Chudneme - stávka s manželom. Nepridáte sa?

janetka
2. mar 2008

ahojte, kto sa prida ku mne na chudnutie? Po 2 porodoch mi ostalo 13 kil, a stale len frflem, ze sa do nicoho nezmestim. Tak sme sa s manzelom vsadili, ze ak do 3 mesiacov schudnem 10 kil, prestane on fajcit. Potrebujem nejaku moralnu podporu, kto by so mnou zdielal chudnutie, nepridate sa? dnes zacinam... 😎

renika
3. mar 2008

možno tam, kde býva prcekkk ešte je 😀 Treba sa poponáhlať

prcekkk
3. mar 2008

renika: bohužel ani u nás není 😒

renika
3. mar 2008

prcekkk, nevadí, manžel bude hrabať trávu 😉

prcekkk
3. mar 2008

teď je u nás aktuální hrabání listí na zahradě 😉 🙂

mirka414
3. mar 2008

aeroaero ja som si objednala vo svajciarsku ale moja segra ma super zo slovenska poslem ti ip len co najdem adresu.

mirka414
3. mar 2008

sylvar tento rok nebol ani tu vo svajciarsku v nasej lokalite 😠 😠 vtedy to boli kalamity,preto chodili tak skoro rano...

sylvar
3. mar 2008

mirka, aha 😀 a vyplatilo se 😀

zdenka26
3. mar 2008

Tak jak se držíte?Mám pořád na něco chut tak jsem si vzala okurku a je po chuti 😀

renika
3. mar 2008

baby a čo pijete? Len vodu?

zdenka26, ešte kojíš?

zdenka26
3. mar 2008

Ne já nekojím,takže můžu držet dietu podle libosti,já piju neslazené čaje a nepelivé vody 😉

ninka1234
3. mar 2008

ahojte tak ja už som speť zo 4 hodinovej prechádzky renika ahojky 😉

mirka414
3. mar 2008

sylvar vies trosku sa smykalo 😀 😀

renika
3. mar 2008

ninka ahoj. Mala si poslať chalanov, keď majú prázdniny 😉

zdenka, ja kojím, tak mi to chudnutie asi veľmi nepôjde. Len to nechápem, že ako môže byť všade uvádzané, že kojením sa chudne 😠

ninka1234
3. mar 2008

renika to nechapem ani ja lebo ja som pri kojení skor vždy pribrala 😝

rinuska
3. mar 2008

renika , kým so sa neobžierala , tak so kojením chudla 😅

selu
3. mar 2008

holky ja chci taky dolu tak +- 8kg ale kojim 😒 co s tim, mam pockat???

rinuska
3. mar 2008

ja tiež kojím , mierne bmňdzovanie a cvičenie neškodí , je veľa báb , ktoré koja a držia nejakú dietu a v poho 😀

rosinka
3. mar 2008

selu, aj ja potrebujem dať dola 8kg a kojím, a tak musí čakať, teda chcem, lebo nechcem riskovať, že stratím mlieko, ale začnem tým, že prestanem jesť sladké a moc mastné veci

selu
3. mar 2008

rosinka tak do toho jdu s tebou, to sladke je ma nocni mura, denne zvalim tak 3-4 kusy (oplatky, cokoladky atd 😅 ) a mastne si taky davam, takze s tim taky zkoncuju 😉

rosinka
3. mar 2008

no a každý deň( ak to počasie dovolí) chodím tak na tri štyri hodky na prechádzku. v nemocnoici som dostala taký kufrík so vzorkami a tam bola taká knížka o dieťaku a tam sú popísané nejaké cviky na schudnutie po pôrode, tak som s tým dnes začala, som zvedavá ako dlho to vydržím 😀

renika
3. mar 2008

rinuska, ale ja sa neobžieram a nechudnem 😠 veď prvé tri mesiace kojenia som sa bála normálne najesť, aby malého nebolelo bruško, tak som len tak zobkala z potravín, ktoré vraj nenadúvajú a nechudla som 🙄

renika
3. mar 2008

rosinka, tá knižka sa volá - happybaby book?

rosinka
3. mar 2008

jasné

renika
3. mar 2008

na ktorej strane sú tie cviky?

rosinka
3. mar 2008

skoro až vzadu, začína to na 136 strane

sylvar
3. mar 2008

jsem tu, poklizeno, peču kuře 😀 buď bude s rukolou nebo rýží, se uvidí 😉

zdenka26
3. mar 2008

Tak já jsem už večeřela,dala jsem si zelen.salát.Dneska jsem si objednala plavky na léto ale o dvě velikosti menší,takže musím zhubnout i kdybych měla vypustit duši 😀

zdenka26
3. mar 2008

Já u kojení taky nehubla ajedla jsem střídměji ☹

sylvar
3. mar 2008

já si udělám luxusní salát na zítra do práce a k tomu kus kuřete,počítám tak půlku 😀

lula5
3. mar 2008

Hlasim dodrzanie stravy zo strany 1 (aspon priblizne) a odchadzam cvicit. Snad to nebude mat za nasledok stratu mlieka pripadne zmenu jeho chuti v dosledku svalovice... risk je zisk. Dnes som zistila, ze len v prsiach mam dokopy take 4 kilecka, takze v pohode staci dat dolu 10 (hahahaha sa tvarim akoby som o kile rozpravala). Letim kojit a potom hopsat na hip hop...