Chudneme s čajom Hannasaky. Podarilo sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte...

Snazite sa schudnut, ale nedari sa vam?Tak mne sa dostal do ruk cajik, z ktoreho by som mala zhodit nekake tie kila, mam znamych, co pili tento caj a dost schudli, tak ak ste tu zienky, ktore sa chcete pridat alebo mate skusenosti s tymto cajom, pripevajte, a pojde na to chudnutie lahsie,bude sa tesit.

Diduša

lucxy
1. jan 2009

ahoj didusa aj tebe stastny novy rocik a nech ti vynde to ze budete tento rok styria 😉 drzim palceky
no a ja stale pijem cajik 🙂

didusa.risulo
autor
1. jan 2009

lucxy dakujem moc krasne a co uz si aj schudla?

majcik
1. jan 2009

Pripajam sa ku prianiu vsetkeho dobreho v novom roku, okrem ineho aj menej kg ako v tom starom 🙂

Noo, mne tiez dali sviatky zabrat, caj som pila menej, boli sme rozbehani, tak sa to nestihalo a mala som sa hybala (vonku bola zima, maly bol chory, takze prechadzky boli minimalne), takze mam to kilo a pol, co som schudla spat.
ALE ... od zajtra prejdem znova do normalu, cize viac cajiku a davat si pozor na stravu a snad to zas schudnem a pojdem este viac dole.
No napriek tomu, ze som pribrala, cez sviatky som si mohla obliect dvoje nohavice, do ktorych mi trosicku chybalo. Takze mi zmizlo nieco z brucha, comu sa veeelmi tesim.

zuza80
5. jan 2009

tak ja som cez vianoce nepila a mám všetko naspat.čižýe nejaké tie 3kilá. ale idem do 90dnovky, tak dúfam, že vydržím.a k tomu budem pit aj čajík,už mám uvarenú šálku.

majcik
5. jan 2009

Zuza - este kojis? Ja este ano a chcela by som par mesiacov v tom pokracovat, ak to pojde, tak sa bojim ist na nejaku dietu

zuza80
5. jan 2009

kojím stále, a táto dieta mi príde celkom fajn. Je sa tam vlastne všetko, vela ovocia a zeleniny,masko aj koláčik, len nie jedno cez druhé, ako som ja zvyknutá. Ak však pocítim nejaké zmeny, tak prestanem.

didusa.risulo
autor
7. jan 2009

baby ja uz od zajtra zacinam teda ozaj pit, neako som sa do toho este nedostala,ale zacala som neako moc jest a len sladke, a uz som riadne pribrala, takze zajtra idem...

avanka
7. jan 2009

Tak aj ja pijem cajik uz tyzden a nic, dokonca ma ani neprehana, ani maleho, lebo kojim....tak neviem....ale chuti mi a to je podstatne

danuska24
7. jan 2009

mne tiez celkom chuti, co som dost prekvapena lebo ja byllinkove caje nemusim. dnes som zacala pit tak uvidime 😉

katrin21
8. jan 2009

no baby... tak ja som mala ako viete 63,5 s cajikom... a teraz po sviatkoch, co som ho nepila a veela sladkeho pojedla, mam zase 65,5 - 66... takze idem znova nabehnut na pitie a obmedzit stťravu...... ale co mam robit, ked moj drahy sladke nechce a co napeciem, musim aj zjest... ach jaj...

katrin21
8. jan 2009

no ja mam fakt pocit, ze ten cas tak nejak odvodnuje a vypazdnuje creva.. a ked ho prestaneme pit tak mame vsetko spat.... bolo by lepsie aj nieco ine skombinovať...

co je to ten ADIPEX?????

jasumat
8. jan 2009

Adipex je u nás zakázaný liek na chudnutie,a už ho u nás ani nezoženieš. Má strašne veľa nežiadúcich účinkov, až takých, že ho zakázali.

debra
8. jan 2009

ahojte baby,nečítala som vás od začiatku,ale isté je že aj ja mám problémy s váhou a chcem schudnúť...cez sviatky som pribrala 3,5kg lebo som len žrala a žrala väčšinou sladké 😒 ten čaj čo tu spomínate určite vyskúšam,len problém je,že pracujem na smeny a obávam sa,aké to bude mať účinky 😀 či nebudem často behať na wc... 😀 😀 ja už od pondelka sa snažím obmedzovať v jedle,mám jednu dietu od jednej maminy z netu,ona takto perfektne schudla za tri mesiace dala dole 17,5kg 🙂 ja som počast tehu hroooozne pribrala,prestala som fajčiť a potom som nevedela čo s rukami,tak som len žrala...a teraz mám neuveritelnych 70,5kg!!!!Chcela by som sa niekedy dostať na svoju pôvodnú váhu na 53kg resp.aspoň 55kg,myslíte že sa mi to podarí... 😖 ?

didusa.risulo
autor
9. jan 2009

ahojte,tak ja uz pijem, pijem tento cajik a este alchemilku, takze to striedam, ked vypijem jeden, spravim druhy, ale alchemilku mozem len 3 krat denne, ale curat chodim ako diva, uz nejem sladke,a rapidne idem obmezdit jedlo, lebo toto so mnou uz je hrozne, vcera som mala narodky, zjedla som cely dezert modre z neba a chlebiky oblozene jedna radost, ja sa ani nechcem postavit na vahu, ale mala by som , nech viem kolko ide dole, dnes som jedla len biely jogurt a teraz 2 platkove syry, pobede si dam polievku zeleninovu a uz nic, aj keby som mala klince ohryzat,ale proste nemozem jest

debra, kto ma pevnu volu, ten schudne, ja ju moc nemam, ale znazim sa velmi ju mat

avanka
9. jan 2009

Baby, je mozne, ze caj hanasaky sposobuje nespavost??????mamina odkedy ho pije, nespava.....
A ja som sa tiez pozabudla predvcerom a vecer o 11 som vypila aj svoj aj muzov 😀 a maly bol od 1 kazdu hodinu hore 😝

didusa.risulo
autor
9. jan 2009

avanka tak to ti neviem povedat,je pravda, ze ja chodim spavat neskoro ale teraz cez sviatky som chodila skor, takze ak zacnem byvat zas do neskorej hodiny hore tak ti dam vediet, ak to tak bude tak ho prestan pit

debra
9. jan 2009

tak ja už mám čaj kúpený a od zajtra ho idem piť 🙂 didusa.ja pevnú vôľu mám,ale trvá mi to pár dní kým ju dostanem 😀 ale myslím,že som na dobrej ceste,lebo sa už neprežieram 😉 a po piatej resp.siestej už nic nejem...
avanka akurat som docitala informacny letak co je pri caji hannasaki a nic o neziaducich ucinkoch tam neni,tak neviem,ci tu nespavost by mohol sposobit ten caj..pisu len o castejsom vyprazdnovani criev 😅

janka1874
10. jan 2009

Ahojte tak ide sa opäť na to ale teraz už začínam aj s obmedzovaním jedla je to už strašné toto prežieranie sa a hlavne tie sladkosti cez sviatky
šálka zaliata tu predo mnou 🙂

sestri
10. jan 2009

ahojte...avanka...aj ja som postrehla, že keď vypijem čaj večer, neviem spať...tak na nás asi účinkuje rovnako...ja ho večer už radšej nepijem.

katrin21
10. jan 2009

no aj ja nemozem spavat.. ale neviem, ci z injekcii a navalov tepla, ale caju..... ale v podstate som nemohla spat ani tri dni, ked som h nepila vobec na lyzovacke... takze to asi nebude cajom...

certisko19
10. jan 2009

ahojte...
myslite,ze ked sa raz "prezierate" a potom pomaly nic nejete,ze je to spravne?????
chudak je potom ten organizmus....treba si dat aj sladke....preco nie...ale kusok a nie kopu sladkosti....
moj nazor je,ze nie je dobre to takto robit...raz sa prezrat ako prasa...a potom takmer nic nejest...ved,to je nie je spravne...treba jest...ale postupne obmedzovat a nie taketo rychle zmeny...ale je to kazdej osobna vec,co robi...to bol len moj nazor

didusa.risulo
autor
10. jan 2009

certisko,presne tak, je to kazdeho osobna vec, ja mam iny nazor na to ako ty, a kto tu pise ze sa hladuje?mozno vyzera ze hladujem ale nie, teraz si idem dat vajcia uvarit, a co?dietu mam,sladke nejem,vecr tiez nie, ale potrebuejm nieco do zaludka a z vajec sa nepribera

baby,ja som sa dnes postavila na vahu 😝 😝 😝 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 oraaaaaaaaaaas, akoze neverila som vlastnym ociam,este jedno kilo na vyse a hodim si to iste

majcik
10. jan 2009

Ja sa neprezieram, uz sa ani nepamatam, kedy som sa najedla "do prasknutia". Mozno 2-3 roky dozadu. Proste na toto si davam pozor. Ale je pravda, ze teraz cez sviatky som sa menej hybala (boli sme chori, aj maly, takze prechadzky boli v mensej miere) a viacej som jedla sladkeho ... ja zas na druhej strane ani nie som schopna hladovat. To som nikdy nedokazala. Momentalne sa viac krotim v jedle, hlavne, aby som nejedla pomimo a nie vecer. Inac nejako zabudam pit ten caj, ked som mimo kuchyne, posledne dni ho pijem studensi a menej. Musim sa polepsit.

certisko19
10. jan 2009

didus....budes sa smiat...ale niekto aj z vajec dokaze pribrat.....to je cisto iba o organizme a spalovani tukov...niekto ma lepsie travenie a spalovanie....niekto nie....

didusa.risulo
autor
10. jan 2009

certisko,vsetko jeo metabolizme

vajcia nakoniec neboli, idem ja radsej spat

expertka8
10. jan 2009

Adipex

Nežiadúce účinky sú podobné ako pri ostatných liekoch ovplyvňujúcich v CNS noradrenergný systém. Medzi najčastejšie vedľajšie účinky patrí nespavosť, zvýšená iritabilita, agitovanosť, sucho v ústach a tachykardia. Vzácne býva popisované tiež zvýšenie krvného tlaku a sklon k pľúcnej hypertenzii. Vzľadom k tomu, že fentermin vedie k uvoľňovaniu dopamínu v CNS, je pri jeho podávaní možný vznik závislosti. Fentermin inhibuje degradáciu serotonínu. Vzhľadom k častejšiemu výskytu nežiadúcich účinkov bol fentermín v štátoch EU stiahnutý z trhu. Fentermin sa neodporúča podávať dlhšie ako 3 mesiace.

expertka8
10. jan 2009

Diétna BOMBA! Za 3 dni 3 kg! 😀 😀 😀

http://zena.centrum.sk/clanek.phtml?id=501651

majcik
11. jan 2009

Uff ... po takejto strave by som mala akurat tak dobru sr...u 😀 Nooo, mozno v tom je princip diety.

katrin21
12. jan 2009

certisko: tu nikto nehladuje...a prejedali sa cez sviatky asi vsetci... teda ani nie ze prejedali, ale sladkeho sa poje viac..... ja jem normalne, akurat pijem cajik..... a sladkosti? no ja to s nimi prehanam, takze mne nejake obmedzenie neuskodi, aspon vecer... inak ich jem... aj teraz mam tu v praci kolac slivkovy s mrvenickou a horalku.. a aktimel.... ziadna dieta.. aj ked delena strava by bodla, ale nemam na nu teraz nervy... dost je to narocne na pripravu a cas.... ale ucinne..

katrin21
15. jan 2009

baby, co ste sa otravili z toho caju, ked nepisete???? 😀 😀 inak uz sa mi potvrdil ucinok toho caju.... ked ho pijem, mam dole 2-3 kg.. chodim denne na WCm curam... piac pijem.... telo sa ale odvodni... a zbavi zataze v cervach...
akonahle prestanem , co len par dni.... vaha ide hore... ja mam teraz 65.... stale je dole 1kg, ale ak ho nezacnem pit viac( teraz sa mi nedalo) tak je to v prdeli... a zas sa obavam, ci sa to da pit stale....