Chudneme s čajom Hannasaky. Podarilo sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte...

Snazite sa schudnut, ale nedari sa vam?Tak mne sa dostal do ruk cajik, z ktoreho by som mala zhodit nekake tie kila, mam znamych, co pili tento caj a dost schudli, tak ak ste tu zienky, ktore sa chcete pridat alebo mate skusenosti s tymto cajom, pripevajte, a pojde na to chudnutie lahsie,bude sa tesit.

Diduša

basado
29. okt 2008

charlinka pomylila si sa to tie dvojičky ma jonatalka 😀

charlinka
29. okt 2008

Jonatanka a ty taky. Já mám občas co dělat s jedním, natož se dvěma. to je pak i těžký si najít čas na cvičení a doma to člověka nebaví, alespon mě ne.

jonatanka
29. okt 2008

dakujem, bodaj by som aj ja tak dobre vyzerala, uz sa do nicoho nezmestim mam nadvahu 20kil ☹

didusa.risulo
autor
29. okt 2008

miami ahoj

margaret kupila si si hannasaky?super

tak som sa pomerala odvazila a ideme na to, uz som si zarobila dnes druhy cajik, ale robim ho silnejsi, rano som zjedal PRO BIO ten koktail, pred hodinou banan a teraz rozmyslam, co bude jest asi si spravim ryzu a len taku samu budem dzobkat a pobede si dam kuriatko

charlinka
29. okt 2008

Jonatanka ale vždyt ty musíš mít tooolliiikkk pohybu kolem dvojčátek. ty ani cvičit nemusíš 😉

basado
29. okt 2008

diduš ja som si zatial spravila ten PU-ERH. kym si pojdem kupit hanasaki 😀 . no ževraj je to tukožrut, ale mne sa nevidí 😀

jonatanka
29. okt 2008

charlinka musim, ale nemam kedy 😀 , ked si spomeniem ze s porodnice som sla tenka ako prutik a teraz nemam ani odvahu na vahu stupit, no des

didusa.risulo
autor
29. okt 2008

tak v rychlosti, lebo pojdem maleho uspat, ja som vydata 2 roky vyse, byvali sme v podnajme este slobodni, potom u svokry od mojho 8 mesiaca tehotenstva, byvala som len so svokrou ale NIKDY viac to nechcem zazit, neskor napisem viac, od oktobra minuleho roka sme sami v byte po mojej babke, este zije, len ona byva v dome a tento byt mali len tak kupeny, takze sme tu a je mi dobre, cakame na bytovku , ktoru budu staviat v dedine mojho menzela , za rok by sme sa mali stahovat, ale este ju nezacali ani stavat, tak neviem, ale take info mame od starostu, len som sa dozvedela ze sa ide staviat pri mojej svokre a to ked pridu k mojej svokre manelovi surodenci a ini, tak to hned sj k nam zavitaju, ale ved je lahke neotvorit dvere, nie?ale uvidime co a ako bude, hlavne je ze si budem moct uzivat svoje dieta sama, budem moct kojit v klude, pohybovat sa kde chce, totiz u svokry som stale mala niekoho nasackovaneho v izbe, a nikto mi nebude uz davat rady co mam a co nemam robit s mojim dietatom, boze to bolo casy ktore uz nechcem zazit

basado
29. okt 2008

jonatanka nemusíš sa bat tie kila pojdu dolu aj ked pomaly ale pojdu. my by sme chceli by už zajtra štíhle ako lalie 😀 ale tymto nechcem nikoho urazit 😉

jonatanka
29. okt 2008

co zajtra uz dnes je pre mna neskoro 😀

basado
29. okt 2008

no veru aj ja by som chcela už dnes 😀 😀 😅

didusa.risulo
autor
29. okt 2008

tak baby ja by som chcela mat aspon 65 kilov potom budem stastna ale to ma cka tazky boj

moja kamoska schudla 12 kilov za 2 mesiace ale najskor sa trapila lebo ju muz podvadzal a potom este schudla viac, ale to uz drzala dietku, ale taku ze ja som ju vydrzala brat 2 dni ale zavidim jej aka je chuda na nej to je krasne vidiet, na mne to bude vidiet ked minilamne 10 dam dole

didusa.risulo
autor
29. okt 2008

mne by stacikl aj mesiac 😀

jonatanka
29. okt 2008

ja pobezim kupit caj a potom sa uvidi, dnes som jedla postnu ryzu ale smeje sa tam na mna bublanina, no aby som jej odolala, idem radsej vonku s detmi, majte sa zatial

didusa.risulo
autor
29. okt 2008

jonatanka nie ze si ju das 😉

ja budem robit pobede malemu krupicovu kasu to budem mat co robit ja aby som si tiez nespravila 🙄

jonatanka
29. okt 2008

nedam, teda budem sa snazit odolat

basado
29. okt 2008

oki baby pojdem aj ja upratat kym mi maly spinka a potom pojdeme pre staršieho do školky 😉 zatial sa majte večer nakuknem 😵 papa

safiah
29. okt 2008

jonatanka krasne dvojcatka ja mam tiez len o nieco starsie.
tak ten cajik sa da kupit aj v lekarni?ja osm ho objednala cez net .kolko stoji v lekarni?viete?

didusa.risulo
autor
29. okt 2008

safiah stoji 208sk

ankam
29. okt 2008

baby taklze cajik nestaci???treba aj dietku-jooooooj

safiah
29. okt 2008

ankam tak skus obmedzit len ten chlieb, sladke ved uvidis co na teba ucinkuje
no to skoro ako cez net dakujem didusa 😉 som zvedava ci nieco pojde dole he

ankam
29. okt 2008

chlieb?to tazko lebo mi kazde rano rozvoniava cerstvyyyyyyyy-nielen rano-cely den a cely zivot zatial 😉

safiah
29. okt 2008

hehe ankam ja s tym mam tiez obrovsky problem moj muz ked rano dojde s cerstvym pecivom achhhhhhh ale snazim sa ako dlho vydrzim neviem 😀

basado
29. okt 2008

tak čaute. dneska som si kupila ten čaj stal 90 sk. predavačka mi hovorila že by som nemala jest salamy, mliečne vyrobky, vyhybat sa tukom, že s to ma rano a večer, že to v pohode stačí. no tak som zvedava. budem obmedzovat, uvidíme čo to spraví 😀

basado
29. okt 2008

možno prehanky na zachode 😀 😀 😀

safiah
29. okt 2008

basado a to v akej lekarni si to kupila tak lacno 😅 ...kazdopadne dobra cena.potom daj vediet 😝
ved aj z prehanok trosku schudnes 😀

basado
29. okt 2008

ja som to kupila u nas v tescu, nie v lekarni ale kde predavaju čaje.

basado
29. okt 2008

ale mam tu davku na 2 tyždne 🙂 😵

jonatanka
29. okt 2008

v tescu? no ja som dnes bola v dvoch lekarnach a tam o tom caji ani nechyrovali, zajtra utekam do tesca 🙂
safiah dakujem

basado
29. okt 2008

už som si ho aj uvarila a pomaly popíjam 😀 😝