Chudneme - stávka s manželom. Nepridáte sa?

janetka
2. mar 2008

ahojte, kto sa prida ku mne na chudnutie? Po 2 porodoch mi ostalo 13 kil, a stale len frflem, ze sa do nicoho nezmestim. Tak sme sa s manzelom vsadili, ze ak do 3 mesiacov schudnem 10 kil, prestane on fajcit. Potrebujem nejaku moralnu podporu, kto by so mnou zdielal chudnutie, nepridate sa? dnes zacinam... 😎

zdenka26
4. mar 2008

renika,taky jsem mu to říkala,prý se na to už moc těší 😉 renika ty udaje jsem ti polala do IP.dneska ven s malým nejdu protože nám nejede výtah 😠 Už spinká na balkoně 😀 Tak budu cvičit doma.

azifca
4. mar 2008

děvčata, jak děláte zel. saláty - hlavně kojící maminy??

sylvar
4. mar 2008

já neporadím kojícím, veškerou zeleninu kterou koupím dám do misky a promíchám s trochou oleje

mirka414
4. mar 2008

azifca tu vo svajciarsku su super fajnove salaty,mnam.hlavkove salaty,nastruhana mrkva,rajcinky a susena bazalka a zajeju sa spolu s omackami je to super a nezjes vela hlavneho jedla moj manzel salaty zboznuje ale hovori,ze ja ich este neviem tak dobre spravit 😒 ale ze uz sa ucim...tak snad o 1o rokov to pojde 😀

leninn
4. mar 2008

Já to dělám také tak, někdy ještě přidám balkán, mňamy 😀

zdenka26
4. mar 2008

dělám to stejně jak sylvar,přidávám mořskou sůl

bihan
4. mar 2008

ja šaláty veľmi nemusím, ale tie kúpenské mám celkom rada... s kuracím mäskom a kururickou 😵 Tak ma vkuse manžel tlačí mrkvou alebo uhorkami, aby som mala aspoň trochu zeleniny 😀

mirka414
4. mar 2008

bihan aky mas ty doma Orbitrek?da sa na nom zhodit pri pravidelnom cviceni brusko?

renika
4. mar 2008

ja mám najradšej zo zeleniny mrkvu a uhorku. A strašne sa teším na leto, lebo najviac milujem melóny, mňam. A z nich sa aj ľahko chudne 😉 Ale vtedy už nebude z čoho, no nie? V lete z nás už budú kočky 😉 😀

sylvar
4. mar 2008

v létě už hubnout nebudeme moct, protože bysme se ztratily 😀

bihan
4. mar 2008

Mirka, tento http://www.fitnessboutique.fr/product_images/pr... ale na brucho mám fitloptu 😉

Renika, ja som sa istého času melónov prežrala, lebo som bola schopná zpáckať štvrťu na posedenie a potom som len behala na záchod 😀

mirka414
4. mar 2008

bihan taky nejaky chcem aj ja 😵 a fit loptu mam tiez len nemam na nu cviky su nejake specialne?a malinka je uz velka princezna 😵 😵 obcas na vas mrknem 😉 jednym ockom

borglum
4. mar 2008

holky, nevite nejaky stranky s priklady jidelnicku??? Vim, ze uz tu neco padlo, ale treba pro vetsi inspiraci 🙂 Myslim, ze kdyz bude vetsi rozmanitost, bude MOZNA mensi krize (aspon u me 🙂

renika
4. mar 2008

tak my sme sa práve vrátili z prechádzky a ja som hladnááááá. Čo si mám dať? hm, asi jablko 😝

zdenka26
4. mar 2008

A nebo si dej už večeři,já už jsem večeřela a pak už nic 😉

bihan
4. mar 2008

Mirka, hlavne a brucho je lopta skvelá ... posadíš sa akoby na "bok" (do stredu a trochu sa posunieš dopredu) a robíš sklápačky... vôbec z toho nebolí chrbát 😉 skús pozrieť na nete, určite je kopec stránok s cvikmi.

U mňa tie vzorové jedálničky nejako neplatia... ja skôr potrebujem zoznam typu "toto môžeš, toto nemôže" a vyberiem si z toho podľa chuti.

rinuska
4. mar 2008

Ja si v parnom hrnci varím rybu a zeleninu 😅

sylvar
4. mar 2008

já jdu taky něco jíst, přišli jsme z obchodu,ale koupili jsme si na zítra na O pangase a brambory

dítě má boba, musíííím

aeroaero
4. mar 2008

sylvar..kolik cvičíš sedů lehů?a klasických?pokrčený kolena a zvedáš se?

sylvar
4. mar 2008

aero,a hoj, už jsem tě dlouho neviděla na červnu 😎 ,
jo jo, jak kdy, někdy i 40 je až až 😀

mimikyky
4. mar 2008

tak ja už mám za sebou okrem malého neplánovaného 😀 😀 😀 hriechu, karameliek, aj 10min. bicák a na celý vrch tela 3x15cvikov, 3x20 skracovačiek na fitlopte, 3x20 úklonov s jednoručkami v rukách, a 3x20 otáčaní trupu, a práve šlapem na steperi 😀 😀 😀 😀

rinuska
4. mar 2008

tí ryba so zeleninou - to mi bolo ako psovi mucha 😀

mimikyky
4. mar 2008

😀 😀 😀

lula5
4. mar 2008

Caute,
nestihla som olovrant, vecerala cottage cheese... zacina mi svalovica zo vcera, uz citim cele telo... idem to nejako rozcvicit.
Ja jem salaty od porodu, ladovy, rukola, venezia (najlepsi vyber tych salatov v sackoch maju v Bile aj ked ju inak neznasam) a cherry paradajky s oliv. olej a balsamico. Niekedy parmezan navrch. Aj dnes na obed som ho mala.

Idem sa dusevne pripravit na ruzovu zahradu...

aeroaero
4. mar 2008

sylvar to jsi dobrá....začnu taky..já zase skáču přes švihadlo..ted jsem měla pauzu kvuli MS ale jinak jsem si dala předsevzetí 1000 přeskoků denně.ještě bych si chtěla pořídit nějakej stroj domu a zatím nevím jaký...nejskladnější mi zatím přijde stepper ale nevim jestli je to to pravý na zhubnutí 8 kil. 😉

Já červen ted nejak nestíhám..když se objevím na pc tak rychle zkouknu hubnutí a už zase musím mizet. 😅

rinuska
4. mar 2008

Ja si zase dávam rybu so zeleninou, ale pokukujem po keksoch 😀

sylvar
4. mar 2008

hlásím, že jsem měla celozr.rohlík se šunkou, teď žmoulám ananas plátky 😵

rosinka
4. mar 2008

joj baby, ale ste toho popísali, ja sa musím priznať, že som dnes neodolala sladkému, dala som si malilinkáteho hryza z čokoládky a ešte som si dala tatarsku omáčku k zemiakom, ale tiež nie veľa. strašne sa hambím 😕 , tak si idem dať teda brušáky a nejaké cviky, hádam mi to odpustíte ☹

rinuska
4. mar 2008

rosinka , nech sa to už nestane 😠

renika
4. mar 2008

baby, pridala som tabuľku 🙂

rosinka, odpúšťame. Poznáš pravidlo trikrát a dosť? Tak ešte máš dve zaváhania 🙂