Hľadám kamošky na spoločné chudnutie.

mushkaa
4. jún 2019

Ahojte. Hľadám niekoho, kto sa ku mne pridá chudnúť. Zhodila som po pôrode cca 15 kg a ešte mi ostalo 6-7 kg, no už to nejde tak ľahko dole. Aj keď začnem, rýchlo sa moje nadšenie pominie a chýba motivácia. Keby sme sa viacerí dali na to a podporovali, snáď by to zas šlo 😉 nové recepty, podpora, motivácia. Pridá sa niekto?

lapla
3. júl 2019

@lulila098 na ranajky prvy tyzden mrkva,jablko,med a orechy (neskor aj nakrajany banan a kiwi alebo biely jogurt s orechami,medom a skoricou. Obed a vecera rozne - hrachova polievka, borsc,bezvajecne cestoviny s kalerabom,brokolica s cesnakom a tuniakom a pod. Recepty mam z knihy Najedzte sa do stihlosti, ale na nete ich najdes.

lulila098
3. júl 2019

@lapla och muj boze...to by som nevydrzala jest stale len taketo..ja musim striedat ranajky

lapla
3. júl 2019

@lulila098 potom striedas, jablko a mrkva je len 1.tyzden

lulila098
3. júl 2019

@lapla a to ziadne meno a ani zemiaky,ryza....nic?

lapla
14. júl 2019

@lulila098 prepac, ze odpisuje az teraz ... v tretom tyzdni uz pridavas aj maso (kuracie alebo morcacie) ale so zeleninou. Ryzu mozes ale samu s hraskom napr., zemiaky podla krvnej skupiny...

lulila098
14. júl 2019

@lapla ja mam krvnú skupinu Ab+

lapla
14. júl 2019

@lulila098 ja som 0 a zemiaky nejem, batat len s inou zeleninou. Schudla som 5 kg, dost som polavila a uz vaha stoji ... neklesa, ale ani nestupa. Jem do nasytenia, sladke vody a pecivo nejem, obcas sladkost - toho sa ndokazem zbavit. Niekedy mi staci jogurt s medom, niekedy musi byt banan v cokolade

lulila098
14. júl 2019

@lapla no ja momentálne papám skoro všetko. Len bielu múku sa snažím vynechať aj keď niekedy pohlavím, cukor si do kávy nedávam a ani sirup do vody. Ale inak cestoviny, ryžu, zemiaky to áno papam

monicka144
22. aug 2019

@limia7 Ďakujem ti za rady. Vyskúšam to tak urobiť. Alebo keď budem mať chuť na niečo nezdravé, tak sa pôjdem kuk do zrkadla :-O