Chudneme s čajom Hannasaky. Podarilo sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte...

Snazite sa schudnut, ale nedari sa vam?Tak mne sa dostal do ruk cajik, z ktoreho by som mala zhodit nekake tie kila, mam znamych, co pili tento caj a dost schudli, tak ak ste tu zienky, ktore sa chcete pridat alebo mate skusenosti s tymto cajom, pripevajte, a pojde na to chudnutie lahsie,bude sa tesit.

Diduša

sassi
30. okt 2008

ja mam 169cm

didusa.risulo
autor
30. okt 2008

sassi tak to mas dobre

janka1874
30. okt 2008

tak moja začínajúca váha je 71kg ☹ ☹ super som dopadla namiesto chudnutia som ešte pribrala
no nič čajík už zaliaty ale chcelo by to aj nejako cvičiť na to brušisko

janka1874
30. okt 2008

tak prvá šálka vypitá a chutí celkom normálne

didusa.risulo
autor
30. okt 2008

janka ok, ja som uz bola dnes 2 krat na wc 😅

janka1874
30. okt 2008

no dúfam, že nie zvracať ako si písala že ťa z neho napína didus

ovocie môžeš ale nie do aleluja lebo aj ovocie obsahuje sukor najlepší na chudnutie je ananás alebo jablká

didusa.risulo
autor
30. okt 2008

nie vracat mna napinalo za nieco ine

zuzka82
30. okt 2008

ahojte baby...
tak ja uz mam 2 SALKY za sebou, tretia sa luhuje...to smiem tolko???? 😅

inak ja som este na wecko nebola, didu, si bola aj zamna asi... 😀

didusa.risulo
autor
30. okt 2008

zuzka, daj ho na 3 krat denne to bude stacit ja som mala vcera 4 krat ale posledna bola hrozna
daj na 3 krat rano na obed a vecer

miami
30. okt 2008

cafte,tu je chudnutie v plnooom prude 😉

zuzka82
30. okt 2008

jasne miami, tu sa chudne o 106.. 😀

miami
30. okt 2008

zuzi 😀

sassi
30. okt 2008

ja už som kúpila asi za rekordnu cenu, po 199,- a + ešte 15% zlavu som dostala teda nejakých 160,- 😉
Inak mati ho predáva po 199 a som jej hovorila, že je všade drahší, a ona - že ano, bol, ale nejako v poslednej dobe zlacnel. A uvarím si navečer 😉
Ste si všimli? Herbalifka už je zamknutá 😀 😀 😀 ... no dalo sa čakať ...

didusa.risulo
autor
30. okt 2008

sassi vsimla som si 😎

miami a ty co ides tiez chudnut?inak baby ja sa citim lepsie, som ohybnejsia, vobec nie som preztata, mam zludok v pohode, idem si maleho uspat uz spapal polievku, ja potom umyt riady a periem a potom zas cajik a nieco by som mala aj zjest, ved od rana len 2 kusky ovocia to je nic, ale co budem jest???????? 😕

miami
30. okt 2008

dida chcela by som,aleee neviem sa k tomu dokopat,ale ten cajik by som si cez vikend chcela urcite kupit,a potom by som hadam zacala aj nejaku tu zivotospravu udrzovat 😵

janka1874
30. okt 2008

sassi super cena
ja neviem o čom bola tá téma Herbalifka musím kuk
ja idem na to pomalšie len 3 šálky denne jednu mám za sebou druhá bude na obed a tretia večer

didusa.risulo
autor
30. okt 2008

miami a preco cakat vo vykenda?ved pod s nami jeden den hore dole, skoc do lekarne a vecer zacni pit, tusim niekto vecer aj zacina

inak ja chudnem rychlo vzdy a ked budem aj tak papat ako papam teraz tak by som mala schudnut dobre, len potom to davanie pozor na to co spapam bude horsie

no idem uspavat, pa pa

didusa.risulo
autor
30. okt 2008

janka dobre ides...keby uz aspon tyzden presiel a postavim sa na vahu, no idem stale vidim niekoho ze prispeiva tak reagujem

miami
30. okt 2008

no dnes nestihacka do lekarne a zajtra??uvidime,hadam ked s muzom pojdeme nakupit zastavim sa aj tam 🙂
pa

janka1874
30. okt 2008

miami my sme sa včera zastavili pri nákupe drahý sa síce už so mňa smeje čo všetko neskúsim ale nepovie nič

k tej zamknutej téme ja ten herb.... nemusím práve kôli tým ľuďom sú vďaka tomu úplne nad ľudia dokonalí a môžu hlavne každého urážať a to ma vytáča

len aby mi to ostalo toto pomlé začínanie u mňa je najväčší problém večer vedy ako keby som chcela dobehnúť celodenné jedenie a musím sa riadne držať od sladkého

safiah
30. okt 2008

ahojte tak aj ja uz cajikujem zaleeeeevam a pijem a nist hehe no po dvoch salkach kupila som si v lekarni nastastie bola jedna hned pri mojom zubarovi 😀

miami
30. okt 2008

janka,tak to su nasi muzi rovnaki 🙂 aleee asi kazdy z nich
vecer? ani nehovor,to ked cely den zjem uplne minimum alebo nic,tak vecer si to vynahradim,a aj to je moj problem,ale musim sa zmiernit trosku

sassi
30. okt 2008

Ja som sa už zriekla asi pred mesiacom, že prvá sladkosť tgoho roku budu vianočné figurky ... ale nedodržala som to 🤐 to je moj hlavný problem, ja som čokoholik 🙄

sassi
30. okt 2008

Ja som sa už zariekla asi pred mesiacom, že prvá sladkosť tgoho roku budu vianočné figurky ... ale nedodržala som to 🤐 to je moj hlavný problem, ja som čokoholik 🙄

miami
30. okt 2008

sassi tak to sme dve potom 😀

kocurik16
30. okt 2008

janka,to poznám,lebo mybývame na štvrtom a výťah tiež stratili cestou.ked panelák stavali a na váhe to nebadať iba na mojich aj tak boľavých kolenách.dnes som bicyklovala dala som si 2krát čaj,ešte si urobím.má celkom dobrú chuť,myslela som,že bude horší.

sassi
30. okt 2008

holky a sladíte ho???
ja pijem, teda pila som doteraz Pu-erh, aj ten je fajn, možno tak pomedzi hannasaki

kocurik16
30. okt 2008

sladiť sa nesmie ale chutí asi ako Pu-erh,myslím ,že je to taká chuť

janka1874
30. okt 2008

ja ten Pu-erh nepoznám ale mne tento celkom chutí

didus chcela si vedieť akú mám výšku 168

basado
30. okt 2008

no veru je to skoro to iste 🙂 ta predavačka mi povedala že ten pu-erh je tukožrut 😀