Chudneme s čajom Hannasaky. Podarilo sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte...

Snazite sa schudnut, ale nedari sa vam?Tak mne sa dostal do ruk cajik, z ktoreho by som mala zhodit nekake tie kila, mam znamych, co pili tento caj a dost schudli, tak ak ste tu zienky, ktore sa chcete pridat alebo mate skusenosti s tymto cajom, pripevajte, a pojde na to chudnutie lahsie,bude sa tesit.

Diduša

andrea.m
16. nov 2008

tak som dnes začala. držte mi palce. koľko šálok denne vypijete.ja do seba lejem druhú trojdecovú a snád ešte dve zvládnem kým pôjdem spať. podľa toho návodu som to pochopila tak že treba vypiť 6 3dlc hrnčekov a každý zaliať 2x. čiže mi to vyšlo že vypijem 6 pohárov ale grunt vymením len 3x. či nie?

andrea.m
16. nov 2008

moja štartovacia váha je 76kg.

catjob22
16. nov 2008

Andrejka.m, mat tak 76 kil, ani sa nehnem s chudnutim 😀 😀 😀 😀

andrea.m
16. nov 2008

no lenže ja som mala od filipkovho narodenia v kuse 85 a k číslu 74 som sa dopracovala po operácii žlčníka a je to necelé dva mesiace čo som po operácii a už mám 2kg späť.a ja sa teraz dobre cítim a hlavne mojím klbom sa uľavilo.

didusa.risulo
autor
16. nov 2008

zalievam 4 salku

dnes som zaliala ten sos 2 krat ale baby to vobec neni take silne a je to nechutne, takze ja som to 2 krat ani nezalievala a ani nebudem 😝

bobd
17. nov 2008

baby, ten cajik ma laxativne ucinky? alebo na akom principe funguje to zazracne zhadzovanie kileciek? 😀 😉 😎

sassi
17. nov 2008

andrea.m ty maš presne tie iste kila ako ja ... po dieťati som mala 82 a po operácii nejakých 76
ale už mam naspäť všetko aj ešte niečo navyše 😢
a už sa to pohla zasa dolu, ta týžden kilo, no vela nie, ale aj to je pre mna uspech

bobd - ono to ma prečisťujuce učinky, ale nepovedala by som, že práve laxatívne, skor upravuje celkovo metabolizmus

zuza80
17. nov 2008

ja už dnes pijem asi 4šálku, u mna bude tuším v stredu týžden čo ho pijem, zatial mám kilo dole a to som sa včera pekne nadlábla,bola som na oslave a váha naštastie hore nešla. Píšu, že má čistiace účinky, ale ja po nom chodím na wc stale rovnako.

andrea.m
17. nov 2008

tak ja som dnes nestihla ani jednu šálku.zajtra ide konečne manžel do práce,filipko do škôlky a mi s tami nabehneme na "normálny" systém a budem mať čas aj na seba.

slzicenka
17. nov 2008

hannasaki caj dostane kupit i v lekarni,je to 100g balenie stoji do 250SK

katrin21
18. nov 2008

no... ja som na nete nasla o tom taky clanok a aj v navode pisu, ze sa to ma zalievat dvakrat.. a ze staci pol cajovej lyzicky--- ale je fakt , ze lepsie chuti silnejsi a len raz zaliaty. Napriek tomu ho zalievam tak ako sa ma , teda 2x.
Pijem ho od štvrtka, zatial som neschudla, ale je fakt , ze byvam menej hladna.. a okrem ineho, ak aj neschudnem, dufam, ze aspon nepriberiem, lebo beriem teraz injekcie na liecbu endometriozy a z nich sa pribera... takze tak...

slzicenka
18. nov 2008

Skuste pit caj Hannasaki,zaroven si upravit stravu,vylucit mastne jedla,sladke,chipsy,ochutene vody,jedzte vela ovocia a zeleniny,biele mäso,syry,jedzte v mensich davkach a castejsie.Tiez 1x za den ak zjete ananas cerstvy a grep,tiez pomaha upravovat kalorie...odskusane🙂

didusa.risulo
autor
18. nov 2008

baby na vsetko co sa tu pytate, sme dali odpoved je to na zaciatku, treba fakt upravit stravu, ja som neschudla za posledny tyzden nic, t\co je dnes, ale stale mam dole 3 kila ale co zaujimave, nieco isli dole zo zadku a z prs, ale malo, ale vidim to

ale neviem ci budem buduci mesiac pit, mozno sme tehotni, ale to len mozno

catjob22
18. nov 2008

Didusa, ja mam z poslednej diety dvojcata 😉

janka1874
19. nov 2008

didus ak sa to potvrdí tak gratulujeme ale ten čaj môžeš piť aj ako tehotná len už neupravuj stravu a možno počas toho obdobia až tak nepriberieš

janka1874
19. nov 2008

juuuj a zabudla som už je dole ďalšie 0,5kg čiže dokopy 1 kg ale to musím priznať že som posledný týždeň pri prerábaní obývačky ledva stihla za deň 2 šálky aj to nie vždy

janka1874
19. nov 2008

tu už fakt nikto nechodí

certisko19
19. nov 2008

janka1874: mas pravdu,nejako tu nikto nechodi....tak tiez som mala posledne dni toho dost,tak som len ledva 1-2 salky vypila... ☹

zuza80
19. nov 2008

tak ja budem zajtra pit týžden a mám dole niečo málo cez kilo. velmi ma to teší a dodáva energiu a silu na to, aby som tolko než...la.pritom aj kojím.
didusa.risulo gratulujem

biela
19. nov 2008

ahojte baby,
písala som min.týždeň že som schudla 3 kilá a stále to držím, viacej som neschudla, no ani nepribrala, preto si myslím, že asi by bolo dobré pridať aj pohyb, nejaký aerobic alebo tak... 🙂 no moc sa mi nechce, lebo som dosť unavená z môjho drobca...
didusa ak je to tak, tak blahoželám.

serafinka1
19. nov 2008

Ahojte chcem sa spýtať tie čo ten čaj pijete, z čoho sa skladá z akých bylín? Ja mám alergiu na rôzne bylinky tak sa bojím,či mi viac neublíži ako pomôže.

jonatanka
19. nov 2008

ahojte ,teraz nestiham konikovat, tak som tu po dlhsej dobe a musim sa pochvalit mam 6kil dole, ale po 3dnoch pitia iba caju som nasadila jemnu dietu a pravidelne cvicenie, len ja potrebujem este aspon dalsich 10kil

zuza80
19. nov 2008

serafinka,píšu, že je to 100% čistý čaj královského čajovníku Gunpower. viac k tomu som nenašla.

mucilienka
19. nov 2008

ahojte kocky,

ja som tiez zacala pit Hannasaky, mne velmi chuti - zatial malu kojim, ale ako som sa docitala na nete, je vhodny aj pre kojace mamicky - mam pocit, ze mi mnozstvo mliecka zvysuje...
dnes ma ale zneistila kamoska - vraj ako tam citala o jing-jang ma obavy, ci to nie je caj ako z radu homeopatik - tzn. ze krestania by s tym nemali a nechceli mat nic docinenia... toto je pre mna uz vyssi level krestanstva, moc tomu nerozumiem.. neviete o tom niektora nieco? 😕

sassi
19. nov 2008

skuste si vygoogliť "hannasaki"
podla mna to homeopatikum nie je a nepiť čaj z naboženských dovodov... ??? no sila .. 😀 😀 😀
ja pijem pijánko, tak 2x za den, a chudnem tiež pijánko, tak pol kila za týžden... ☹ ☹ ☹ musím sa do toho pustiť intenzívnejšie 😉
a nie je to ani bylinkovy čaj, je to skor zelený čaj, zo zvláštnej odrody čajovníka, teda alergiu by vyvolávať nemal

zuza80
19. nov 2008

spojovat pitie čaju s náboženstvom? mucilienka, tak tomu ani ja nerozumiem... ak niečo zistíš, daj vediet a na teba ako funguje, schudla si niečo? ako dlho piješ?

serafinka1
19. nov 2008

juj baby, potešili ste ma, zajtra si to idem kúpiť, a pustím sa smelo do toho, potrebujem zhodiť 5 kg aspoň

zuza80
19. nov 2008

serafinka,tak nech ti tie kilečká rýchlo idú dole. Ja potrebujem takých 15kg, čo by som dala za 5. kojenie mi ako chudnúci prostriedok nezaberá, tak po kojení sa budem na to musiet vrhnút. Zatial teda tento čajík, nejest po 18.00 a trocha cvičit.

serafinka1
19. nov 2008

prečo po kojení? Čo som čítala na jednej stránke, tak podporuje aj tvorbu mlieka, tak nevidím dôvod prečo nekojiť. Aj ja ešte kojím.

zuza80
19. nov 2008

ja ho pijem a stále kojím. nemám pocit, že mám mlieka viac alebo menej. A myslela som to tak, že ked prestanem kojit, tak potom mi nastane tvrdý režim aby som zhodila tie kilá.