Chudneme - stávka s manželom. Nepridáte sa?

janetka
2. mar 2008

ahojte, kto sa prida ku mne na chudnutie? Po 2 porodoch mi ostalo 13 kil, a stale len frflem, ze sa do nicoho nezmestim. Tak sme sa s manzelom vsadili, ze ak do 3 mesiacov schudnem 10 kil, prestane on fajcit. Potrebujem nejaku moralnu podporu, kto by so mnou zdielal chudnutie, nepridate sa? dnes zacinam... 😎

sylvar
12. mar 2008

kde jste???
mě je stále špatně, snad se to projeví na hubnutí...a nebo taky ne 😉

mirka414
12. mar 2008

sylvan ja som zasa dnes bola na ORBITREKU 20min.do obeda a chcem aj 20min.vecer...snad sa to prejavi na chudnuti a nebo taky ne 😠 .ake mate u vas pocasie?tu vo svajciarsku leje ako z krhly a to mam ist dnes vecer na kurz,boze nechce sa mi 😒

sylvar
12. mar 2008

mirka, tady taky leje, svítí slunko, kroupy, střídá se to co chvilku, já dnes jedu do ikey objednat sedačku a nakoupit vybavení pro Sofi do pokojíku, už se těším, jen mě stále trápí ten žaludek 😝

mirka414
12. mar 2008

sylvar tiez navstevujem rada Ikeu a hlavne ked mame kreditku od tatinka 😵 zrovna sa chystame a hladame korytnacku ako pieskovisko,vies tu plastovu 😵 a teraz som objavila aj nadhernu smyklavku na dvor 😵 .

beatrice.h
12. mar 2008

SYLVAR:

nechci tě strašit, ale nejsi třeba těhu - když je ti pořád špatně???? 😉

Holky, jak můžete vydržet na ORBITREKU 20 min????? 😕 - já na něm šlapu jen 5 min. 😅 Víc bohužel nevydržím - jsem brzo odpluvlá. 😝

mirka414
12. mar 2008

beatrice.h ja to robim tak,ze prvych 10min.slapem v kuse a potom asi 30sek.pauza,kedy pijem vodu a potom zasa 5min.vkuse a potom sa zasa napijem a bezkam dokonca.potom mi to rychlejsie uteka 😵
sylvar,co ste stvarali s manzelom 😀 😵 ??

monkula
12. mar 2008

Ahojte bambuľky moje...
Veľmi sa vám ospravedlňujem, ale máme niečo z PC a aj teraz som sa sem dostala horko-ťažko, takže mám pre vás jeden odkaz, MM vám odkazuje, že ak chcete, vypracuje cvičebný plán aj pre vás, len mi máte napísať koľko meriate, vážite, čo chcete dosiahnuť, či zhodiť, alebo len spevniť svalstvo, a aké pomôcky máte k dispozícii, ak nič, nevadí, budete cvičiť so stoličkou, metlou, hocičím... 😀 😀 😀
Tak ak budete mať záujem, píšte mi do IP, po víkende to snáď už budeme mať opravené..
Pekné chudnutie...

sylvar
12. mar 2008

beatrice, mirka, snad ne.Moc často neděláme nic, jak manželé po 100 letech 😀 ,jen vedle sebe spíme a to ještě není pravidlo, protože dceruška občas řve, tak nás tatínek opustí, tak nic 😝
večeře - kuř.steak s fazolkama v ikee 😎

danulka2
12. mar 2008

mirka414 aj sa trochu 😅 ,ale uz som pisala, ze sa lubim najest. Som nemporiadna, viem. Lepsie to bude asi cez leto, ked bude vsade vela zeleniny, tak mozno budem menej piect. Mne by mali prizvarat dvierka na rure, aby som nemohla piect 😀 😀 😀

aeroaero
13. mar 2008

holky ten orbitrek jste si kupovaly kde?Vubec nevim kde ho objednat.

mirka414
13. mar 2008

aeroaero ja som ti pisal sem link,kde si ho mozes objednat za myslim,ze prijatelne sumy,neviem na ktorej strane to je skus pozriet dozadu ale urcitte to tu najdes.aj ja pozriem.segra si ho ostial objednala a uz ho maju pol roka a su spokojny.

mirka414
13. mar 2008

aeroaero mas to na 15strane skoro dolu jeden link,kde sa da zohnat ORBITREK. 😵

sylvar
13. mar 2008

my nemáme orbitrek kam dát 😝 mají ho naši doma, ale to je 200km od nás, tam je mi na dvě věci 😀 ale občas tam na něm šlapu, ale 20 minut nebo kolik tu píšete, to bych nezvládla 😒

mirka414
13. mar 2008

sylvar da sa to zrovna som zmakla20min.a vecer ma caka dalsich 20min.uz je to lepsie ako 1x 😒 to som skoro zomrela.

rinuska
13. mar 2008

Ja som na orbitreku šlapávala tak 45 min. , ked prekonáte prvých 25 potom to už ide- ale ten pocit potom 😅
Dala som sa na delenú stravu , lebo všetko iné zlyhalo 😒 Zatiaľ to ide

mirka414
13. mar 2008

tak 45min.to by ma zabilo to radsej 2x 20min.

rinuska
13. mar 2008

Po 20 min. sa začne proces spaľovania - asi , som čítala 😅

mirka414
13. mar 2008

tak to postupne zvysime ale asi tak o tyzden 😵

sylvar
13. mar 2008

jej, já jen sedolehuju a chodím s kočárkem 😅 vy jste borky proti mě 😉

aeroaero
13. mar 2008

holky mě totiž váha už týden stojí a neklesááá ☹ musím něco začít dělat.Skákala jsem přes švihadlo al ešíleně mě z toho bolí kolena..úplně mě to vyřadilo z deního procesu.A s malým chodím denně 2-3 hodky venku ale nepomáhá to. 😠

mirka414
13. mar 2008

aeroaero poyri na ten link na 15strane ten orbitrek,mne to pomaha uz tak nefucim 😀

etuska
13. mar 2008

Baby,ako pokracujete?No,ja nic moc ☹ v praci mam toho vela a doma potm dokoncujem.Hadam cez vikend trosku vybehneme niekam vonku 😉

mirka414
14. mar 2008

😕 😕 😕 ow co sa to deje,ved my sme klesli na druhu stranu,tu nik necvici?

aeroaero
14. mar 2008

mirka ..děkuju..musím si ho onjednat jinak ty kila dolu nepujdou 😠

sylvar
14. mar 2008

já cvičím 😀 stále 😀 krom včerejška 😀 ale dnes budu...
snídaně celozrný rohlík, rajčátka cherry, okurka, lučina, uzený sýr, nějak mi otekl jazyk, musím zjistit, z které té mňamky 😝
druhá strana nééé 😠 😠 😠 😠 😠 😠

mirka414
14. mar 2008

aeroaero skus aj TVprodukt.cz aj tam najdes jeden typ.staci celkom obycajny.ja mam nieco ako typ s predajne tesko na sk,ale my ho mame z svajciarska,kde byvame a je uplne jednoduchy,ale slapat sa na nom da 😵 zrovna som ubehla 20minut a leje so mna 😖

sylvar
14. mar 2008

mirka, jsi dobrá 😲

mirka414
14. mar 2008

sylvar ale kilecka ubudaju pomali a to aj chodim vsade len peso ☹ ale nevzdam sa je to lepsie ako nic 😉

beatrice.h
14. mar 2008

Tak holky, idu zkusit zvýšit dávku na ORBITREKU - vždy jsem jezdila 5 intenzivního šlapání. Nyní zkusím v klidu a pomály a uvidím na kolik to dotáhnu. 🙂

chcanicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz