Chudneme s čajom Hannasaky. Podarilo sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte...

Snazite sa schudnut, ale nedari sa vam?Tak mne sa dostal do ruk cajik, z ktoreho by som mala zhodit nekake tie kila, mam znamych, co pili tento caj a dost schudli, tak ak ste tu zienky, ktore sa chcete pridat alebo mate skusenosti s tymto cajom, pripevajte, a pojde na to chudnutie lahsie,bude sa tesit.

Diduša

lucxy
23. nov 2008

ahojte,,,zuza80 tak to gratulujem 🙂 no ja ho stale pijem a plus este 90dnovku a citim sa skvele 🙂
baby kolko ho vypijete za den?

zuza80
23. nov 2008

ja tak 4-5 šálok a už to na 2krát zalievam. Predtým som dala aj 6-7 a nie vždy som to zalievala 2krát, ale asi to neurobilo dobre malému. tak robím slabší a menej.

janka1874
23. nov 2008

zuza80 len to pi na 2 krát kým kojíš ináč je to potom silné a fakt z toho malý môže mať hnačku ja tiež ešte kojím a pijem len 2-4 šálky ale zalievam na 2 krát

zuza80
23. nov 2008

už som to tak začala,a aj malý už má normálnu stolicu.

sestri
23. nov 2008

ajhojte...ja pijem tak 4 šálky denne a zalievam len raz...skúsim aj 2 krát...pijem ho 3 deň a dnes ráno ma riadne prečistilo a zapla som opasok o 1 dierku ďalej...ale to nič neznamená...som zvedavá po týždni...

zanab
23. nov 2008

sestri ja som všetko nečítala ,ale nie je ten čaj neaký drahý? mne sa zdá že 2 sáčky okolo 200 skmožno sa mýlim, a má neaké výsledky?lucxy čo ty na to?

janka1874
23. nov 2008

zanab sú to 4 sáčky a má ti to výsť na 500 šálok ak to budeš zalievať podľa návodu a nič na chudnutie nie je lacná záležitosť

sestri
23. nov 2008

myslím, že nie je taký drahý...veď len kvalitný ovocný čaj stojí do 50sk a máš tam 20 sáčkov...z tohto urobíš 500 šálok.

janka1874
23. nov 2008

ani mne sa nezdá drahý

zanab
23. nov 2008

ja som myslela že 2 sáčky 2 šálky stoja 200

zuza80
23. nov 2008

sú tam 4 sáčky a v nich je sypaný čaj. nie sú to klasické sáčky ako ked si robíš čaj. nie je to drahé.

lekno
23. nov 2008

Ahojte. Aj ja som ho začala v piatok piť 😉 Ale nezalievam ho dvakrát. Ten druhý krát sa mi zdá slabý.
Zanab, ako už písali babenky: sú tam 4 vrecká toho čajíku a je tam priložená aj malá plastová lyžička, ktorou to dávkuješ, takže toho budeš mať dosť 😉 U nás v lekárni stojí 220 korún. Len ma prekvapilo, v akej kartónovej krabici je to balené 😀
Ja som išla do lekárne pôvodne kúpiť ženský čaj. Vyšla som z lekárne a mangel sa pýta: "máš?" A ja že: "mám".
Vidí, že čaj každý deň pijem, takže ani nemusí vedieť, že to nieje ženský, no nie? 😀 Ale veď účinky má vypísané na všeličo, nielen na chudnutie 😉

janka1874
23. nov 2008

zanab to by sme skade na to brali to by nám ani materská nestačila a to pochybujem že by niekto dal všetky prachy za takéto niečo

majcik
23. nov 2008

Uvazujem nad tymto cajom, vlastne svokra mi dala na neho tip, poradili jej to kolegyne na moj ekzem na rukach ... vraj to nejakej pomohlo ... a tu citam, ze pomaha aj schudnut ... takze odporucate, zienky? Mam si to zohnat? Nemate niektora skusenost s nim aj na kozne problemy? Vdakaaa

janka1874
23. nov 2008

majcikna kožné veci neviem ale tu je o ňom viac

http://hannasaki.szm.sk/

majcik
23. nov 2008

Janka - to som citala ... asi to vyskusam.
Ale este mam otazocku - aku chut ma ten caj? Da sa to v pohodke pit?

janka1874
23. nov 2008

no podľa mňa sa to celkom dá men aj celkom chutí neviem či si pila čaj pre kojace matky tak mne príde dosť podobný

majcik
23. nov 2008

Ano, pijem ... tak potom OK. Uz som pila vseliake kentusy, tak len preto ma to napadlo.

katrin21
24. nov 2008

ahojte

konecne som cez vikend mala o kilo menej... najedena som mala 65, rano len 64.... pred tyzdnom som mala najedena 66-67... takze super ! ale je fakt, ze sa obmedzujem

lucxy
24. nov 2008

no mne chuti normalne ho vypijem v pol litrovej salke,,,,a citim sa fakt lepsie ponom
zanab nie je drahy,,,,to je tak ako si myslela ze dva sacky a za 200,,,,v tej krabicke su 4sacky ale daju sa kupit aj 2sacky za polovicu a ten jeden mas tak 2tyzdne podla toho kolko toho vypijes 🙂 😀

katrin21
24. nov 2008

ono tym , ze sa ho dava len polka cajovej lyzicky a je to taky prasok, tak sa ho spravi strááásne vela..... aj mne chuti lepsie to prve , silnejsie, ale aj tak ho zalievam dvakrat.....

majcik
24. nov 2008

Takze odporucate tento cajik?

zuza80
25. nov 2008

majcík, najlepšie ked si ho otestuješ sama.ja s ním chudnem,ale nejem tolko sladkého a neskoro večer. niekdo može chudnút viac, iny vobec. je to individuálne. ale určite ním nič nepokazíš,tekutiny treba. ja teda doporučujem.

didusa.risulo
autor
25. nov 2008

ahojte dlhsie som tu nebola, od dnes zas pijem cajik, vypila som dve salky dnes, a uz musim utekat na wc ale to je dobre, najhorsie je ze musim do seba tlacit sladke, mam pred kramami, bud z toho alebo z toho ze je mimi v brusku ale skor by som povedala ze z kramov

pozeram ze ste do toho supli, a mate pozitvne vysledky, to mam teda radost velku z vas 🙂

majcik
25. nov 2008

Uz ho mam kupeny, idem ho teda vyskusat.

serafinka1
25. nov 2008

Ahojte, aj ja už mám kúpený čajík,no musím počkať na manžela kým príde domov. Som totiž alergik na bylinky a keby sa vyskytla nejaká reakcia,tak manžel mi poskytne prvú pomoc. On je tiež dr., síce nie humánny,ale injekcie dokáže pichnúť lepšie ako humánny.

katrin21
26. nov 2008

serafinka:
to je dobre, ze ti bude davat prvu pomoc zverolekar 🙂))) 😀
Ale neboj, ono to nie je bylinkove ale je to zmes cajov... ( ale vlastne caj je tiez bylinka??!,, ale nie taka typicka)Myslim, ze ak mozes pit klasicky zeleny a cerveny caj, tak to bude OK.. ale za nafilakticky sok to nestoji, to je fakt...
Baby ,ja uz vazne vidim, ako mi ubudlo trochu na zadku !! a vcera vecer , najedena, napita.. som mala stale len slabých 65... jupi .. a dnes rano som to uz tusim videla aj na nohaviciach, ked som si davala opasok.. som menej nafuknuta.. podla mna mam dole vyse kila.. a to nehladujem 🙂)ň

lucxy
26. nov 2008

ahojte,,,,no vidite ako nam to ide,,,, 🙂 ja si teraz robim 0,5litra doobeda a poobede 0,5litra , takze na zachod chodim stale najhorsie je ze ked idem s malou vonku tak mi treba vkuse cikat 😀 ale vsak to je dobre

katrin21
26. nov 2008

ja nejak extra casto nechodim na WC, ale je fakt, ze teraz beriem Aktiferin - železo, lebo som strasne chudokrvna... takze aspon idem na vecko normalne a nezapeka ma odkedy to pijem, lebo dovtedy ma zapekalo...
Ja si robim vzdy do 2dcl sialky pol cajovej lyz. caju a asi tak 4x za den( ale po dvakrat, cize 8)...ale niekedy aj menej, ked nestiham, ako napr. vcera, lebo som nebola v kancli a mali sme tu tau akciu, tak som do seba praskla aj 4 take mini zákusky.. juuuj, ale boli dobre....

zuza80
26. nov 2008

majcik, serafinka vela úspechov a nech idú kilečká dole.ja jem všetko,len toho sladkého nie tolko,ale občas si doprajem.zaberá aj to, že už nejem večer,tak dúfam, že do konca týžda to už budú mínus 3kg.