Chudneme - stávka s manželom. Nepridáte sa?

janetka
2. mar 2008

ahojte, kto sa prida ku mne na chudnutie? Po 2 porodoch mi ostalo 13 kil, a stale len frflem, ze sa do nicoho nezmestim. Tak sme sa s manzelom vsadili, ze ak do 3 mesiacov schudnem 10 kil, prestane on fajcit. Potrebujem nejaku moralnu podporu, kto by so mnou zdielal chudnutie, nepridate sa? dnes zacinam... 😎

rosinka
3. mar 2008

čo myslíš, tú 90 dňovú diétu alebo tú drastickú o janetky?

janetka
autor
3. mar 2008

rosinka: moja neni drastickaaaaaaaaaa.... prave citam, ze sa kocky namotali na tu od prckka... tak baby, to je jedno kto co drzi, proste drzime kazda co uzna za vhodne a chudneme 😉
tabulka je ako tak vyrobena, len tiez neviem to dat do jpg, cakam na manzela...
a ja som ju urobila tak, aby tam mala kazda len cielovy ubytok a potom uspechy.. lebo neviem, ci kazda suhlasi, aby jej vaha bola stale na domovskej stranke ako "fotka" 😉

rosinka
3. mar 2008

lebo tá diéta o prcka je o ničom, ste stále hladné a ani raz sa s takým jedlo nenasýtite, a to neni dobré, schudnete to určite a ale za pár dni to máte naspäť

a tá 90 dňová, tak to ešte veru neviem čo je zač, ale tá známa zatiaľ nepriberá a po troch mesiacoch oddychu(povinného) začali s tou diétou znovu a vyzerajú fantasticky

rosinka
3. mar 2008

ja som sa pomýlila, myslela som tú diétu od prcka, tá je naprd

etuska
3. mar 2008

Rosinka-ahooj-ako to zvladas.Nestiham citat vsetky prispevky.Baby pri surfovani po nete by sme mohli tiez cvicit-to by sme schudli hned.
Tak ja som si dnes dala:

Ranajky: chlieb so syrom a paradajkou+ mrkvova stava
Desiata: banán
Obed: karfiolová polievka,hlavkový salat s bylinkami,olivovým olejom a paradajkami-mnam

Prave sa mi pecie kuracie masko k tomu salatu,no to si dam az na olovrant,lebo musim vybavit par veci v meste

...a pijem cistu vodu.Mame super vodicku z vlastnej studne.Kazdy rok ju davame na rozbor a je O.K,tak sa teraz nalievam vodou.
Zda sa mi,ze oproti vam jem viac,ale to mi nevadi-u mna je najvacsi problem obmedzit SLADKE 😝 -zatial sa dari a Vam?

Rano som sla z domu skor a odniesla som malu do skolky-20 min.prechadzka tam a 20 min. spat. Teraz idem pesi do mesta,tiez tak 15-20min. a tam sa nachodim,takze trosku pohybu nezaskodi.

DRZTE SA-Baby v lete sme KOČKY 😀

janetka
autor
3. mar 2008

rosinka: aj kamoska tak vela schudla tou 90dnovou a nepribrala spat
.. ale ja by som zas nevydrzala preto, lebo su tam neni ranajky a to by som odpadavala, vzdy sa tesim na ranajky

rosinka
3. mar 2008

ahojt etuska, tak ja som stihla dnes len raňajkovať, lebo si ľúbim pri dcére pospať a mala som celozrnný toast so smotanelou s kuracou šunkou, tak hádam to nie je až také zlé a naobed si dám slepačiu polievku

janetka
autor
3. mar 2008

etuska: super ... podla mna mas super jedalnicek zatial..
ja idem tiez do skolky odovzdat prihlasku, a d o mesta, tak sa poprechadzam

janetka
autor
3. mar 2008

rosi: to mas v pohode...
ja som si dala na obed kuracie sote so sojovou omackou na vode :o) a k tomu dve mensie tortilly.... tortilla troska prehresok, ale taaaak ma boliii hlava, kurnik, dufam, ze z pocka a nie z jedla, sak az tak malo nejem, aj jablcko a kiwi som mala

etuska
3. mar 2008

Baby,bezme von kym je pekne,vecer si povieme co a ako .A este sa bezim odvazit-len tak pre istotu/nejaka pociatocna hmotnost musi byt/ 🙂 Ozvem sa vecer

rosinka
3. mar 2008

ja idem tiež von, tak zatiaľ aute a žiadne sladké 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

etuska
3. mar 2008

O.K Rosinka-budem cely den mysliet na to,ze Ty si nedas a kedze ja nie som ziadne B-ecko,tiez si nedam nic cokoladove.Ved ja cokoladu vobec nemam rada 😵 😵 😵

etuska
3. mar 2008

Janetka-spravis tabulku a posleme ti svoju terajsiu vahu? 🙂
No uz ozaj vypinam PC a idem von.Pa vecer 🙂

katika1
3. mar 2008

janetka akú dietu si navrhla ty? nejak som to nepostrehla 😅

to ste tu už všetky po obede? Ja som dnes jedla len jednu jablkovú výživu s piškotami 🙂 ale to som sa ešte nedala na dietu.. musím nakúpiť suroviny..

mirka414
3. mar 2008

dievcata mne manzel kupil pekaren na chlieb,viete aky super chlebik mame kazdy den?mnam a toho sa mam zriect,hmm to bude tazke,ale dokazem to dnes som nezjedla s neho ani kusok 😅 .ani mne sa tie dietky nejak nepozdavaju,ved to je samovrazda 😀 ..ja to skusim tak,ze viac pohybu,samozrejme obmedzit jedlo vecer a viac zeleninky(mrkva je vzdy na blizku)a cvicit,cvicit a pit viac vody...

sylvar
3. mar 2008

já myslím, že pokud se omezí nevhodné jídlo(čoko, mastné atd)nejí se na noc, tak by to mělo fungovat i bez nalinkované diety+pohyb

susik77
3. mar 2008

ahojte.sylvar: ja neviem...dala som si predvcerom salat na veceru a mala nemohla 3 hodiny zaspat ☹ koliky ☹
uz by som kvoli tomu aj chcela prestat s kojenim...ale mame v rodine alergie a lekarka do mna husti, aby som kojila do roku...ale fakt sa mi nechce, potrebujem straaasne vela zhodit.

prcekkk
3. mar 2008

sylvar souhlasim s tebou,ale já nemám žádnou vůli,miluju chipsy a vše slané,takže já musim mít nějaký daný režim 🙂 uvidíme,kolik shodim za týden... 🙂

sylvar
3. mar 2008

holky, už leju kafe, já si asi udělám kafovou dietku nebo ne dietku, upravím jídelníček tak, aby i kafe mohlo být.doma mě to nenapadne,ale v práci prostě musím režim nerežim.
chipsy-moje láska po čokoládě 😀
já mám problém, že se asi na obídek jen tak nedostanu,doma nemám čas vařit,takže já většinou řeším obědy formou rohlíku se šunkou
už mě účetní lanaří na koláčky 😀

mirka414
3. mar 2008

susik len neprestavaj a vzdrz s kojenim.to ja som mala stres za manzela a stratila som mliecko a dodnes si to vycitam.aj keby som mala mat 100kg ten rocik a to kojenie by mi za to stali.dievcata keby ste videli mojho manzela je celkom chudy teda posledne 2roky trosku pribral ale co on stvara nema obdobu.vecer sa malo napapa cely den skoro nic a v noci vyziera jogurty najradsej ma tie mocca to do rana zje aj 6ks!!a potom cokoladovych zajacov,mliecnych a priloha k tomu vsetkemu su cipsi najlepsie paprikove 😠 to len o 2hej v noci pocut len chrumanie.strasne.

sylvar
3. mar 2008

mirko, no toto 😕

sylvar
3. mar 2008

prcek, bych za sebou musela někoho mít,aby mi odebíral od úst ještě než tam jídlo dopravím 😀
ale zhubnout potřebuju a tohle mi, mylím, dodá sílu, halvně první úpspěch si myslím 😉 jestli teda přijde 😔

susik77
3. mar 2008

mirka: vies, my by sme chceli uz niek. v okt.-novembri ist do 2.mimi a viem, ze ked teraz neschudnem, potom sa uz z toho nevyhrabem 😝

sylvar
3. mar 2008

susik, druhé mimi? tak brzo?jste dobří...

prcekkk
3. mar 2008

sylvar a ty chodíš do práce,když máš mimi??? 😨

susik77
3. mar 2008

silvi: ja chcem stihnut do 35...tak preto takto taktizujem 😎

prcekkk
3. mar 2008

sylvar: jasně,že první úspěch příjde....za týden bude kontrolní převážení a ručička na váze hezky poleze dolů...neboj 😉

renika
3. mar 2008

ahojte baby. Tiež sa k vám potrebujem pridať, je to nutné 😒

janetka, super stávka s manželom. Aj ten môj fajčí, skúsim mu dnes niečo podobné navrhnúť 😅

sylvar
3. mar 2008

prcek, jo jo, chodím tam, co jsem pracovala před miminkou, jen dvakrát třikrát v týdnu na pár hodin, hlídá babička.Ke konci měsíce je příjemné mít dva příjmy 😀
Sofi začala být v 5 měsíci jaksi úzkostlivá a nechtěla nikoho než maminku a tatínka, tak jsem se dohodla v práci, že to zkusíme a začala jsem chodit, malá si brzo zvykla, protože s babičkou dělají jiné věci než se mnou a je super, když přijdu domů, jak mě vítá,jak je šťastná a není mamánkovská (jak je zvyklá nebýt jen se mnou)
ze začátku mi to trhalo srdce a malá začala kolem 8.měsíce zrovna v dobu, kdy jsem měla odejít, plakat,tak jsem ji utěšila, předala v klidu babičce a ona pochopila, že neutíkám, že se vrátím a dobrý od tý doby

renika
3. mar 2008

susik a z čoho bol ten šalát? Možno len z jedného druhu v tom šalate mala Veronika koliky