Chudneme s čajom Hannasaky. Podarilo sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte...

Snazite sa schudnut, ale nedari sa vam?Tak mne sa dostal do ruk cajik, z ktoreho by som mala zhodit nekake tie kila, mam znamych, co pili tento caj a dost schudli, tak ak ste tu zienky, ktore sa chcete pridat alebo mate skusenosti s tymto cajom, pripevajte, a pojde na to chudnutie lahsie,bude sa tesit.

Diduša

livikiwi
30. okt 2008

no tak to ma dostalo!tak vy si tu kupujete cajiky a didusa co tuto temu zalozila pije koktjliky na ranalky isla vcera po mne tak tvrdo ked som zalozila temu chudnutie s herb.a mne sa to podarilo zatial co vy sa trapite s cajikom z teska?toto nechapem rozvijate temu o Čajiku na desat stran ale ked vam jedna baba napise ci to niekto skusil inac a vysledkom tak ste ma UZAVRELI?to co ma byt?????LIVIKIWI

didusa.risulo
autor
30. okt 2008

livikiwi o co ti ide?teraz som dosla sem, a len som zbadala ze si tu pises, po tych tvojich rp co si si mi napisala ta tu vidim nerada takze si idem precitat co to tu pises

livikiwi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
didusa.risulo
autor
30. okt 2008

tak pocuj livikiwi poznas jogurtove kokteily napriklad Dobra mama?tak ja pijem od PRO BIO, ja nepijem to svinstvo co ty, ja si to kupujem normalne v potravinach, dalsia vec, caj hannasaky sa kupuje v lekarnach najviac, neviem aky mas problem ale ak si neuspela na modrom konikovi, tak len preto, ze zeny maju rozum a suma 4000 sk je velmi vela, a 15000 uz ani nevravim, to by som musela byt padnuta na hlavu aby som si to kupila, lenze ide este o nieco, my v tejto teme nevyzerame zle, len potrebujeme dat dole neake to sadielko ale kedze ty si si musela kupit tu tvoju gebuzinu ty si musela davat dole asi dobru slaninu,

janka1874
30. okt 2008

didus nenechaj sa vytočiť

livikiwi tebezamkli tému pre reklamu tak nás nechaj na pokoji nie každý si môže dovoliť dať 15.000,- za niečo a pravdou je aj keby som mala tak nedám ale to neznamená že máš právo niekoho urážať a nadávať a to je jedno koho

didusa.risulo
autor
30. okt 2008

livikiwi akoze za to ze sa tu vulgarne vyjadrujes, mozes mat problemy u adminov

didusa.risulo
autor
30. okt 2008

neprispievaj do nasej temy, lebo ja by som bola nerada, keby mi zablokovali temu kvoli tebe

didusa.risulo
autor
30. okt 2008

no co je baby, neak to tu stichlo 😕

safiah
30. okt 2008

didu ved popijane nestihame 😀

didusa.risulo
autor
30. okt 2008

safi 😉

safiah
30. okt 2008

uz som mala tri salky 😉 a velmi mi chuti ani netusim ho pit s cukrom to by mi k nemu ani neslo

didusa.risulo
autor
30. okt 2008

safi, chuti ti?to je fajn, ja som musim vypit naraz, a este aj vecer si ides dat alebo uz nie?

didusa.risulo
autor
30. okt 2008

inak som prihodila tie fotky, dnes mi badzguje pc cely den, ledva som ich stiahla

safiah
30. okt 2008

no zalievala som si ho dnes dva krat teda urobila raz a neskor to iste zaliala druhy krat este mam v pohari to bude 4 krat a druhy zaliaty

janka1874
30. okt 2008

ja si ešte večer urobím pred spaním

aniel
30. okt 2008

baby ja som ho tiež pila a veľmi mi chutil.Je dobrý aj na tvorbu mlieka a ja som toho dôkaz ,ešte stále kojím 🙂

sassi
30. okt 2008

ahojte, ja som bola vetrať slaninku vonku, aj pohyb treba 😀 A manželík zrazu ide s hamburgerom aj pre mna 😕 no a vysvetlujte mu, že včera ešte áno a dnes už nie 😀 Ale maly mi našťastie s tým pomohol a bol zeleninový 😉
Je mi zima, tekže heslo "tea - time", idem varííííť

Sa divam, že už aj tu bola... 🙄 o čo jej ide??? ... škoda že som všetko nečítala 😀 😀 😀
šak my sme jej temu nezamkli, ale adminky (... asi vedia prečo)

sassi
30. okt 2008

diduska, tepe písala aj IP ??? 😠

janka1874
30. okt 2008

sassi kašlime na ňu nech si robí čo chce a nám nech dá pokoj

bože zjedla by som aj chladničku keby sa to dalo pomooooc

sassi
30. okt 2008

to nejééédz, šak to z plechu, zuby si vylámeš 😅 😅 😅

janka1874
30. okt 2008

veď to ale asi by som na ňu mala dať nejaký zámok 🙂 😅

aniel
30. okt 2008

safiah-ta máš dvojčatká?No to si asi riadne vyťažená Aj ja so z dvojíčiek. 🙂

sassi
30. okt 2008

mne by na chldničku satčila nalepiť fotka 😔 samozrejme moja vlastná ...
Aniel, a ty nie si vyťažená pri 4 deťoch? No ja mam 2, ale aj to je niekedy fuška 😕

alika54
30. okt 2008

cao baby,,,tak idem aj ja veru zajtra navstivit nasu lekaren a kuknut ci ten cajik maju 😉

basado
30. okt 2008

no baby už zase popíjam ten čaj zatial sa to da ale uvidíme neskor 😀 😝

alika54
30. okt 2008

kolko ho treba denne vypit???

basado
30. okt 2008

alika stačí 2-3 krat denne
🙂

didusa.risulo
autor
30. okt 2008

sassi a kde este chodi ked aj tu bola si [pisala?mne pisala ip a skaredu, ale uz asi stichla, lebo tu nevidim 😕

ja som si dala parky ale decentne a o 17:30 potom este aj ja pojdem spravit cajik, baby aj vy chodite stale cikat?lebo ja som neni prechladnuta ale ze by z toho caju?ja aj na malu aj na velku 😅

inak som rada, ze vam chuti, lebo este by sa to tu mohlo otocit proti mne, ze vas nahovaram...ved vieme 🙄

safiah
30. okt 2008

ahoj niel mam he no som vytazena ale az tak moc nie su aj pokojne dni ...hlavne od kedy som si urobila zopar opatreni a zabezpecila zopar skrin tak ze sa nedaju otvorit. 😀 ale 4 deticky to je uz ine

alika54
30. okt 2008

veru vyskusam 😉 ,,,dufam ze je chutnucky 😀