Chudneme s čajom Hannasaky. Podarilo sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte...

Snazite sa schudnut, ale nedari sa vam?Tak mne sa dostal do ruk cajik, z ktoreho by som mala zhodit nekake tie kila, mam znamych, co pili tento caj a dost schudli, tak ak ste tu zienky, ktore sa chcete pridat alebo mate skusenosti s tymto cajom, pripevajte, a pojde na to chudnutie lahsie,bude sa tesit.

Diduša

kocurik16
6. nov 2008

dobré ráno.ja mám síce iba kilo dole na váhu ale v cm to bude viac lebo teraz sob skúšala šaty na venček a div sa svete vošla som do nich a to sa mi dávno nepodarilo.

janka1874
6. nov 2008

anickaajanko môže sa aj počas kojenia ja tiež kojím 🙂 a aj ako tehotná ho môžeš piť 🙂

didus budem musieť zmeniť jedálniček 🙂 no dnes som jedla ráno vsennú kašu tak uvidíme opäť po týždni a zaliavam viac ako polovišku lyžičky snažím sa odhadnúť 3/4

janka1874
6. nov 2008

kocurik a ako dlho ho piješ a upravovala si aj jedálniček?

na obvod neviem ale mám pocit že mám brucho menšie

didusa.risulo
autor
6. nov 2008

janka, ja zalievam normalnu lyzicku, prave sa napchavam salatom,

kocurik a od kedy pijes caj?

kocurik16
6. nov 2008

janka,dnes je to presne týždeň jedálniček som neupravovala iba sa snažím večer nejesť ale ani to sa mi nedarí ,lebo detská majú obedy v škole tak varím iba na večeru ale snažím sa aby to bolo do šiestej.Môj najväčší problém je ten,že mám neskonalú chuť na sladké a to mi dá zabrať. ☹

didusa.risulo
autor
6. nov 2008

tak asi je to o metabolizme, a cim viac tuku ma clovek na sebe tak tym rtchlejsie to ide dole, janka, ved ty si neni vobec neaka pevna asi ptreto to ide tak pomalsie dole, ti co mi doporucili jedli normalne ako pred tym, a pekne schudli ale asi im to trvalo dlhsie, a mozno ja za tento tyzden nedam vobec nic dole, je to individualne

janka1874
6. nov 2008

no skúsim idem si aj hneď zaliať dnes som ešte nepila

kocurik16
6. nov 2008

ja som raz pila,teraz si zalejem ešte pu-erh ten mi najlepšie pomáha pri vyprázdňovaní pijem ho 2-3 krát do týždňa.Dnes som na bicykli podala slabý výkon iba 5km ale veľmi ma bolia kolená tak dnes krútim na obed aj večer

didusa.risulo
autor
6. nov 2008

my sme dosli z vonka, boli sme na hojdackach, ko;ali sme si loptu, caj som este nemala, potrebujem trosku pauzu, ale na obed si uz dam, teraz papm salatik, potom dam riskovi papat, dala som piect zajaca, maleho pojdem uspat, potom musim ocostit zemiaky, umyt hlavu, uz aj nas tatino pride skor domov dnes, tak ho cakame, pobede ideme kuknut take 2 tyzdnove babatko, uz sa tesim ako budem pestovat 😉

janka1874
6. nov 2008

no mne akurát zovrela voda na druhý hrnček 🙂
my máme navarené sa teším ale akurát som dožehlila dieťa ešte spí tak si idem dať kafčo a druhý hrnček čaju

certisko19
6. nov 2008

ahojte....
u mna je uz tiez cajicek....🙂

lucxy
6. nov 2008

ahojte baby, ja som si tiez dneska kupila tento cajik a prave som ho dopila 😉

ejco
6. nov 2008

pijem caj 3den a vobec som neni hladna.Super,usetrime na strave.Uz len aby som dala nejake tie kilecka dole. 😀

didusa.risulo
autor
6. nov 2008

Ahojtebaby, my sme bol pozriet to babatko, som si popestovala, jej ake to bolo krasne,budeme uz musiet nieco zarobit 😉

jonatanka
6. nov 2008

ahojte, tak ako schudli ste? ja som bola s malym na Kramaroch na CTvysetreni mozgu 4dni a zhodila som od nervou 4kila ale zajtra valim kupit ten caj, nech este pochudnem, ale mam take fofry ze nas caka operacia tak mam dobre nastartovany metabolizmus. ☹

lucxy
6. nov 2008

jonatanka tak nech vam to dobre vsetko dopadne,,,,a treba aj jest ja viem ze ked su stresy tak sa to neda ale aspon dake vitaminy, lebo to skor ublizi organizmu 🙂
ja som dneska vypila 6 dcl,,,,,mozno si este urobim 🙂 a vy ako?

alika54
6. nov 2008

cao lucxy,,,no ja som dnes vypila tiez asi 6dcl ale este jeden idem zaliat 😉

lucxy
6. nov 2008

no caaau sme sa tu stretli,,,tak ako?

lucxy
6. nov 2008

ja chcem ist za chvilku cvicit najprv si dam brusaky a potom orbitrek 🙂

alika54
6. nov 2008

ja som prave spotena z neho zliezla 😀 ,,,asi by som si ako prve mala dat brusaky bo ked zleziem zo stroja nevladzem uz vobec nic 😀 😝

lucxy
6. nov 2008

no tak si teraz lahni na zem predychajto ono sa to ustali myslim ten tep a mozno este budes vladat
kolko si dala?

alika54
6. nov 2008

ale dnes len 20.min,,bo som neaka nachladnuta a boli ma hrdlo,,,som sa musela premahat aby som nam vobec vyliezla 😀 😝

lucxy
6. nov 2008

no tak si sprav cajik a pekne si oddychni,,,kup si L karnitin,,,,v tulipe vo vitalande 🙂

alika54
6. nov 2008

uz mi to aj znami radil no este som sa k tomu nedostala,,,mas neaky overeny?

lucxy
6. nov 2008

no mam taky v ampulke orandzovej vypijes ho na dva krat a ten jeden stoji 35 korun,,,,ja mam tento poradila mi to ta co precvicuje pilates 🙂

alika54
6. nov 2008

ok,,,cez vikend sa do tulipu chystam tak nakupim,,dik 😉

lucxy
6. nov 2008

ok idem cvicit 😉

alika54
6. nov 2008

ok,,,a neprezem to 😉

sassi
6. nov 2008

vy ste to vzali nejak zhurta 😝 ja zatial len čajík popíjam, inak nič, žiadne dieta a cvičnie, jedine že by sa ratala aj prechádzka 😔

certisko19
6. nov 2008

sassi: nie si sama....zatial tiez necvicim.... 😝