Chudneme - stávka s manželom. Nepridáte sa?

janetka
2. mar 2008

ahojte, kto sa prida ku mne na chudnutie? Po 2 porodoch mi ostalo 13 kil, a stale len frflem, ze sa do nicoho nezmestim. Tak sme sa s manzelom vsadili, ze ak do 3 mesiacov schudnem 10 kil, prestane on fajcit. Potrebujem nejaku moralnu podporu, kto by so mnou zdielal chudnutie, nepridate sa? dnes zacinam... 😎

blumchen
22. apr 2008

Caute dievcence🙂) Pisete tu , ze mate doma steper - kde ste ho prosim vas kupili? Byvam v BB, chcem novy, taky mensi, v NAY nemaju, v Tescu tiez nie... kde to mam kupit, ked do fitka nestiham ist, tak aspon doma vecer by som trosku chcela zmensit ten moj "naaaaadherny" kufor.....

mimikyky
22. apr 2008

ahojte kočky 😉

ja mám dnes už odsteperované, aj som napiekla ovsákové sušienky, mňam 😀

blumchen,
ja som kúpila steper v hypernove, minulý rok, mám taký malý
a skús pozrieť v nejakom športovom obchode

lekno
22. apr 2008

Blumchen, v Žiline v Tescu som ho videla minulý týždeň. Neviem presnú cenu, ale tuším to bolo okolo 1299 sk.

mirka414
22. apr 2008

renika ahoj mne tam napis plus dve kila 😠 😠 som lenivec a tyzden som sa ani nepohla,najprv chora malinka,potom svokor a vobec som necvicila len zrala a sedela 😠 😠 ale zacinam od znovu...

renika
22. apr 2008

baby, tak takto vyzerá naša tabuľka po treťom aprílovom týždni 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

renika
22. apr 2008

mirka, takže 21.4. plus 2 kg k údaju, ktorý tam mám teraz? 😕

blumchen
23. apr 2008

mimikyky, dakujem skusim pozriet v tej hypernove! Nedavno som pozerala v exisporte a v intersporte. Uuuplne obycajny, malicky, a najlacnejsi 3699,-!!! To je prehnana suma, si myslim.

lekno, do Tesca pojdem este dnes pozriet - mozno ich dostali aj u nas 😉

Prajem vam vsetkym bezproblemove pohodove chudnutie! Nech sme vsetky do leta kraaaaasne!

lekno
23. apr 2008

Blumchen, ak ho v Tescu neuvidíš, tak sa tam skús nejakých obsluhujúcich spýtať, niekedy ich majú všelikde zapatrošené. Veď vieš, ako to tam chodí. Každú chvíľku tovar premiestňujú. Ja tam koľkokrát nemôžem nič nájsť. To, čo bolo vyložené pred týždňom, tak je to na inom mieste a tak. A môžu ti pozrieť v počítači, či ho nemajú náhodou ešte na sklade.

mimikyky
23. apr 2008

ahojte kočky 😉

ja už som si dnes odbicákovala hodku, už aby bola nedeľa, bude meranie 😀

lekno
23. apr 2008

Neprovokuj mimi ! 😉 😀 😀 😀

mimikyky
23. apr 2008

neprovokujem 😉
práve sa idem napapať

leninn
24. apr 2008

Mimikyky: nezapomeň jsem, nebo do mé IP, napsat, kolik cm, kde a za jak dlouho jsi zhubla, dost mě to zajímá, protože mě už brzy také čeká měření, tak abych měla srovnání... 😝
Díky

mimikyky
24. apr 2008

leninn, jasnačka, napíšem to sem 😉 a porovnáme 😀 😀 😀

dnes som si zase dva kát odcvičila 😝 , tak som sama zvedavá

dadka212
27. apr 2008

Ahojte 🙂

no čo nikto tu nechudne 😕 ja som strašne hladná tak som sa sem musela prísť pozrieť 😀 😝 asi sa idem napiť a urobím brušáky aby mi potom bolo lúto najesť sa 😅

leninn
27. apr 2008

Dadka212: jsem na tom stejně...
ale mám obavy, že jdu do lednice ☹

dadka212
27. apr 2008

Leninn ja to dúfam vydržím zajtra je váženie 😝

leninn
27. apr 2008

já vím... ☹ 😠
zkusím také zahnat chutě...ale když ony jsou tak velikánské........... 😒

dadka212
27. apr 2008

no ja som si odcvičila 200 brušákov, tak teraz sa už nenajem, to radšej zalahnem do postele 😎

leninn
27. apr 2008

jsi borka, já jsem si také raději rychle vyčistila zuby, aby mi bylo líto ještě jíst...
uvidíme zítra ráno při vážení...mám ale i tak obavy 😒
Dobrou noc

mimikyky
28. apr 2008

ahojte kočky

tak včera som si odmakala večer cvičenie nohy, a na bicák už som nevládala, bola som totáč nevyspatá ☹

dnes ráno ma tatino pomeral, a zaľahol spať,je po nočnej, cvičiť budem až večer ☹

hlásim: -5cm v páse, boky -3cm, stehno hore -1,5cm, v strede stehno -1cm, na kolenom -2cm, cez bicák -1cm, cez chrbát pod prsiami -2cm

sylvar
28. apr 2008

mimy, si borka, já stále držím váhu 😝

mimikyky
28. apr 2008

a ozaj, za 14dní a meriam znovu, a dúfam, že to bude ešte lepšie 😉

leninn
28. apr 2008

Mimikyky: gratuluju, to je super...to je za14 dní dost velký úbytek 😉
Jsem zvědavá na sebe...ale určitě to nebude takové, protože tolik neposiluju jako Ty...
ale třeba se k tomu také dostanu 😉

kili
28. apr 2008

mimi, no fakt ti závidím tu vytrvalosť. Ja teda hreším nonstop a dnes som sa aj zabudla vážiť a už som zežrala celú bagetu, tak neviem, či to už má zmysel, ale idem skúsiť 🙂

kili
28. apr 2008

tak hlásim rovnako ako min. týždeň 😝

mimikyky
28. apr 2008

ste zlaté, ďakujem 😉

dadka212
28. apr 2008

No ja hlásim, schudnutie 😵 mám 59,7 🙂 ale na postave to nie je vidno nemala som čas cvičiť lebo Matúško bol chorí a stále je taký omleznaný, stále sa len na rukách nosí 😖

renika
28. apr 2008

Ahojte kočky. Tak som tu s novou tabuľkou. Trošku neskôr, lebo cez deň som nemala čas, učím sa na skúšky 🙄 Tak vás poprosím, aby ste mi všetky posielali váhu do IP, lebo nemám veľmi čas vás čitať, bohužiaľ 😒 No a pri učení sa dobre mlsá, takže moja váha je katastrofa 😖 😔

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

leninn
3. máj 2008

Ahojky holky,
tak jak jste na tom?
Já jsem tento týden opravdu hřešila, hlavně na 1.máje...to byla naprostá katastrofa a včerejšek také nebyl ideální na hubnutí, tak jsem si řekla, že se dnes ráno zvážím...opravdu s velkými obavami jsem vlezla na váhu a...nepřibrala jsem 🙂 🙂 mám z toho opravdu velikánskou radost.
Dnes a zítra se budu držet, čeká mě i dost cvičení, tak třeba v pondělí zaznamenám i nějaký úbytek...kéž by 😉

Tak se také držte, ať má renika v tabulce jen úbytky... 😉 🙂

mimikyky
3. máj 2008

ahojte kočky,

mne miznú centimetre celkom fajn 😉
cvičím a cvičím, ale už aj sem tam mlsám 😀