Chudneme s čajom Hannasaky. Podarilo sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte...

Snazite sa schudnut, ale nedari sa vam?Tak mne sa dostal do ruk cajik, z ktoreho by som mala zhodit nekake tie kila, mam znamych, co pili tento caj a dost schudli, tak ak ste tu zienky, ktore sa chcete pridat alebo mate skusenosti s tymto cajom, pripevajte, a pojde na to chudnutie lahsie,bude sa tesit.

Diduša

serafinka1
19. nov 2008

aha a dokedy plánuješ kojiť?

zuza80
19. nov 2008

aspon do toho roku, ak to teda vydržím. dost ma v poslednom čase začína boliet chrbát. Uvidím ako tento čajík zabere.

serafinka1
19. nov 2008

vydrž stojí to zato, je to lepšie ako vnoci stávať a pripravovaťmlieko. A Tvoj Tomáško má 4 ťahá na 5 mesiac, takže spaľovať kalórie by si mala aj tým kojením. A rodila si vaginálne alebo cisárskym? Cisárovnám to ide ťažšie a to je môj prípad.

zuza80
19. nov 2008

cisárovnám 🙂 , to je pekné a je to aj moj prípad.takže myslíš, že je to tým?kojenie mi nič nespaluje. ale za ten týžden pitia čaju mám vyše kila dole.dúfam,že to tak pojde aj dalej.to potom budem kludne kojit aj dva roky. Je to presne tak ako píšeš,lepšie vytiahnut prso ako íst niečo pripravovat a hlavne aj zdravšie.

serafinka1
19. nov 2008

😉 ano je to aj tým. Kamarátka rodila vaginálne a už má menej kg ako pred otehotnením a ja zatial len priberám a nechudnem. Dúfam,že čajík mi pomôže. Prajem pekný večer, ja sa už idem venovať manželovi. Pa.

janka1874
19. nov 2008

no tak pridávam sa aj ja ešte stále kojím a dúfam že už tie cca 2 mesiace ešte aj budem a potom uvažujem prestať
ja som za dva týždne schudla 1kg ale nepila som veľa len 2 šálky denne a žiadna iná dieta
kojenie ani u mňa nefungovalo ako proces chudnutia no smola

janka1874
19. nov 2008

serafinka tak s tým som sa už aj ja stretla a tiež sa mi tak zdá že to tak bude tiež som rodila cisarákom

katrin21
20. nov 2008

baby, ja ho pijem tyzden, snazim sa aj menej jest a zatial nic..... mala som 66 kg a vcera vecer dokonca 67 !! tak neviem... a pijem ho dost, nahradzujem nim skoro cely pitny rezim ( 6 - 8 salok)... doprčic....
a uplne som vylucila sladke....
inak ja som sa docitala, ze je to cerveny caj a zelený len obsahuje ciastkovo... a je velmi zravy... myslim , ze nema nic spolocne s nabozenstvom a spajat to mi pride dost fanaticke.. aj ja som katolicka, ale nemam pocit, ze by mi vadila energia jing- jang, naopak, paci sa mi jej princip vo feng šuej a pod... aj ked na dodrziavanie je to komplikovane....
tak ja len dufam, ze zacnem chudnut aj ja.....

janka1874
20. nov 2008

katrin to si asi jediná čo ani kúsok nezhodila zaujímavé možno Tvoj organozmus musí najprv zaregistrovať čo sa deje tak to možno trošku potrvá

sassi
20. nov 2008

katrin, keb som ja mala 66 tak žiaden čaj kvoli chudnutiu nepijem 😉
A to s tým nahradením pitneho režimu čajíkom dobre robíš 😉 aj ja som ho jeden čas tak vela pila, teraz menej. On totiž nie je klasicky "chudnuci" čaj, ale skor prečistujuci, upravuje metabolizmus, znižuje cholesterol, zlepšuje celkovu kondíciu organizmu. Teda možno nebudeš chudnuť okamžite, hlavne ak si predtým držala nejaku dietu 😉

janka1874
20. nov 2008

sassi to presne aj mňa napadlo ale ale zas si viem predstaviť aké to je lebo ja som pred tehotenstvom lietala na váhe 55-58kg a teraz mám 70kg tak to je dosť rozdiel a do ničoho čo som mala sa nevtrepem no a z rodičovského príspevku nemám veľmi možnosť na nákup celého šatníka

zuza80
20. nov 2008

ja by som tiež bola štastná, keby som teraz vážila 66kg.ale je jasné, že ked predtým bola zvyknutá na váhu 55kg, tak je to teraz vela.
katrin, skús vydržat , každé telo je iné.
a tie čo kojíte, kolko pijete denne šálok?ja tak 6 a včera sa mi zdalo, že malý mal inú stolicu, takú redšiu, tak som to zredukovala.

katrin21
20. nov 2008

no, ale jom vazila predtym 60, a ja tych 6kg mam len na bokoch a bruchu... zvysok chudy ako pavuk... takze len ritisko mam.... a vsetko mi je male...
dietu som predtym nedrzala, ale zacala som brat injekcie na endometriozu, zatial len jednu, ale vraj sa z nich pribera, tak mam aj indonal a tento caj, aby som este viac nepribrala... keby som zisla aspon na 62 !!! aj to by bolo OK..

Ozaj,odkedy ho pijem, mam strasne suche pery.. on asi totalne vysusuje telo.... vy to nemate? a niekedy mi je z neho trochu zle....

zuza80
20. nov 2008

ja nepocitujem žiadne zmeny.a nechudneš asi koli tým injekciám. doležité pre teba teda bude hlavne nepribrat. neviem čo to je endometrioza a dokedy budeš brat tie injekcie, ale nemala by si sa teraz trápit tým, že nechudneš, hlavne ked sa potom priberá. uvidíš, ked to dobereš.katrin a pijes len ten čaj, alebo aj vodu?

katrin21
20. nov 2008

snazim sa len ten caj... tak som sa docitala, ze sa to ma... ale ako hovorim, mam strasny pocit suchosti aj v ustach, aj pery, tak si dam aj pohar,dva vody....

biela
20. nov 2008

baby tiež som rodila cisárskym a tiež nemôžem od pôrodu schudnúť. 😀 patrím do klubu. 😀

katrin21
20. nov 2008

aj ja som rodila cisarskym, a po 9 mesiacoch cca. som prirodzene zisla na svoju vahu , hoci poporode mi zostalo 11 kg.... ani som nechudla..a le nekojila som dlho... a bolo to davno... 8 r,

mucilienka
20. nov 2008

ahojte kocky,
no mne to tiez pride divne, spajat zeleny caj s krestanstvom a s tym, ze by sa to nemalo pit, lebo tam cosi-kdesi pisu o rovnovahe medzi jing a jang... ja pijem asi 3 dni, ale robim si tie silnejsie cajiky, vazit som sa nevazila zatial, poviem po tyzdni.. pridala som ze po 18tej nejem a 2x tyzdenne cvicenie po hodine - pianko Pilatess, tak vam napisem v utorok, ako som na tom...
tiez sa mi nechce verit, zeby nam krestanstvo nedovolovalo pit zeleny caj.. 😅

katrin21
20. nov 2008

ale to nie je len zeleny caj.... je to cerveny caj + zeleny a ine... caj atomoveho veku 😉

didusa.risulo
autor
20. nov 2008

ahojte, hlasi sa zakladatelka, ja som dnes zbuchala celu cokoladu milku ale to velikansku, pomahali mi aj muz so synom, ale ladovala som ju do seba,

baby ale vasit sa ma rano na lacno a nie vecer, ked ste najedene, takze katrin to ze si mala 67 vecer, sa ani necudujem

ja zajtra nejem nic som sa rozhodla a budem pit len caj, dnes som paradne zhresila

pocujte a ake nabozenstvo to tu rozoberate? 😕

lucxy
21. nov 2008

no ja som zacala drzat 90dnovku a plus pijem cajik a cvicim,,,,dneska mam ovocny den,,,,didusa nejdes sa pridat?ides si dat dneska ocistny den? 🙂

katrin21
21. nov 2008

ahojte.
no tak vcera vecer( aj ked vazit sa ma rano, ale to váááážne nestíííham....) som mala 65.... tak neviem, ze by slo kilecko dole??? ale je fakt , ze som aj menej jedla.
Rano len rohlik so salamou, na desiatu jogurt fanasia( ziadna dieta🙂 ) , na obed babovka ( vcera som obed nestihala..) a ked som prisla domov, tak som si o 16.45 spravila len cestiviny farfalle s cerveným pestom a syrom Grana padano ( milujem tal. kuchynu, mam s nou osobne skusenosti a vcera som objavila v Lidli Granu Padano.. struhana= gratuggiata. KONEČNE!! )
No a potom som uz nejedla nic. a isla som na brusne tance, a tam som si vsimla, ze nemam take nafuknute bruchu , ako obvykle... a tak som sa vecer odvazila.... ale inak na sebe zatial nic necitim. Vecer som bola hladna jak indián, ale nejedla som uz....
Chcela som sa odvazit rano, ale ja rano fakt vzdy meskam.....

janka1874
21. nov 2008

ja si práve zháňam nejaké DVD s cvičením a pridám aj to k tomu kým mi malá doobedu spinká tak budem menej na nete a strošku pocvičím 🙂 a možno to pôjde lepšie dole ale ja počas dňa pijem aj inú vodu nie len ten čaj nejako to nechcem preháňať lebo ešte stále kojím

zuza80
21. nov 2008

janka aj na nete je cvičenie, je tam toho docela dost, skús mrknút na http://www.hejbejse.tv/on-line-televize/aerobik...

janka1874
21. nov 2008

zuzi ďakujem idem sa na to pozrieť len musím pozrieť či si to viem stiahnúť na DVD tak s PC neviem cvičiť

zuza80
21. nov 2008

tak to neviem, či sa to dá stiahnut, ja cvičím s PC, ale ak sa ti to podarí, daj vediet.

janka1874
21. nov 2008

práveže nedá to je blbé ináč je to super ale ja takto nemám priestor iba keď cvičím pred telkou do kelu ale páči sa mi to

zuza80
21. nov 2008

tak to škoda ☹

janka1874
21. nov 2008

no veru to je škoda ale asi poprosím jedného kamoša čo sa v takých veciach vyzná či mi niečo nepoťahuje a bude to síce som si už 2 DVD objednala cez bazar ale uvidím čo to bude

zuza80
23. nov 2008

ahojte. ako pokračujete, čajíkujete? ja mám za 2,5 týždna 2kg dolu.tak nech mi t len tak pekne pokračuje.