Chudneme s čajom Hannasaky. Podarilo sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte...

Snazite sa schudnut, ale nedari sa vam?Tak mne sa dostal do ruk cajik, z ktoreho by som mala zhodit nekake tie kila, mam znamych, co pili tento caj a dost schudli, tak ak ste tu zienky, ktore sa chcete pridat alebo mate skusenosti s tymto cajom, pripevajte, a pojde na to chudnutie lahsie,bude sa tesit.

Diduša

mucher
6. apr 2010

Baby, môže sa piť čaj Hannasaky aj počas dojčenia???
Ďakujem

bianka234
6. apr 2010

no ja som si ho vtedy išla kúpiť, a predavačka mi že radšej nie, a tak som ju poslúchla, ale neviem isto lebo tá teta ma už raz o.....la, asi tomu prd rozumie.

martincanka
6. mar 2012

@felicia1 ahoj neviem či je to ešte aktuálne ale poslala by si mi prečisťovaciu diétu, veľmi ďakujem.
môj mail: jarmila.donkova@worwag.sk

Ešte raz ďakujem

ralka
14. júl 2012

Ahojte baby je tu niejaka ktora chudne s cajom hanasaky a podarilo sa jej snim schudnut? chcela by som rady ja som ho zacala pit a neviem kolko krat za den sa moze pit prosim reagujte dakujem 😉

lucia81
16. júl 2012

@ralka ahoj, ja som dnes iba začala, zatiaľ som pila 2x, celkom mi chutí, a obmedzila som aj stravu, ale nič drastické. Tak uvidím. Môžeš priebežne informovať ako sa ti darí. Držím palce.

veronikaromanko
6. aug 2012

ahojte baby, aj ja som si dnes kupila cajik, trosku som upravila stravu a uvidim ci zbadam nejake zmeny na sebe...vy co ste uz zacali sa ako citite??

hlavinka
2. okt 2012

zdravim,
take jsem vyzkousela, ale ani zazracny caj na mne nezabral. Takze ani deko a to jsem se neprejidala a jedla zdrave + ten caj

gabuci
2. okt 2012

@majcik ani podľa mna to nie je doslova na chudnutie.Je to čaj skôr na to prečistenie organizmu,tým pádom možno nastane chudnutie.Môjmu mužovi radila moja lekárka skôr na zdravotné problémy.
Hannasaki červený čaj

Čaj atómového veku", "zázračný prostreidok pre krásu a zdravie", "najhodnotnejší a najzdravší čaj sveta", "císarský čaj", "klenot medzi čajmi", …. Takýmito prívlastkami je označovaný pre nás Europanov celkom neznámi "červený čaj", jeho vskutku udivujúce vlastnosti potvrdili i výsledky výzkumu japonských lekárov. Tento "kráľ všetkých čajov" ponúka všetko, čo si len môžeme pre svoje zdravie priať: Je bohatý na minerály, odburáva tukové tkanivo, znižuje hladinu cholesterolu v krvi, prečisťuje krv a posiluje imunitný systém, má protinádorové účinky, odstraňuje poruchy srdca, bolesti hlavy, poruchy potencie, posiluje zrak, liečí kožné problémy, cukrovku, astma, krvný tlak, sennú nádchu a mnoho ďalších zdravotných problémov. Táto jeho veľká sila je ukrytá práve v schopnosti harmonizovat energiu jin a jang, pretože tam, kde je táto harmónia, tam je najvätší účinok uzdravujúcej bioenergie.
Jedná sa o zvláštny druh tzv. kráľovského čajovníka, kde jeho najstaršie exempláre dosahujú veku až 1 700 rokov (priemer kmeňa cca 1,5 m a výška až 14 metrov). V poslednom období sa nad týmto zázrakom prírody zamýšľa aj veda. Výskumy japonských lekárov potvrdili, že uvedené udivujúce vlastnosti sú nie len pravdivé, ale boli odhalené ešte ďalšie pozitívne schopnosti tohoto "zázraku". Boli objavené nie len staré technologické tajemstvá, ale naviac byli nájdené ďalšie technológie, ktoré pôvodne účinky čaju ešte zdokonalili a doplnili.
Názov HANNASAKI (v japončtine "jarný kvet"), predstavuje vlastnosti ako život plný novej energie, sviežosti, zdravia, čistoty a krásy, čo všetko sú schopnosti účinkov tohoto kráľovského čaju. Tí z vás, kterí patríte medzi milovníkov populárného zeleného čaju SAYONARA, budete mať porovnanie, pri kterom zistíte, že celá rada uvádených vlastností je veľmi podobná alebo priamo zhodná s popisovaným kráľovským čajom HANNASAKI. Niektoré účinky sú však mierne odlišné, čo je dané odrodou a zložením čaju. Meraním na zatiaľ najdokonalejšom diagnostickom prístroji Prognos, ktorý bol vyvinutý pre potreby diagnostiky v kozmickom programe, bolo zistené, že oba čaje sa navzájom ideálne doplňujú. V súčasnej dobe je už dodávaný čaj Hannasaki v novom prevedení - v prášku, čo spôsobuje kvalitnejšie a dokonalejšie louhovanie. Nová zmes obsahuje naviac i vysoko kvalitný zelený čaj, ktorý doplňuje pôvodný harmonizačný účinok doplňováním prípadného deficitu bioenergie, a to je významná kvalitatívna zmena. Tiež sa zjednodušila príprava. Asi tretinu zarovnanej lyžičky zalejeme 3 dcl horúcej vody, zamiešame, necháme ustáť a pijeme ihneď, akonáhle je teplota vyhovujúca (zo 100 gramov čaju zhotovíme 500 hrčekov nápoja!). Po vypití môžeme zaliať ešte raz. Čaj nesladíme, pretože by sme zničili jeho zásaditosť, čo je jedna z jeho nejdôležitejších vlastností. Nie je tiež vhodné používať kovovú lyžičku, preto je priložená lyžička plastová. Pitie tohoto čaju by malo nahradiť celodenný pitný režim. Vätší dávky silnejšieho čaju sú vhodné pre začiatok chudnutia, prvým príznakom je častejšie vyprázdňovanie, čo je zpôsobené silnejšou peristaltikou čriev. Tento jav vítajme, lebo spôsobí rychlejšie odstraňovanie toxických látok, ktoré sa inak ukladajú práva v tukových zásobách. Dosiahneme tedy dvojitého efektu - prečistenie organizmu a odbúranie tukových vrstiev.
Dnes už je niekoľkoročnou praxou vyskúšané, že používáním keramického "liečivého" hrnčeka s biogenerátorom - Keltskou špirálou, dochádza k zosilneniu účinku každého nápoja. Dochádza k tomu molekulárnou zmenou vody. Poslednou novinkou je zmagnetizovanie vody, kde se účinky všetkých bylinných nápojov ešte ďalej zvyšujú. Účinok magnetu má tiež značný pozitívny vplyv na úpravu najrôznejších nápojov, vína apod. Meranie na zistenie energetickej hodnoty popisovaného čaju robil nemecký vedec Ferdinand Bongart. Pomocou Lecherovy antény uskutočňoval merenie aury a jeho závery taktiež potvrdili výnimočnosť tohoto nápoja - všetky potraviny s veľkou aurou sú prínosné pre naše zdravie. Vyjadril sa, že označenie "najhodnotnejší čaj sveta" je celkom oprávnené.
Keď vymenujeme dlhú radu účinkov tzv. červeného čaju Hannasaki, ktorý je tiež označovaný prívlastkami ako napr. čaj atomového veku, červené zlato, klenot medzi čajmi, najzdravší čaj sveta apod., vidíme, že se nám ponúka liek na súčasné civilizačné choroby, ktorý prichádza v najvyšší čas. Tento v skutku "kráľ všetkých čajov" ponúka všetko, čo si len môžeme pre svojé zdravie priať: Je bohatý na minerály, odburáva tukové tkanivo, znižuje hladinu cholesterolu v krvi, prečišťuje krv a posiluje imunitný systém, má protinádorové účinky, upravuje krvní tlak, odstraňuje poruchy srdca, bolesti hlavy, poruchy potencie, posiluje zrak, lieči kožné problémy, cukrovku, astmu, bronchitidu, sennou nádchu, hemeroidy, poruchy menštruácie, nedostatok materského mlieka, potiaže v prechode a radu ďalších zdravotných problémov. Jeho veľká sila je ukrytá predovšetkým v schopnosti harmonizovať životné energie jin a jang, pretože tam, kde je harmónia, tam je najväčší účinok uzdravujícej bioenergie.
Čaj HANNASAKI je však ako každný iný účinným nepriteľom zbytočného a škodlivého telesného tuku. Klinické testy, ktoré boli robené spoločne s vysokou lekárskou školou v Paříži, potvrdili vysokú účinnosť pri snižování nadváhy. Údaje zo štatistiky uvádzajú až neuveriteľné hodnoty. U niektorých zvlášť obéznych pacientov se podarilo snížiť váhu až o 13 kg za mesiac, bežnejšia hodnota sa pohybovala okolo 6-7 kg. Čaj stimuluje slinné žľazy v ústach, čím podnecuje tvorbu slin a napomáhá tak lepšiemu tráveniu, lebo aktivuje žalúdočné enzými štiepiace bielkoviny. Podporuje tiež peristaltiku čriev, tým vlastne urýchľuje metabolismus, a to bez nepríjemného preháňania, ktoré doprevádzajú iné tzv. chudnúce čaje. Nezanedbateľný je tiž vysoký obsah prírodneho selenu, ktorý telo ľahšie vstrebe, ako selen vyrobený umelo a na ktorý je v poslednej dobe sústredený veľký záujem vedcov a lekářov. Selen totiž patrí k tzv. antioxidantomm, ktoré bránia vzniku agresívnych zlúčenin s kyslíkom - voľných radikálov, ktoré mimo iného zohrávajú významnú rolu pri vzniku častých chronických ochorení.
Čaj Hannasaki má tiež najväčší obsah vzácne sa vyskytujúceho vitamínu E (obsahujú ho i iné druhy čajov, ovocie, zelenina, za studena lysované oleje, mandle, vlašské a lieskové orechy), ktorý je tiež silným antioxidantom. Vitamin E pôsobí proti poruchám prekrvenia, proti zápalom a mužskej neplodnosti.
Niekomu nechutí moc,mne to problém nerobí,len to nepijem pravidelne každý den,tak to neviem posúdiť či sa dá tak schudnúť od toho.

evka3231
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kingstonka
10. dec 2012

zdravim... pije niekto tento caj teraz? ja som dnes kupila....celkom chuti... neviem kolko za den je optimalne vypit, sice nejake zazraky chudnutia velmi neocakavam- skor by som privitala celkovo nejake precistenie organizmu, povzbudenie, neviem- uz niekolko tyzdnov sa necitim velmi dobre- chyba mi energia

simca06022011
10. dec 2012

no moje, nechcem vam kazit iluzie ale od ziadneho zazracneho cajiku/tabletky/napoja neschudnete.. ked tak na chvilu a potom naberiete spat 2x tolko 🙂 Caj je skor na precitenie organizmu a odtranenie kadejakych zdravotnych problemov (to moze sposobit aj klesnutie vahy, ale urcite nie chudnutie ako take)... Na schudnutie treba trvalo zmenit zivotny styl a prist na to preco sa nechudne/preco sa pribera kazdemu cloveku.. zaklad diety je nastartovat metabolizmus a potom vydat viac energie ako prijat.. ale nie ist stravou pod limit, inak clovek este viac priberie, ubudnu vam svaly.. a mozem hodiny rozpravat🙂))
Tu bolo konecne realne napisane ako to je http://www.skolachudnutia.sk 🙂)) Tak si nastudujte 🙂)) Moja teta schudla 30kg od minuleho novembra... este ma ciel dalsich 15 🙂)

hlavinka
21. dec 2012

ahoj. Jednu dobu jsem ho pila asi 3 mesice, 5x denne a nezhubla jsem nic.