Chudneme s čajom Hannasaky. Podarilo sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte...

Snazite sa schudnut, ale nedari sa vam?Tak mne sa dostal do ruk cajik, z ktoreho by som mala zhodit nekake tie kila, mam znamych, co pili tento caj a dost schudli, tak ak ste tu zienky, ktore sa chcete pridat alebo mate skusenosti s tymto cajom, pripevajte, a pojde na to chudnutie lahsie,bude sa tesit.

Diduša

basado
30. okt 2008

😝 😝 😝 😀

alika54
30. okt 2008

tak sa mam naco tesit 😀 😀 😀 😝

basado
30. okt 2008

no asi tak. ale nie celkom sa to da. ked zavrieš oči 😔 😀 😀

didusa.risulo
autor
30. okt 2008

baby kukla som albumiky este som nemala cas odkedy som zalozila temu, ale ved vy ste vsetky maminy zlate a mate normalnu postavu, ale za to ja 😝

janka1874
30. okt 2008

no didus podľa fotiek to ani na tebe nejao nevidno a tým by som sa netrápila že nahováraš veď každá máme na krku hlavu a predpokladám že nie len na parádu tak by sme mali vedieť normálne uvažovať

zuzka82
30. okt 2008

cafte baby...
no mne sa luhuje dalsia davka, ale na wecko som ja dnes nebola 😨 😨 😨
hovorim, ze didu chodi aj zamna... 😠 😠

sassi
30. okt 2008

didusa, ved ale mna si nevidela 😉 ja si ani fotky do albumu davať nebudem, lebo som na MK mala raz už problemy 🙄
ja som pu-erh musela obmedziť, lebo to malo doať prehankove účinky, tak som pila každy 2. den

a ešte je jeden taky čajík ako Hannasaki, vola sa Sayonara a ten je zasa na niečo ine, neviem na čo ... vygúglite
a ešte existuje čajík "letiaca lastovička" a ten je fajn čistiaci

aby sme o chvílku nepremenovali temu na "Čajovňa" , ked už tu je aj tema "kaviareň" 😝

zuzka82
30. okt 2008

halo halo, nik tu nieje??? 😕

janka1874
30. okt 2008

ja som tu popri pozeraní TV 🙂

zuzka82
30. okt 2008

aj ja ficim teraz uz na panelaku... 🙂
inak sa citim ze mam dnes viac energie, zeby s cajiku..

didusa.risulo
autor
30. okt 2008

ahojte ja som teraz prisla, popozerala som serialy a idem na net, teda som, cajik sa mi luhujem zjedal som jablko lebo zdochynam od hladu

moj kamarat z toho caju nebol na wc tri dni ale potom to dobehol, ja chodim pravidelne kazde rano aj 2 tri krat a aj teraz by som mala ist len sa mi nechce

didusa.risulo
autor
30. okt 2008

baby a co uz spite?

sassi
31. okt 2008

dobré rano
no o 23:16 som už veru sladko spinkala 😀

didusa.risulo
autor
31. okt 2008

dobre rano, my sme pres chvilou vstavali len s malym, ja osm bola hore do 1:30 ale v pohode, neviem ci ten caj nema na mna nespavi ucinok, uz sa mi luhuje prva davka cajiku, mala by som ist aj wc navstivit 😅 dnes pojdeme s malym do obeda do obchodu, nieco ukuchtim a vecer ideme aj s malnelom do mesta ja si nieco pokupit oblecenie a s nim do kenvela ho obliect, tak pa zatial

basado
31. okt 2008

ahojky. tak dneska som mala rano čajíček zjedla som nízkotučny jogurt 😝 potom ovocie a teraz som si spravila neviem či to je vlastne dobre 😖 bezvaječne cestoviny ale nemala som ich vela len trošku 😅 . lebo som ich spravila deckam tak som neodolala ani ja, pretože ich zbožnujem. baby poradte ked ich nemožem tak budem musiet vydržat 😨

didusa.risulo
autor
31. okt 2008

basado ahoj myslis cestoviny ze nemozes?

basado
31. okt 2008

ano lebo viem že sa od vaječnych pribera, tak neviem či aj bezvaječne 😀

didusa.risulo
autor
31. okt 2008

my sme sa teraz vratili z obchodu boli sme aj vonku na hojdackach, tak ja som nakupila sme dobroty v obchode, pre mna jogurt PRO BIO a kuraciu sunku, akurat ju samu papam, ked drobec zaspi tak spravim bryhdzovu natierku ale ja robim taku so smotanovym jogurtom banbinom a natierkovym maslom, ta je dobra, a viem, ze neodolam, tak som si kupila hned aj pre mna celorazny chlieb a budem si davat nan,

inak dnes je tu neak mrtvo

didusa.risulo
autor
31. okt 2008

basado kludne si mozes dat aj bezvajecne a hodijake, to ze su bezvajecne, to je minimum, vajecne ti neuskodia vobec, to by si muselas drzat fakt taku dietu ze nic absolutne nic kaloricke nebudes jest, kludne si daj cestoviny

basado
31. okt 2008

mnam veru by som si aj ja take niečo dala. tuším som hladna 😀 idem si spravit radšej čajo 😝 . diduš kedy ti maly chodí spat, myslím na obed

basado
31. okt 2008

diduš tuším si maš nove fotky, maly je jaky zlaty. aj ti niečo rozprava? mne maly nechce vobec 😠 ale rozumie všetkemu 😅

basado
31. okt 2008

no veru je tu mrtvo

kocurik16
31. okt 2008

ahijte! ja som bola s Marekom na cintoríne ,blata po uši. Ráno som si dala čajík,teraz musím na záchod a to je div,lebo ja chodím tak raz maximum dva krát za týždeň a včera som bola.Keby to bolo od čaju to by bolo fajn.Včera som si dala 4 hrnčeky ale bola som naliata dnes si dám ešte poobede raz.Dievčatá nesťažujte sa na váhu ,ja nosím roky vyše sto kíl nič nepomáhalo,tak dúfam,že toto zaberie spolu s bicyklom

basado
31. okt 2008

no veru mala by som si aj ja kupit ten domaci bicykel, počula som že to je dobra vec 🙂

basado
31. okt 2008

idem fakčit( upratovat) aby som zhodila to kilečko dole 😀 😀 😀

alika54
31. okt 2008

ahojte,,,uz mam cajik tak som zvedava na tu chut. prave som si ho zaliala no ostava tam neaky sajrajt na spodku. 😝 cedite ho?

kocurik16
31. okt 2008

mne to odporučil ortopéd a celkom sa mi zapáčilo.Denne robím asi 10km,lebo moje klby viac neinesú,ale na váhe to nejako nevidno.odporučil mi aj cviky na posilovanie a tie mi na rehabilitácii zakázali kvôli chrbtici

didusa.risulo
autor
31. okt 2008

alika nie cedit vraj ale len zliat a ked mi treosku sa vleje toho tak nevadi vypijme

basado maly mi chodi okolo 13:00 +/- pol hodina

musle asom si dat bebe dobre rano s jogurtom, ja som neni hladna, ael potrebujem jest stale nieco, idem uspavat maelho, uz sa napapal, potom dofrcim

basado a tebe kedy maly chodi?inam risko ten rozprava aj slonuje ale very nespaja, sem tam sa mu podari, prave kaka do plienky samozrejme, ja som postavila sosovicovu polievku sa pomaly vari

alika54
31. okt 2008

didusa dik 😉 ,,,ale nieje tak zly,,,celkom sa da 🙂

didusa.risulo
autor
31. okt 2008

tak uz smi maly spinka, tak idem ja nieco porobit, a asi zmyt dlazku, trosku sa precvicim