Chudneme - stávka s manželom. Nepridáte sa?

janetka
2. mar 2008

ahojte, kto sa prida ku mne na chudnutie? Po 2 porodoch mi ostalo 13 kil, a stale len frflem, ze sa do nicoho nezmestim. Tak sme sa s manzelom vsadili, ze ak do 3 mesiacov schudnem 10 kil, prestane on fajcit. Potrebujem nejaku moralnu podporu, kto by so mnou zdielal chudnutie, nepridate sa? dnes zacinam... 😎

ninka1234
2. mar 2008

tak tie prsíčka si dám aj ja dobry nápad 😵

zuzka82
2. mar 2008

no tak, ako to tu u vas funguje??? 🙂
ja som raz schudla 14kg za polroka, takze sa to da, ale mala som uplne inu zivotospravu a pohyb, co teraz nejako nieje mozne...
a este aj kojim....
a sice nebudem hladat dalsie vyhovorky, a priznavam sa, ze som ako kyselina, jem vsetko co mi pride pod ruky, a nikdy mi tak nechutilo sladke akoteraz.... ☹ stale si hovorim, od zajtra uz nie, od zajtra uz nie...
🙄

andrea78
2. mar 2008

ahoj zuzi82, kde sa ešte nestreneme? 😀 máme tu aj rinusku 😀

sylvar
2. mar 2008

můj se mi taky směje, že o hubnutí jen mluvím,ale v době, kdy to tak nebylo, mi držel nohy při sedolehách 😀 😀 😀

zdenka26
2. mar 2008

Janeka:tak mojemu to vadí a mě taky,jsem ráda že mi to řekne na rovinu,protože tak bych stím nic nedělala a tak do mě furt hučí a já musím něco dělat 😉

rosinka
2. mar 2008

etuska, keď to si hovorím zakaždým keď si dávam čokoládu 😀 ☹

mirka414
2. mar 2008

dievcata mrknite na tu stranku www.novzcas.sk tie baby tam maju aj dobry jedalnicek..napriklad Ivanka je mamicka po porode(tu poznam osobne pochadza s nasej dediny)tam ma super aj cviky a upravene stravovanie 😵 ale myslim ze aj Michaela robi super zazraky 😵 😵 stoji to za pozretie a precitanie.

zuzka82
2. mar 2008

jeeeeej adi, no tak ideme na to ci co....ja fakt musim so sebou nieco robit....ani si nove veci nekupujem, lebo nexcem, ze ja schudnem a potom si nakupim, ale ja som fakt uz hrozna.... ☹

etuska
2. mar 2008

rosinka-aj ja 😀 😀 ,ale od zajtra fakt naostro.

shela
2. mar 2008

lula5...po tom ako som skoncila som s vahou ostala stat na jednej ciare a koniec 😠 ale teraz to uz ide....stale sa zasmejem ked zacujem ako preferuju plavanie ze sa nim dobre chudne 😅

zdenka26
2. mar 2008

Tak to á mám chut na rýži se sojou 🙂

andrea78
2. mar 2008

ja ja musím....najvyšší čas 🙄 aj mne treba toľko čo tebe 😝 , no ak by to nebodaj dobre šlo, mohlo by byť aj viac

rosinka
2. mar 2008

pozerala som na tu stránku ale nič o chudnutí som tam nenašla

andrea78
2. mar 2008

ani ja, len nejaký sexshop 😀

janetka
autor
2. mar 2008

mirka: mrknem ju aj ja ...

baby: www.novycas.sk

sylvar
2. mar 2008

že by sexshop na hubnutí 😀

rosinka
2. mar 2008

etuska, zajtra mi napíš či si si dala čokoládu alebo niečo sladké, budeme sa navzájom kontrolovať, a keď budeš mať chuť na sladké tak si spomeň na mňa a nekupuj radšej nič 🙂

zuzka82
2. mar 2008

inak ja uz mam doma aj leg master 😀 😀 😀 som si ho dala tu do obyvacky, a akurat na nom visi akurat tak triko a nie ja.... 😠

zuzka82
2. mar 2008

inak aj mna kontrolujteeeeeeeeeee plssssssss
to mi pomoze.... 🙄

lula5
2. mar 2008

podarilo sa mi dohodnut s polovickou na tom istom ako ty janetka. ak schudnem 13kg do troch mesiacov prestane fajcit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! odpadavam... huli miliardu denne. takze teraz vazne musiiiim.

etuska
2. mar 2008

...baby,skryta reklama 🙂 -vraj aj sex pomaha pri chudnuti-treba povedat polovickam a budu mat vacsiu motivaciu prestat fajcit 😀

rosinka
2. mar 2008

luka ale dávaj si prosím pozor na to mlieko

zdenka26
2. mar 2008

Tak já mám slíbené,že když to shubnu tak si oholí kotlety,já je hrozně nesnáším,to je pro mě max.motivace,manža si na nich zakládá 😀

andrea78
2. mar 2008

lula, no tak to ti fakt stojí za to!!! 😉 😉 😉

mirka414
2. mar 2008

boze prepacte ma to byt samozrejme s dennikom novy cas.mam nemecku klavesnicu 😖 obcas to zabudnem prepnut.

sylvar
2. mar 2008

holky, mě prosím taky hlídejte, jsem jak reklama na orion 😀

etuska
2. mar 2008

Zdenka-tak kazda z nas ma inu motivaciu.Ja sa nechcem v lete hanbit v plavkach a ci uz drahy prestane fajcit je jeho vec

zuzka82
2. mar 2008

ja tiez musim so sebou nieco robit do leta, sak to bude hanbaaaaa.... 😖
sylvar, tak kontroluj mna a ja teba.... 😀 😀

sylvar
2. mar 2008

já chci zpevnit tělo a nikdo mě do hubnutí nežene,ale JÁ CHCI!!!