Chudneme s čajom Hannasaky. Podarilo sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte...

Snazite sa schudnut, ale nedari sa vam?Tak mne sa dostal do ruk cajik, z ktoreho by som mala zhodit nekake tie kila, mam znamych, co pili tento caj a dost schudli, tak ak ste tu zienky, ktore sa chcete pridat alebo mate skusenosti s tymto cajom, pripevajte, a pojde na to chudnutie lahsie,bude sa tesit.

Diduša

zuza80
29. nov 2008

ahoj, tak ja mám 2 šálky dnes už za sebou a za 3 týždne skoro 3kilá dole. bohato mi budú stačit 4kg za mesiac, hlavne aby som sa nezastavila.

lucxy
29. nov 2008

no tak vsetky pijeme a pijeme cajik,,,ja mam za sebou pol litra a teraz som si zaliala este dalsi 😀

didusa.risulo
autor
29. nov 2008

zuzi dobre,ides dole

didusa.risulo
autor
30. nov 2008

dobre ranko, zaliala som prvu salku, my sme len o 10:00 vstali tak soom prisla len kuknut co je noveho, ale nik sem nechodi

lucxy
30. nov 2008

ahoj didusa, ja sem chodim,,,,ja uz mam za sebou pol litra takze tak 🙂

zuza80
30. nov 2008

čaute kočky. ja mám za sebou jednu šálku a práve sa chystám na druhú. tak pitiu zdar 😉

nanyka
30. nov 2008

aj ja pijem tento čaj, zobrala som si jeden sáčok aj do práce..
ale nevážim sa..zatiaľ, nerobí mi to dobre 😀
čaj mi chutí a trošku vidím na nohách, že sú akosi štíhlejšie 😉 takže určite s ním pokračujem

nanyka
30. nov 2008

ja si ho robím rovno do 1 l džbánu.. mne sa nechce robiť si ho po šálkach, pijem totiž ako dúha 😀

zuza80
30. nov 2008

nanyka aj studený ho piješ?

nanyka
30. nov 2008

áno, aj studený..to sa nesmie?

zuza80
30. nov 2008

ja len preto,že tam píšu, aby sa pil hned ako sa dá pit.tak ja ho pijem docela teplý. neviem či to má lepšie účinky.

nanyka
30. nov 2008

ja začnem teplým a dopíjam už studený 😕 ..tak neviem..

neila19
30. nov 2008

ten caj sa asi nemože piť ked kojim?aj mne by sa zišlo ešte par kil dole ☹

didusa.risulo
autor
30. nov 2008

neila piju ho aj baby co koja ale robia si to slabsie

a studeny sa nema pit,ucinky to ma ked je nie horuci ale dost teply

zuza80
30. nov 2008

neila,píšu, že podporuje aj tvorbu mlieka, tak kludne pi, ale tak ako píše didusa, rob si slabší

nanyka
30. nov 2008

tak to si ho budem musieť asi robiť po šálkach 😒 ..tá moja lenivosť ach.. 😀

lekno
30. nov 2008

Nany, ale veď keď už má nohy štíhlejšie, tak na teba asi účinkuje, nie? 😝 😀

lekno
30. nov 2008

Opr. máš

nanyka
30. nov 2008

😀 no práve..myslím že áno..možno budú viac keď ho budem piť teplý 😀

lekno
30. nov 2008

Aj ja chcem štííííííííííííííííííííííhle nohyyyyyyyyyyyyyyyy 😠 😀

lea028
30. nov 2008

Ahojte, kde sa dá kúpiť tento čaj ?

lekno
30. nov 2008

lea028, kúpiš ho v lekárni. U nás stál 220 korún. Sú tam 4 vrecká, ale dáva sa toho taKá malá lyžička plastová, tak ti vydrží dlho. A môžeš ho zalievať aj dva krát.

nanyka
30. nov 2008

lekno - ja som písala štíhlejšie, nie štíhle 😀 😖 😀 ..ale do jari času dosť 😀

lekno
30. nov 2008

nany, ja by som brala aj štíhlejšie, ale to mne nehrozí, ja som také nikdy nemala 😠

nanyka
30. nov 2008

lekno, no ja sa chcem ešte donútiť do spinningu, snáď to bude dobrá kombinácia ..baby to dosť chvália, tak uvidím aká bude výdrž..ešte som nezačala 😅
mne práve keď som pribratá ide všetko najviac do stehien, zadku a pŕs ☹ - aj teraz som ako mama kami 😀 😀 😀

petulik188
30. nov 2008

Ahojte chcem sa opytat ci ten caj ma ucinky

petulik188
30. nov 2008

a kolko ste schudli za mesiac ???

serafinka1
30. nov 2008

Baby a koľko treba vypiť denne? Ja čaj pijem už 6 dní,na váhu som sa zatiaľ nepostavila a ani sa radšej nepostavím,lebo som určite pribrala. Boli sme u svokrovcoch tak som sa napchávala, takže kilá dolu nehrozia. A chcem sa spýtať, ako sa prejavuje u Vás stav po vypití čaju? Chodíte častejšie na wc a pod? Lebo mne absolútne nič. Nepocítila som žiadne zmeny, tak mám pocit, že asi toho málo pijem.

petulik188
30. nov 2008

ja som sa tiez este nevazila ,ale na zachod chodim dost casto .....a nemam ani taku chut do jedla

serafinka1
30. nov 2008

a akože na malú či veľkú potrebu?