tyzdne 3 presne tri kila, a ty pijes tiez cajik?

ja som prisla na to, ze vecer ani len jeden hryz z chleba si nesmie dat, sladkosti a podobne ine mastne veci, vela ovocia a zeleniny,a pojde to dole ako mne prvy tyzden, len som sa trosku tento tyzden pohnojila, ale manzelik mi dnes odchadza a ja nemusim varit, len malemu a to ja nepamam, ako napriklad spenat 😝 takze ja budem tyzden na uplne dietnych veciach zit + cjik a mala by som dat dole zas viac, som strasne zvedava a uz sa neviem dokcat dalsieho utorka

janka ty ides kedy na vahu?

andrea.m
11. nov 2008

diduš nie už ho nepijem.liala som ho do seba na jar asi 2 mesiace a neschudla som nič tak som sa na to vybodla.

didusa.risulo
autor
11. nov 2008

no dobre a aj si mala dietu jedla si aj vecer a sladke?

janka1874
11. nov 2008

ja až vo štvrtok ale tiež nemám pocit že by niečo išlo dole tento týždeň do kelu

certisko19
11. nov 2008

ahojte,
tak tento tyzden bude,co pijem caj tyzden...tak som zvedava...ci to bude mat nejaky ucinok...v minulosti som pila iny caj....a co sa tyka pasu...to slo dole,ale na vahe ani nie... ☹ po 6-tej väcsinou stale nic nejem,max.ovocie a zeleninu,tak som neskutocne zvedava...ci pojde nieco dole

didusa.risulo
autor
11. nov 2008

certisko a kedy si zacala ktory den pit?

certisko19
11. nov 2008

minulú stredu,ale az poobede

biela
11. nov 2008

ahojte baby, ste tu už zrejme zabehnutá partia, no prečítala som si pred týždňom čo píšete zo začiatku a kúpila som si čajík. pijem od minulého pondelka a dodnes som schudla 3 kilá. necvičím, bohužiaľ nemám moc čas, no nejem po 18,00 a zatiaľ to vychádza. 😀 😀 😀

didusa.risulo
autor
11. nov 2008

biela super si lepsia ako ja, mozem vediet kolko mas kilov?mozno to zavisi aj od toho ked si tak dobre schudla napis mi to do ip ak nie sem,dika aj vysku

didusa.risulo
autor
11. nov 2008

baby ja som si muslea dat jogurt neskoro vecer, ale neviem, co to na mna prislo ale muslea som

janka1874
12. nov 2008

didus poznám ja som tiež včera zlyhala a jedla som po 18-tej ☹ takto neschudnem ale ako tak čítam aj tak mi to nejako dole neide tak ako Vám ☹ ☹ ☹

didusa.risulo
autor
12. nov 2008

janka chces to vzdat?co si, pekne pokracujeme dalej