Chudneme s čajom Hannasaky. Podarilo sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte...

Snazite sa schudnut, ale nedari sa vam?Tak mne sa dostal do ruk cajik, z ktoreho by som mala zhodit nekake tie kila, mam znamych, co pili tento caj a dost schudli, tak ak ste tu zienky, ktore sa chcete pridat alebo mate skusenosti s tymto cajom, pripevajte, a pojde na to chudnutie lahsie,bude sa tesit.

Diduša

nanyka
9. dec 2008

no ja som dnes vypila len dve salky, lebo som akosi nestihala..no prehanat ma to zacalo poriadne 😅

zuza80
9. dec 2008

ja už nechudnem,váha sa mi zastavila, ale pijem dalej

nanyka
9. dec 2008

no..aj mne sa to nejako zastavilo...ale dnes by som mala ísť ešte cvičiť, teda ak mi zavolajú, že majú pre mňa miesto 😅 ..tak čakám 😀

didusa.risulo
autor
11. dec 2008

ahojte
neako to tu viazne, baby co uz bechudnete?napiste ci ste uz schudi a kolko

inak ja som si doniesla rifle ktore maju cislo 30 😕 😕 😕 mala som ich na sebe raz, este som nebola ani tehotna, vcera som si ich obliekla, normalne ich natiahne,na nohy brucho,len cca 3 cm z pasu dole a zapnem ich, ale som bola normalne v soku ze som ich aj natiahla

didusa.risulo
autor
11. dec 2008

jej baby cajik sa mi zas rozbehol vypila som dve salky a na wc chodim stale teda na tu vacsiu potrebu,ale pijem ho taky viac teply nie vrely take glgy si davam a to je asi najlepsie sledujem

janka1874
11. dec 2008

ja ho v poslednej dobe teplý nikdy nestihnem ale strašne často chodím cikať

didusa.risulo
autor
11. dec 2008

tak ja dnes vypila liter a pol samozrejme na wc den otvorenych dveri a na bruchu mam ako keby svalovicu

majcik
11. dec 2008

Zienky, ja nechapem ... tiez chodim castejsie cikat, ale to druhe ... horsie ako predtym ... asi aj preto nejako velmi vyrazne nechudnem.

Didusa co myslim pod tou "svalovicou"? Aj Ta boli brucho?

didusa.risulo
autor
12. dec 2008

majcik no ako svalovicu na bruchu keby som mala, jak keby som cvicila brusaky,

baby ja som zas schudla a aj to vidim,inak ja stale chodim na to wc ale ako som uz vravela tak ho pijem viac teply tak ho cuckam,ked ma moc pali

katrin21
12. dec 2008

aj ja stale curam... mam pocit ze furt 😀
Vcera som bola v divadle a tam Vasaryova Milka hovorila Horvathovi emilovi - akoze manzelovi " a kto po tebe umyva dlazku, kd ju ocikas v kupelni? a keby len v kupelni, ale ja v záchode a v predsieni ! Kade chodsi , tade cvrkas ! " a cela sala do rehotu... no bolo tam par dobrých heftov,,,

zuza80
12. dec 2008

ja síce nechudnem, už a zatial, ale ani nepriberám, a to je hlavné. a to teda pekne papkám. robila som langoše, tými ja nepohrdnem a včera dva smažené syry. mnam mnam 😵

majcik
12. dec 2008

Mna brucho stale pobolieva ... raz menej, inokedy viac ...

didusa.risulo
autor
12. dec 2008

majcik ale ako ta pobolieva?

katrin21
15. dec 2008

ahojte! no ako chudnete? Ja som sa cely vikend napchavala medovnickami.... hruza.... su take dobre... ale pila som ja cajik a teraz poijem druhu salku.... vaha stoji... podla mna bez vacsieho cvicenia ani nizsie ako tie 2kg nepojde....

janka1874
15. dec 2008

ja pijem síce len 2 šálky denne lebo mi z neho strašne treba na wc a nedá sa potom chodiť vonku keď nemám kam na wc ale na váhe som nabrala naspäť to 1kg čo išlo dole čiže nič a už strácam energiu na pitie keď nevidím žiadny výsledok ☹ ☹ ☹ ☹

lucxy
15. dec 2008

tak ja ho pijem stale lebo sa ponom citim lepsie,,,,takze to je hlavne 🙂

fedusik
15. dec 2008

heh mno moa mama ho stale pije......ae to neni len o tom cajiku to treba aj obmedzit papanie a thak........ae je dobry aj na trawenie 😉

didusa.risulo
autor
15. dec 2008

ahojte tak ja pijem akurat dopijam prvu salku,dnes by som chcela zmaknut cca liter a pol aspon, ale idem na vahu este som nejedla nic

janka1874
15. dec 2008

fedusik veď som aj obmedzila papanie a nič ☹ ☹ ☹

katrin21
15. dec 2008

no ja ked vezmem do uvahy, ze beriem liecbi na endometriozu a niekto z tych injekcii aj priberie, tak som rada, ze sa drzim aj s 2kg dole.,.... hlavne nech nepriberiem !

didusa.risulo
autor
15. dec 2008

janka jednoznacne ho pijdes malo ale kojis tak ani nemozes asi viac ,ja sledujem ze baby piju cca liter a pol a maju dobre vysledky

lucxy
15. dec 2008

janka mozno ze su to hormony,,,ani ja som dako nechudla asi do 14 mesiacov,,,aj ked som malo jedla,,,potom som drzala 90dnovku a to jedine mi pomohlo dala som dole 10kg 🙂

janka1874
15. dec 2008

no je pravdou že nechcem ho piť veľa kým kojím predsa neviem ako by na to reagovala malá no uvidíme keď s kojením skončím zatiaľ ho len tak cvične na prečistenie organizmu

majcik
16. dec 2008

Noo, mne bolesti brucha a krce presli, nejako velmi nechudnem, ale pomohol mi caj na ekzem, vlastne kvoli tomu som ho zacala pit, takze sa tesim. A mam zapchu ☹ Zato moj maly riadne kaka, aj 3x denne. Asi aj za mna.

didusa.risulo
autor
30. dec 2008

Ahojte

baby toto co ma byt?kazdy den pozriem ci niekto nenapisal ale ani ja sm nenapisala, cakala som kto sa toho chyti a nikto, ☹ ☹ ☹

koko ste pribrali cez sviatky?ja sa ani vazit radsej nejdem, ale po novom roku ide caj zas do mna, ja som ho nepila teraz asi 2 tyzdne, ved to bolo zbytocne aj,nie?

andrebeka
30. dec 2008

Mne nezabral tento Adipex zhodila som s neho 12kg ...ak chcete poradím vám ako kontaktujte ma!!!!

andrebeka
30. dec 2008

Mne nezabral tento čaj bohužial...ale adipex áno..A NEPRIBRALA SOM TO NAZAD.

blcha
30. dec 2008

ja som zacala ten cajik pit a citim sa omnoho lepsie a bolo mi aj povedane ze som schudla neviem nevazim sa 😉 teraz cez sviatky to trocha zanedbavam dam si tak dve salky neako nestiham 😀
a co je to ten adipex?

didusa.risulo
autor
30. dec 2008

no to by aj mna zaujimalo co to je, co to stoji a co to je caj alebo tabletky alebo co?

didusa.risulo
autor
1. jan 2009

ahojte

prajem stastny novy rok, tak ja som to vcera tak prehlanala z jedlom, ze som mala problem zaspat, dnes nemozem ani ovonat jedlo, nie to este jest, takze od dnes to hannasaki isti 😀 😀 😀