Chudneme s čajom Hannasaky. Podarilo sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte...

Snazite sa schudnut, ale nedari sa vam?Tak mne sa dostal do ruk cajik, z ktoreho by som mala zhodit nekake tie kila, mam znamych, co pili tento caj a dost schudli, tak ak ste tu zienky, ktore sa chcete pridat alebo mate skusenosti s tymto cajom, pripevajte, a pojde na to chudnutie lahsie,bude sa tesit.

Diduša

basado
29. okt 2008

duduš mala by som si to aj ja povedat príde mi svekruša tak aby sa nezhrozila ked ma zbada 😀 😲

charlinka
29. okt 2008

Diduša. čaj se zalije, počká až vychladne a vypije se. bylinky necháš v hrníčku z kterého čaj piješ a horkou vodou ty bylinky zaliješ podruhé. takže ti vlastně jedna lžička vystačí na dva čaje. tak to píšou i v návodě.
700 gramu dole je docela dobrý za den co jsi ho pila, no ne?
držím palce všem at jdou kilečka dolu.
já taky musím jíst, nejde mi hladovět, ale čaj beru jako zpříjemněný a hlavně se po něm cítím dobře i fyzicky.

didusa.risulo
autor
29. okt 2008

janka tak na obed alebo vecer mozes zacat

ale baby stale neviem ako casto ho pit, lebo ked ho zalejem rano, on sa luhuje dlho a potom ked ho zalejem zas, tak uz to neni asi take silne, ked sa uz raz tie bylinky luhovali, ja neviem ci rano, na obed vecer, alebo len rano vecer, aelbo len raz za den, zatial ho pijdem 3 krat za den preto to islo asi aj dole

janka1874
29. okt 2008

didusa až večer začnem lebo nebudem vôbec doma celé poobede budeme preč a vtedy si ho aj kúpim

ja dúfam, že to nejako zvládnem ja som dosť čajový typ a keď sa narodila malá a pila som rôzne tie čaje na kojenie tak som sa už naučila piť čaj bez dochucovania

didusa tak keď už budem mať ten čaj kúpený odvážim sa a ide sa na to

charlinka
29. okt 2008

Podle mě podle toho jak máš chut. Já ho piju dvakrát denně, takže čtyři hrnky. Občas stíhám jenom dva hrnečky denně. A kámoška co zhubla za měsíc pět kg pila čtyři velké hrnky denně, ale asi to záleží na chuti a času.

basado
29. okt 2008

daduš ja si ho pojdem dneska kupit ked mi zostane trochu času ked nie tak zajtra a opytam sa tej predavačky ako sa ma pit aby sme mohli spolu začat 😵 potom napíšem. 😉

didusa.risulo
autor
29. okt 2008

joj baby, ale sa tesim, ja sa budem snazit, nech uz konecne je zo mna kocka, lebo ja si nemozem nic pekne obliect ☹

basado
29. okt 2008

diduš teraz som si všimla ako som ti písala duduš, daduš... 😀 dufam že sa nehnevaš 🙂 neboj mi to zvladneme a pekne aj schudneme, len musíme mat pevnu volu 😉

safiah
29. okt 2008

tak teda ste toho popisali ja mam yase ten problem ze namam niekedy cas a chut sa v klude najest tak sa najepl raz denne a tak ze idem prasknut co tiez nie je dobre no vylucila som chlieb,a sladke, snad aj ten cajim pomoze

didusa.risulo
autor
29. okt 2008

basado, jasne ze nie, ja sa za taketo veci nehnevam, ale viem ze neikoho to riadne rozuluje 😅 ale to len tak som poznamenala

idem malemu spravit rajcinkovu polievocku a umyt riady, lebo ich je tam kopa,

baby napiste nieco o sebe, kolko ste vydate, deti a podobne, ci byvate sami alebo so svokrou alebo u rodicov, nech sa troska blizsie spozname 😉

katika1
29. okt 2008

ahojte.. aj ja ho chcem skúsiť 😵 popozerám dnes v lekárnach.. stačí mi schudnúť tak 5kg a hlavne sa chystám trochu pocvičiť brucho, lebo to je najhoršie 😔 😝
a pre didusu: po 1. krásne meno má Tvoj synček 😀
po 2. nie som vydatá.. bývame sami, tento týžden sme sa prestahovali do domu, čo sme dostavali a tak 😉 😀

didusa.risulo
autor
29. okt 2008

katika ahoj vitaj, a dakujem 😉 no keby som mala druheho chlapca, tak by sme chceli Samuela, moze byt? 🙂 ale chcela by som babu, no pre nu meno neviem, idem kuk tvoj albumik 😉

basado
29. okt 2008

kati veru asi by sme mali aj cvičit, ale ja som na teke veci leniva 😅 ale aj tak nemam dost času pri deckach. ale ked pojdem do prace určite schudnem aspon dufam 😀 ja mam 68 kíl a chcela by som schudnut aspon na 60. 😅 diduš mi byvame so svokrou a zatial sa nestažujem. pretože ona je večšinou v Taliansku a ked príde domov tak je tu okolo 4 mesiace. tak sa nemame ani kedy hadat 😎 zatiaaaal 😀 😉

basado
29. okt 2008

napíš aj ty o sebe 😉

katika1
29. okt 2008

didus, samko je krásne meno.. mám synovca samka 🙂
mne je jedno či druhé bude baba, alebo chalan.. ale mená mám tiež.. baba Linda,alebo Hanka a chlapček Viktorko, alebo Tomáško 🙂
a Riško je zlatučký.. to asi všetci Riškovia 😀

katika1
29. okt 2008

basado.. 😅 ani ja nemám čas, ani chuť cvičiť 😅 lenivá som 😔 ale každý večer pri pohlade do zrkadla si slôbim, že zajtra začínam 😀 ja mám 62.. a chcem tak 57-58..
ale zas výšku 175 takže to nie je také zlé 🙂

didusa.risulo
autor
29. okt 2008

baby ja som chudla niekolko mesiacov do zadu, ale akonahle ja ked zacnem cvicit po tyzdni pride na mna choroba a teploty a potom to musim prerusit, cvicila som kazdy vecer, na stacionarnom bicykli, potom na zemi klasicke a este fit lopta na posilnovanie a za tyzden 3 kila dole, viete ake to bolo super?bolo to rychle ale uz takych co maju viac na sebe to ide najskor rychlo dole, potom choroba a je to skoncila som

napisem vam viac o sebe len idem dat amelmu papat a pridem

miami
29. okt 2008

aj ja by som sa pridala,ak mozem,cau dida!!
aj ja cem taky cajik,co schudnem 😉

basado
29. okt 2008

baby šak vyzerate super teraz som si pozrela vaš albumík 😉

katika1
29. okt 2008

basado dík.. 😉 ale fotka je iná ako realita 😀
jej aj tvoji drobci sú akí chutný 😵

basado
29. okt 2008

miami jasne že možeš 😉 vitaj medzi nami dievčatami 😀 kati díky 😵

miami
29. okt 2008

basado,tak dakujem za privitanie,som rada 🙂

margaret1
29. okt 2008

ahojte
tak aj sa pridavam, dnes som si kupila cajik, tak dufam, ze pomoze

katika pozeram, ze si NZ, tak ti poradim, maju ho na trznici v tej fytovede, aj som ho tam kupila 😉

basado
29. okt 2008

miami odkial si ? maš deti?

katika1
29. okt 2008

margaret ahoj, aj ty si z nz??? Dakujem.. ale kde je tržnica 😅 ? ja pochádzam z lc a až tak dobre to nepoznám.. viem len o tej starej tam za sporitelnou tak nižšie 😅 ale fytoveda neviem kde je 😕

margaret1
29. okt 2008

tam kde je Billa

katika1
29. okt 2008

aha.. už viem pohladám
dakujem 🙂

jonatanka
29. okt 2008

ahojte, tato tema je vcelku zaujimava, chcela by som sa spytat ak je tu nejaka maminka zo ziliny, ci by mi nevedela poradit kde mam ten caj kupit. dakujem.
dufam, ze sa mi za pomoci tohto caju podari znizit vahu, lebo uz vyzeram ako maly slon 😖

basado
29. okt 2008

jonatalka ake maš krasne detičky. 🙂

charlinka
29. okt 2008

Bosado, krásné dvojčátka, klobouk dolu že to zvládáš 🙂