Chudneme s čajom Hannasaky. Podarilo sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte...

Snazite sa schudnut, ale nedari sa vam?Tak mne sa dostal do ruk cajik, z ktoreho by som mala zhodit nekake tie kila, mam znamych, co pili tento caj a dost schudli, tak ak ste tu zienky, ktore sa chcete pridat alebo mate skusenosti s tymto cajom, pripevajte, a pojde na to chudnutie lahsie,bude sa tesit.

Diduša

didusa.risulo
autor
28. okt 2008

pardon za preklepy a vynehane pismenka,badzguje klavesnica 😉

kocurik16
28. okt 2008

o takom čaji som ešte nepočula. Dá sa kúpiť v lekárni?

cikyta
28. okt 2008

S týmto čajom schudol aj môj muž,ale kombinoval to s tým,že po 6 hod. večer už absolútne nič nejedol a cez den sa tiež neprejedal.Takže to bolo vzájomne-čosi má na tom zásluhu ten čaj a čosi životospráva.Vela šťastia! 🙂

domulienka
28. okt 2008

aj ja by som ten caj chcela vyskusat poradte kde ho kupit a co cca stoji,dakujem.

sassi
28. okt 2008

hannasaki dostať v čajovnách a lekárnach a stojí okolo 50,- sáčok,a le je balený po viac kusov, zajtra vam nahodím popis 😉

berni
28. okt 2008

ale myslim si,ze ked sa snazite o babatko tak sa to asi neda pit...neviem....nie som si ista... 😕

sassi
28. okt 2008
sassi
28. okt 2008

http://hannasaki.szm.sk/
A tu je slubený popis, da sa tam aj objednať, cena je ako vidíte malo cez 200,- ale je to tam v tej krabičke zabalené ešte v sáčkoch, a vystačí to na vela čajíku, teda v podstate lacné. Niekde to aj rozbalujú a da sa kupiť aj len 1 sáčok z toho krabičkového balenia.
Pije ho moja mama, ja som sa zatial na to nedala, ale asi vyskúšam... 😉
Mama ma čajovnu, takže všetko skúša aj na sebe, a je pravda že skoro v 60-ke sa zmestí do velkosti 38/40 🙂

junovka
28. okt 2008

moj otec s nim kombinoval dietku a kraaaaasne schudol 😎 😉

kocurik16
28. okt 2008

dˇakujem krásne!Dobrú noc 😔

charlinka
28. okt 2008

Ahoj. No já si ho koupila v čechách, tam byla cena 125cz, piju ho už asi dva týdny. Je potřeba při něm pít, protože odvádí z těla nadbytečnou vodu. I já jsem slyšela že dost lidí v mém okolí zhublo v pruměru 5 kg. čaj vydrží docela dost, jedna dávka se slévá dvakrát, po dvou týdnech jsem načala druhý sáček, v krabici jsou čtyři.
Je i protialergení, celkově na zdravý stav člověka. Nemám zatím osobně moc výsledky, ale zase já mám 54 kg takže možná že výsledek není až takový viditelný ale cítím se po něm dobře, takže to je duležité.

didusa.risulo
autor
28. okt 2008

ahojte

takze cajik som kupila klasicky v lekarni stal 208 sk, su tam 4 sacky

baby ja len neviem ako casto sa ma pit a ci sa maju vypit aj tie bylinky, lebo ja to cedim

a co sa tyka toho snazilkovania, tak ja uz len po novom roku zacnem, teraz cajik,

charlinka
28. okt 2008

didusa, tam píšou že si máš dát tak pulku malej lžičky, sleješ to a vypiješ až budeš moc. necháš ty bylinky v hrnečku a sleješ je ještě jednou. mají se slejvat dvakrát, ne cedit. no a ještě jsem někde četla, že čají se nemá míchat kovovýma lžičkama, že ten kov kazí ty bylinky, ale s tím fakt nevím. já to míchám s umělou lžičkou. a nemá se sladit.

chutná ti ten čaj? já mám ráda bylinkový takže mě docela jo.

julia225
28. okt 2008

fihop, noskusim aj ja....baby a neni vam z tychto cajov zle?

didusa.risulo
autor
28. okt 2008

ahoj charlinka, takze ako dobre rozumiem, tak si ho zalejem pockam kym vychladne a potom ho len zlejem, no dobre a ako casto sa ma pit, ja si to davam 3 krat denne a zalievam si jenu tu lyzicku nie kopcovu taku zarovnanu, pijem ho od utorka, z toho som nedelu vobec nepila a dole mam asi 700g no nic moc, asi, ale mali sme hody tak som to pokaslala, mne vydrzal sacik tyzden, zajtra zacinam novy ale teda budem davat uz velky bacha na to co jem, len mna je moc a ked chceme od februara sa snazit o druhe babo, tak by som chcela vyzerat aspon o nieco lepsie, nech som pekna tehulka, tak do februara by som mohla dat dole aspon minimalne 10 kilov

ja potrebujem neaku motivaciu, mne najlepsie pomaha ak chudne niekto so mnou, to ma tak motivuje, ze ako kevy som superila s niekym kto da viac dole, viem je to blbe, ale osobne to neberte 😉

takze vsetky co ste doteraz pisali a chcete to vyskusat tak zajtra sup do lekarne a mozme zacat spolu,

a co sa tyka toho, ze ci mne/nam neni z neho zle, tak mne nie, bolo mi zle ale to malo inu pricinu, ale dokonca som ostala aj taka ohybnejsia, mala som problemy s chrbticou a za ten tyzdne mi je lepsie ale neviem ci to ma suvis s cajikom,

janka1874
28. okt 2008

a neviete niekto môže sa piť keď ešte kojím?
ak áno tak sa pridám aj ja

didusa.risulo
autor
28. okt 2008

ahoj janka, no to neviem, ale moja kamoska chudla pocas kojenie a mliecko sa jej nestratilo nemala ziadne problemy, ale ako je to s cajom, neviem, to sa radsej opytaj lekara alebo lekarky detskej

didusa.risulo
autor
28. okt 2008

a kto este sa prida?joj ale som rada, ze sa to tu rozrasta, od obeda celkom fajn

len mi este niekto napiste ako casto ho pit ci je aj jedno ci na lacno alebo sa mozeme naranajkovat, neake veci su tam neni vobec napisane

a janka, chod do lekarne ho kupit a opytaj sa pred tym lekarnicky ze ho mozes pit, ta ti tiez povie a nemusis sa nahanat za lekarom 😉

basado
29. okt 2008

ahoj diduska. ja som si kupila PU-ERH( inak sa to vola aj božska eva)ale inak ked ti mam povedat že som ho brala asi tak 2 tyždne a nič. 😖 ale počula som aj o tomto čaji hanasaki a vela bab mi povedalo že schudlo, tak si ho určite pojdem kupit aj ja 😀 pretože by som mala schudnut, ešte po porode mi zostali nejake kila navyše 😅 u nas to predavaju v tescu, tam predavaju čaje a ked sa opytat predavačky čo chcete tak vam poradí. 😉 ešte donedavna som kojila tak som mohla pit aj ten čaj 😉 🙂

didusa.risulo
autor
29. okt 2008

ahoj basado no a kedy ho pojdes kupit?

basado
29. okt 2008

no neviem možno aj dneska 😀 nemame daleko tesco 😉

basado
29. okt 2008

diduš ty ho maš už kupeny? kolko si schudla?

kocurik16
29. okt 2008

ja si tiež kúpim lebo mne by bolo treba asi polovicu tak by to bolo fajn,lebo ja som po každom cisárskom odchádzala z nemocnice ťažšia ako som tam išla a i napriek práci na zmeny som nezhodila ani gram.nepomohli diety,cvičenie mám obmedzené pre problémy s klbami a chrbticou tak musím skúsiť zázrak.Skúsim zajtra v lekárni a poviem aj drahému nech pozrie v Brne až bude lacnejší.

didusa.risulo
autor
29. okt 2008

basado pockaj idem sa postavit na vahu akurat som ho vypila pijem ho vyse tyzdna

sassi
29. okt 2008

idusa to sa zaleje, a nechá usadnenina naspodu, davkuje sa zásadne plastovou lyžičkou, tak pol lyžičky, čajík sa NESMIE dostať do styku s kovom!!! No a ta usadenina sa ma zaliať potom ešte raz.

safiah
29. okt 2008

ahojte babuse tak toto ma nadchlo heh no nie velmi ale skusim aj ja tiez som po porode zatiel takmer nic neschudla vlastne trosku heeej ale chcela by som este.cajik objednany som zvedava upravujem aj stravu par dni sa snazim opat drzat tu 90 dnovku. ☹

didusa.risulo
autor
29. okt 2008

no baby ako som spomynala tak sme mali hody a ja som dostala aj mrchu takze ja som sa napchavala zakuskami takze som pribrala ale to sa dalo cakat, ja som aj vecer jedla

som sklamana ale mozem si za to sama, ale prve dva dni, islo dole vyse pol kila ale to som nejedla vecer a sladke a chleba, takze ak chceme schudnut tak nejest vecer, a nejest sladke a chleba, suhlasime?ja to vydrzim, len sa niekto pridajte, takze mozem povedat ze dnes vlastne zacinam od znova, lebo som navala sacik, ale obedy normalne sa mozu jest popri tom cajiku ziadna oddelena strava

kocurik16
29. okt 2008

mojim prekliatím je to,že ja ked neviem spať tak od zlosti vyžieram chladničku a stres je zlý.ja napr.ked som vytočená všetci známy hladujú a ja chytám až záchvaty,uplne mi je na odpadnutie ked nemám čo jesť.

janka1874
29. okt 2008

tak ak sa to dá aj počas kojenia tak idem dnes do lekárne

basado
29. okt 2008

ano janka da sa to aj počas kojenia pit 😉