Chudneme - stávka s manželom. Nepridáte sa?

janetka
2. mar 2008

ahojte, kto sa prida ku mne na chudnutie? Po 2 porodoch mi ostalo 13 kil, a stale len frflem, ze sa do nicoho nezmestim. Tak sme sa s manzelom vsadili, ze ak do 3 mesiacov schudnem 10 kil, prestane on fajcit. Potrebujem nejaku moralnu podporu, kto by so mnou zdielal chudnutie, nepridate sa? dnes zacinam... 😎

mimikyky
14. apr 2008

tak kočky, dnes už mám odcvičené, uff, tááák sa mi nechcelo 😀

sylvar
14. apr 2008

já polevila, a asi ještě polevím,pač jsem malinko nemocná 😉

leninn
14. apr 2008

Ahojky,
tak jsem ráda, že aspoň ještě někdo váhu poslal, i když i tak to není nic moc 😖

Já jsem si dnes zajezdila na bruslích s kočárkem, bylo nádherně, to byla paráda... 😀 A hodina aerobiku s posilováním, dnes byly hlavně nohy. Tak zítra se musím dokopat na břicho...když mně se doma samotné tááák nechce ☹

dadka212
14. apr 2008

Ahojte 🙂

dnes som to troška viac porušila 😅 dala som si nejaký ten koláčik čo som piekla, ale zajtra idem na to tvrdo...aj orbitrek som oprášila, tak začínam aj cvičiť.

Renika posielam ti do IP údaje 🙂

renika
14. apr 2008

baby, nová tabuľka 😉

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

dadka, kili ste tam 🙂

dadka212
15. apr 2008

ďakujeme 😵

verunda
15. apr 2008

holky jak je to s cvicenim pri kojeni?Je lepsi cvicit po kojeni?diky.

azifca
15. apr 2008

verunda, myslím, že je to jendo, pokud to nějak nepřeháníš a nejedeš na kyslíkový dluh

danulka2
15. apr 2008

ahojte. Zienky riadite sa niektora v stravovani /a nielen v stravovani/ podla lunarneho kalendara? Doporucujem, fakt to pomaha.

dadka212
15. apr 2008

Danul a to je ako??? je to niekde na nete? 😕

sylvar
15. apr 2008

odkaz odkaz 😀 😀 😀

kili
15. apr 2008

som o tom už počula, princíp je taký, že keď mesiac ubúda, tak aj kilá idú ľahšie dole a tak sa má chudnúť vtedy. Ale príde mi to blbosť 😅

sylvar
15. apr 2008

že by to bylo psychický???

mimikyky
15. apr 2008

ahojte kočky 😀

map07
16. apr 2008

Ahoj holky, tak konečně jsem se rozhodla mezi vás taky napsat. Můžu se přidat? Vaši diskuzi sleduju od začátku, také se snažím hubnout. No ale! Začala jsem někdy po půlce ledna, podařilo se mi shodit pět kilo (v březnu jen půl kila-Velikonoce a tak - ach jo 🙄 😖 ☹ ) no a teď to nějak nejde a to bych potřebovala ještě shodit tak dalších pět až sedm kilo. Ale jako metu jsem si dala ještě dvě a půl kila, aby se mi to zdálo reálnější a pak se uvidí 😉 Jenže teď nevím, jak dál na to. A jak pokračujete vy s hubnutím?

kili
16. apr 2008

map, tie prvé kilá idú najľahšie, asi nie sú ešte tak zažraté 😀 . Ja som teraz tiež už schudla dokopy 3kg ale uvedomujem si, že takto ľahko to nepôjde večne 😔 . Ja som lenivá čokoľvek pre chudnutie robiť, ale snažím sa aspoň trošku zdravšie jesť a hlavne menej a omedziť sladkosti na minimum. Keby som mala aspoň tých 59 čo pred tehotenstvom ☹

map07
16. apr 2008

kili, to máš pravdu, je mi jasný, že ty první kila jdou dolu nejlépe, ale teď mám pocit, že už se to nehýbe - teda jednou když se zvážím, tak mám o třičtvrtě kila méně, za pár dní mám zase o kilo víc 😠 Takže teď se tak nějak pořád točím kolem 77 kg, snový by bylo dostat se pod magickou 70, ale to je fakt sen, jako cíl jsem si momentálně dala 72-75 kg. Asi budu muset zvýšit pohyb 😢 chjo, já jsem totiž docela lenivá 😝

map07
16. apr 2008

Jééé, koukám, že máš krásný dvojčátka! Taky bych si moc přála dvojčátka, ale v rodině to geneticky vůbec nemáme, tak by to vážně asi musela být pořádná náhoda 😅

kili
16. apr 2008

map, ani my nemáme v rodine dvočata, brala som lieky na ovuláciu a ono sa vyklubali 2 vajíčka 🙂

a akú máš výšku?

map07
16. apr 2008

No přesně nevím, ale asi 175 cm. No jo, jsem takovej pučmelounek, ale bývalo hůř. Mívala jsem přes 90kg! 😠 😖 fuj děs běs, ale tenkrát mi to ani nějak nepřišlo, bohužel. Pak jsem to o nějakých 13 kg stáhla, ale to už je tři, čtyři roky - pak jsem měla furt přes těch 80 ( jak kdy 81-83 ) no a teď už jsem na 77. No chtěli bychom miminko a když si představím, že bych měla těch 80 a dalších x kg nabrala - no to by bylo šílený. Tak to je taková moje vnitřní motivace - miminko 😀 (teda není jediná 😀 )

danulka2
16. apr 2008

dadka212 su aj lunarne kalendare /normalne v papiernictve/. Je viac druhov. Mala som taky vseobecny, kde pisali z kazdeho rozku trosku. Cize kedy je vhodne napr.sadit alebo strihat kvety ci stromky, kedy vetrat pradlo, kedy robit upravu vlasov aby uces dlhsie vydrzal a pod. A fakt to vychadzalo. Niekedy som si vlasy vyfenovala a boli super. A niekedy som mohla dat aj kilo laku a uces nic moc. Teraz mam taky o stravovani a je aj s receptami. Pisu tam, kedy je vhodny den na ocistu, kedy nejest napr. mastne jedla, sladke, pit kavu, ake caje su vhodne na rozne dni. Je to fakt super. Este sa ti oplati kupit taky kalendar na cely rok.

dadka212
16. apr 2008

Danulka skúsim popozerať v papierníctvach, ďakujem 😵

danulka2
16. apr 2008

dadka212 ale castokrat zhresim 😅 . Dnes je napr. velmi vhodny den na ocistu. Doporucuju pit zihlavovy caj. No kedze som dostala toffifee a mame vyborne sunkafleky, tak som sa nadlabala a dala som si aj to toffifee 😅 😅 😅 . Ten kalendar mam vysoko na chladnicke aby som donho casto necumela, ale uz som spozorovala, ze ked napr.nedoporucuju pit kavu, tak mi aj menej chuti /ale aj tak si ju dam/ a ked nedoporucuju jest mastne jedla, tak mi horsie travi.

dadka212
16. apr 2008

Ja som tiež dnes zhrešila dostala som milku tie malé čokoládky čo sú tam rôzne druhy 😅 ty si tiež Dana??? tak všetko najlepšie k meninkám 😀

mimikyky
16. apr 2008

Dankám všetko najlepšie 😀 😀 😀

ja som dnes obedovala dusenú zeleninku so strúhanou mozarelou a málinkou lyžičôčkou smotany 😝
dala som si odbúravač tuku, a o pár minút idem cvičiť, dnes nohy, brucho a steper

lenka0005
16. apr 2008

mimikyky....obdivujem ťa,kde berieš toľko energie???Aj ja chcem začať cvičiť,ale nedokážem sa nakopnúť. 😉

bodka7
16. apr 2008

@danulka2
ja nechudnem, ale
aj aj sa riadim lunarnym kalendarom uz dost dlho a aj podla neho varim, nie stale ale väcsinou.
zaujimave je, ze ked sa rozhodnem pre nieco bielkovinove, podla toho, ze mam na to chut, tak je aj taky den v kalendari. alebo ked idem k pekarovi a je den sladky, tak su vsetky sladke veci vykupene, ked je den slany, tak naopak su vsetky sladke veci vylozene.
je to sranda 😉

dadka212
16. apr 2008

Mimi ďakujeme 😵

map07
16. apr 2008

mimikyky...prosím tě, jaký používáš spalovač tuků před cvičením? Taky si chci něco pořídit - nějaký ten carnitin, ale nevím který. Tak sbírám tipy 😝 Díky za info. 🙂

mimikyky
16. apr 2008

mala som carnitín aj tekutý aj capsule vždy som si kupovala na striedačku, z capsúl ma nafukovalo, a myslím si, že tekutý bol lepší spaľovač

teraz papám termo-x