Chudneme s čajom Hannasaky. Podarilo sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte...

Snazite sa schudnut, ale nedari sa vam?Tak mne sa dostal do ruk cajik, z ktoreho by som mala zhodit nekake tie kila, mam znamych, co pili tento caj a dost schudli, tak ak ste tu zienky, ktore sa chcete pridat alebo mate skusenosti s tymto cajom, pripevajte, a pojde na to chudnutie lahsie,bude sa tesit.

Diduša

majcik
26. nov 2008

Som zvedava .. ja som si ten caj zohnala kvoli koznym problemom a az potom som sa docitala, ze je to dobre aj na chudnutie, tak som veeelmi zvedava, ze na ktory problem mi pomoze. Vcera som ho pila 4x.

janka1874
26. nov 2008

ja som nejako poľavila ale už dnes som sa vrátila do starého tempa a už mám za sebou 2 šálky a idem si práve urobiť ďalšie

serafinka1
26. nov 2008

Takže prvú 3 dcl šálku mám už za sebou a prežila som to. Žiadna alergická reakcia nebola takže som happy. 😀

didusa.risulo
autor
26. nov 2008

serafinka ti nechodis nahpdpu aj na babetko.sk?

serafinka1
26. nov 2008

Didusa nie nechodím,prečo?

didusa.risulo
autor
26. nov 2008

len tak lebo ta je jedna serafinka tak ma to tak napadlo

katrin21
27. nov 2008

baby ahojte... ja som mala vcera vecer na vahe len 64!!!! hura , takze uz su dve kg dole...!!!

didusa.risulo
autor
27. nov 2008

katrin a preco sa vazis vecer, dnes rano by si mala doles este viac,

katrin21
27. nov 2008

lebo ja rano nestiham.. som sedmospac a tak lietam po dome, ze ma to ani nenapadne... ale ved je to jedno, ak sa vazim stale vecer, toez viem porovnat, ci ta vaha klesa..... rano by som mala 63, to je jasne...

janka1874
27. nov 2008

ja mať 63 tak skáčem od radosti až po strop

zuza80
27. nov 2008

aj ja chcem 63, ale to je daleka cesta ☹

katrin21
27. nov 2008

lenze ja som hrozne, akonahle ide vaha dole, hovorim si, ze to funguje a zacinam " zrat"... musim sa viac ovladat....

zanab
27. nov 2008

tento problém mám aj ja ked si nedávam pozor, váha ide hore, asi by sme mali vynechať večere, a neprejédať sa

katrin21
28. nov 2008

tak risulo.... dnes rano som sa stihla vynimocne aj odvazit.... mala som 63 🙂))
A najedena vecer slabych 64, a to som sa vyzila hned po jedle a piti... a v rifliach !!! takze supeeeeeer !!!!!
minim. 2 az 2,5 kg su vazne prec !!! a uz to riadne vidim na zadkua aj na bruchu trochu.....

katrin21
28. nov 2008

zanab:
ja sa snazim úpo 17.00 , vynimocne , ked sa inak neda po 18. nejest... maximalne nejaku mandarinku a vecer este vypijem dve sialky caju pri telke....

klobucik
28. nov 2008

Ahojte kocky. No ja mam doma ten cajik hannasaki a poviem vam pravdu ja sa po nom citim lepsie. Prestala som ho pit asi pred 3 mesiacmi a chcela by som zacat znova. Nachce sa niekto pridat aby sme sa motivovali? Budem velmi rada ak sa niekto prida 😉

katrin21
28. nov 2008

klobucik: ved ho tu pijeme, tak sup do toho !!!

klobucik
28. nov 2008

no ja som prvy krat schudla za mesiac nejake 3 kila teraz by som potrebovala schudnut aspon nejakych 15. Po porode som strasne pribrala aj ked neviem s coho ved nic nejem . Idem si zaliat . A tebe sa ako daro katrin21? 🙂

katrin21
28. nov 2008

pijem ho dva tyzdne a vaha zacala po tyzdni ist dole... mala som 66, aj 67 niekedy.. teraz mam najedena 64, rano 63...

klobucik
28. nov 2008

pekne. Ty potrebujes kolko schudnut? KOmu sa tu dari najviac? 😉

katrin21
28. nov 2008

tak rovnako asi sa dari.. ja tu dlho nechodim.. to by ti skor podelala dada risulo...
ja chcem schudnut 5 -6 kg .. na 60 kg, lebo ja ma 180 cm.. mne to tak bude stacit 🙂 😉

katrin21
28. nov 2008

povedala, nie podelala.. jaaaj, tie moje preklepy...

majcik
28. nov 2008

Baby, po akom case ste zbadali prve ubytky na vahe? Ja ho pijem zatial iba treti den, tak kedy mozem ocakavat vysledok?

zuza80
28. nov 2008

majcík asi tak po týždni,ja dám dole za týžden necelé kilo

majacska
28. nov 2008

ahojte, co je to za caj? kde sa to da kupit a kolko stoji? dik za info.

didusa.risulo
autor
28. nov 2008

ahojte baby ja som kilo pribrala, ale caj som neako nepila, neviem preco a sladke som jedla, mrcha prisla, ale od zajtra zas tvrdo idem na to

baby ja som dala dole za 7 dni 2.6 kila, da sa kupit v lekarni urcite,tam je to najistejsie stoji okolo 200 sk su tam 4 saciky, ja doporucujem tym ktore nekoja zalievat len raz a nezalievat druhy krat, lebo uz to neni take silne a ide o to aby bol silny

takze od zajtra dieta a cajik

janka1874
28. nov 2008

didus aj ja som kilo pribrala ale tiež som to zanedbávala v poslednej dobe

didusa.risulo
autor
28. nov 2008

janka tak od zajtra ide drezura

majcik
28. nov 2008

Didusa - u mna je to tiez tak, ze par dni pred prichodom MS by som zjedla vsetko, co stretnem. Celkove sa odporuca zacat chudnut na zaciatku MS, vtedy vacsine zien menej chuti.

Fiiiha, mne by teda stacilo aj to kilo tyzdenne. Potrebovala by som sa zbavit 10-12 kg (tehotenske kilogramy), no obavam sa, ze to tak lahko nepojde, hormony su svine 😠 😀 Ale caj pijem poctivo - cca 6 x 4 dcl denne

didusa.risulo
autor
29. nov 2008

dobre ranko, tak mysme len o 9:30 vstavali takze ja len teraz idem pit prvu salku