Chudneme - stávka s manželom. Nepridáte sa?

janetka
2. mar 2008

ahojte, kto sa prida ku mne na chudnutie? Po 2 porodoch mi ostalo 13 kil, a stale len frflem, ze sa do nicoho nezmestim. Tak sme sa s manzelom vsadili, ze ak do 3 mesiacov schudnem 10 kil, prestane on fajcit. Potrebujem nejaku moralnu podporu, kto by so mnou zdielal chudnutie, nepridate sa? dnes zacinam... 😎

mimikyky
9. apr 2008

tak som rada, teraz teda treba už len začať 😀

leninn
9. apr 2008

Lenka0005: Kde bych našla tu 90 denní dietu? Docela by mě zajímala...je někde na netu?

lenka0005
9. apr 2008

leninn...daj adresu,pošlem ti ju 🙂 😉 🙂

pezincanka
9. apr 2008

Mimikyky, gratulujem k minulorocnemu uspechu. Super fotky. Inspirujuce. A ten zazitok z minuleho leta, tak to je teda sila. Super, ze si sa nedala a ides do chudnutia znova.

mimikyky
9. apr 2008

ďakujem

nóó, na 7mesiacov ma to odrovnalo, psychyka je hnusoba, ale teraz som a budem ja hnusoba, a za dva mesiace zvládnem viac ako som vtedy za tri 😀 musím!! ale hlavne CHCÉÉÉM a to je najdôležitejšie!!!

dadka212
10. apr 2008

Ahojte 🙂 môžčem sa pridať 😕

tak ja som sa predvčerom rozhodla, že držím dietu, takže odvčera chudnem 😉 , samozrejme ma inšpirovala v prvom rade Mimikyky s tými jej fotkami 😀 , ale pre istotu som sa s tatinom stavila, že keď schudnem 10 kíl do konca mája tak on prestane fajčiť lebo mi to strašne vadí 😝 a on súhlasíl to aby som mala ešte jednu inšpiráciu a treťou je, že som sa odfotila v plavkách no a keď som sa zbadala, tak som sa skoro povracala. pre istotu to mám ako pozadie plochy 😅 aby som nezabudla, že vyzerám hrózne 😝

miriam17
10. apr 2008

ahojte pomoze aj korculovnie?mam v plane si kupit korcule len sa bojim ab my potom nestali v izbe.a nepoznate nieco ucine cviki na brucho a zadok?

dadka212
10. apr 2008

Miriam kamoška schudla korčulovaním za 3 mesiace 27 kíl 😵 korčulovala skoro každý deň po hodinke 🙂

kili
10. apr 2008

ahojte, môžem sa pridať? potrebujem mať niekde základňu 🙂
Ja som cez zimu pribrala 14,5kg a to už predtým som mala o 3kg viac ako pred pôrodom a to aj pred pôrodom som mala o 7kg viac od svojej idealizovanej váhy, takže ak sa to spočíta, tak mám +24,5kg 😝 (boooože, doteraz som to nespočítavala, juj, ako mi bolo dobre 😀 ). Ale na tu zidealizovanú váhu sa nedostanem, ale chcela by som schudnúť na tých 55kg, to by ešte šlo pri mojej výške 162cm. Takže treba schudnúť 21kg, 1,5kg mám už dole. Začala som predvčerom 2 dňovou hladovkou, teda včera na večeru som mala rybu s trávou, no ani som si samozrejme nevšimla, že som niečo zjedla 😅 , ale vydržala som, večer som mala len jabĺčko. Dnes by som chcela na obed polkú údenáča s rožkom a na večeru mrkvu a jabĺčko, tak hádam to zvládnem 🙂

kili
10. apr 2008

dadka, tak to je dobré pozadie, ja odporúčam vedľa dať nejakú fotku modelky v oblečení, čo sa ti páči a nemôžeš si to teraz dovoliť. Ja som si včera po zobudení začala listovať v katalógu a fakt to zabralo, mali také pekné letné trenky, ktoré si teraz obliecť aposlútne nemôžem.

kili
10. apr 2008

a kam zmizla zakladateľka? čo som kukala, nie je ani v tabulke.

dúfam, že nevadí, že pre mňa nie je dôvod na chudnutie stávka z MM. Samozrejme hlavný dôvod je postava, ale veľký nátlak je aj to, že si fakt nemôžeme dovoliť, aby som si kupovala novú garderóbu a ani sa mi nechce kupovať nejaké stany, schudnúť chcem tak či tak, takže kupovať niečo, čo potom (dúfam) mi nebude dobré, tak sa mi fakt nechce.

dadka212
10. apr 2008

Kili mne úplne stačí dať si tam moje terajšie foty 😅 lebo fakt vyzerám hrozne...ja nemôžem chudnúť iba tak, že si sama určím čo budem jesť, tak som si vyhladala na nete diétu a teraz ju držím je to táto http://www.portal.trask.sk/view.php?cisloclanku...

a pred nejakým časom som držala túto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1985 schudla som za dva týždne 6 kíl a NENABRALA som ich späť a to som zjedla za deň aj 2 čokolády plus nejaké keksíčky a večer čipsy alebo popcorn, len táto je pre mňa finančne náročnejšia 😖

Kili ja tiež sa do ničoho "normálneho" nezmestím na novú garderobu prašule nie sú tak musím chudnúť 😝

dadka212
10. apr 2008

dnes si idem do drogišky kúpiť osvedčený krémik na celulitídu a budem masírovať 😉

kili
10. apr 2008

no ja zas nemôžem držať diéty podľa niečoho, pretože mi strašne veľa vecí nechutí, a tak by sa to nedalo.

kili
10. apr 2008

tú týždňovú diétu držali u nás v robote, asi aj zchudli, to už si nepamätám. Ale nemohla by som ju, lebo žihlavový čaj ani iný okrem čierneho z cukrom a citrónom nevypijem, nepijem kávu a ani nejem celozrnné rožky.
a pri druhej nejem skoro všetko okrem mäsa a zeleniny 😀 , čiže jogurty, syry, hríby, sójový rožok, sušené slivky, brokolicu a možno je toho tam aj viac, len tak som to preletela 😀

kili
10. apr 2008

môžem byť rada, že aspoň jem ryby, takže sa dá chudnúť pri nich, alebo mám rada kur. prsia na masle s piré.
ale celý deň pijem normálnu osladenú citronádu, potrebujem aspoň niečo.
momentálne síce umieram od hladu, ale cítim sa fakt lepšie, aj je u nás upratané koľko mám energie 😀 a ešte vonku je tak krááásne, tak sa pôjdem po obede preisť.
a ešte ja to mám tak, že zásadne nemôžem raňajkovať aj keď to všade odporúčajú, mne sa strašne roztiahne žalúdok a potom sa už neviem zastaviť.
princíp mojej diéty je, že budem jesť v podstate všetko, ale menej a len 1-2x denne + zeleninu a ovocie, ale prvé dni musím jesť fakt málo, aby sa mi zcvkol žalúdok, lebo ja som bola fakt schopná zjesť obrovské množstvo naraz. Takže asi prvý týždeň takto poskromne, len 1x denne trošku a vždy až od 12tej hodiny.

kili
10. apr 2008

tak práve som si spravila fotku v plavkách "pred" a teda vyzerám hrozne 😝 . Na fotke to fakt úplne inak ukáže, takto sa rozhodne nechcem ísť kúpať 😔

mimikyky
10. apr 2008

ahojte babuľky moje 😉

tak ja som dnes mala ráno hodku steper, a pobede som umývala na dvore uto 😒 hrúúúza, to je fakt makačka, vždy ho umýval Denis, a dnes bol na futbale, tak mi nič iné nezostalo, už s na neho nedlo kukať, a ten bordel, samá čoko, omrvinky...ale už je krááásne 😀 , zajtra idem do Blavy na tanečné onzervatórium na rodičko našej Lucke, nemôžem v špinavom no né 😀

a mám veru riadnu svalovicu zo včera na rukách, aj na bruchu

dadka212
10. apr 2008

Kili veď každý si urči tak aby to jemu vyhovovalo 😉

Mimikyky ty si šikulka 😉 no ja nemám čas veľmi cvičiť pri malom, ale chcem sa dokopať aspoň do plavárne 🙂 a keď nie tak možno oprášim orbitrek a budem po nociach namiesto vysedávania pri nete alebo doobeda keď malý zaspí...ale to až od prvého mája lebo už diéta je na môj organizmus veľa nemôžem ho predsa hneď zaťažiť aj cvičením no nie 😀

pezincanka
10. apr 2008

Babulky, chcem sa spytat na radu. Ked idem cvicit vecer (inak POWER JOGU) 19,45-20,45 tak kedy by som mala jest veceru, aby to bolo koser? Ked jem aj 1 hodinu predtym, je mi tazko. A ked sa o 21,00 vratim domov, sa mi zda trochu neskoro na veceru. Ale bez nej to neviem vydrzat. Hlavne, ked byvam do polnoci hore castokrat. Poradte mi.

lekno
11. apr 2008

Pezinčanka, keď ti jedenie robí problémy pred cvičením, tak si daj nejakú ľahkú večeru keď prídeš domov. Napr. zeleninku so šunkou alebo syrom atď. Veď naposledy môžeš jesť aj 3 hodiny pred spaním. 😉 Určite je lepšie dať si neskôr ľahkú večeru, ako v noci od hladu vyládovať celú chladničku 😀

kili
11. apr 2008

alebo trošku tú hodinu pred cvičením a potom ľahké po cvičení.

sylvar
11. apr 2008

tak já dnes na oběd celozrný chleba se šunkou, piju moc vody ale snídaně, no hm, koblížek s pudinkem 😵

mimikyky
11. apr 2008

pezinčanka, ak Ti smiem poradiť, pred cvičením aspoň 1,5 hod sa napapaj, sacharidy, stačí aj banán
a po cvičení už papaj len bielkoviny!!! napr jogurt, alebo kura, rybu, so zeleninou ale hlavne nech sú to bielkoviny

pezincanka
11. apr 2008

DAkujem za rady. SOm prekvapena, ze nie ste jednoznacne proti jedeniu po tom cviceni. Mimikyky, dobre, dam si teda tie bielkoviny potom. Ja este kojim, takze o hladovku vobec nemam zaujem.

renika
14. apr 2008

ahojte baby. Tu je nová tabuľka 🙂 Čakám ešte na ďalšie váhy od vás 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

leninn
14. apr 2008

Jak tak koukám, tak moc holek váhy neposílá, to je škoda...☹(
Člověk může sledovat, jak to jde ostatním, mě osobně by to víc motivovalo...

Holky, pošlete váhy, ať je nás v tom víc...

renika
14. apr 2008

leninn, máš pravdu ☹

tu je nová tabuľka, ďalšie baby poslali váhu 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

kili
14. apr 2008

no ja mám teraz 74,7, ale ja ani nie som v tabulke 😕

renika
14. apr 2008

kili, musíš mi poslať tvoje údaje ako je vek, počet detí, cieľová váha a výška. Potom ťa pridám do tabuľky 😉