Chudneme - stávka s manželom. Nepridáte sa?

janetka
2. mar 2008

ahojte, kto sa prida ku mne na chudnutie? Po 2 porodoch mi ostalo 13 kil, a stale len frflem, ze sa do nicoho nezmestim. Tak sme sa s manzelom vsadili, ze ak do 3 mesiacov schudnem 10 kil, prestane on fajcit. Potrebujem nejaku moralnu podporu, kto by so mnou zdielal chudnutie, nepridate sa? dnes zacinam... 😎

musilka
2. mar 2008

janetka toto tema už tu je!! Přidej se k nám 😉
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

janetka
autor
2. mar 2008

musilka: vy ste tam uz rozbehnute, rada by som s niekym, kto dnes zacne so mnou 😲

sylvar
2. mar 2008

janet, se hlásím, jak začnem 🙂 😉

zdenka26
2. mar 2008

ahojky,tak já se přidám ráda,po porodu mi zůstalu 10kg a s manžou jsme se vsadili že do tří měsíce je zhubnu,takže budu ráda když někdo začne se mnou 😉

janetka
autor
2. mar 2008

zdenka: hehe, tak presne taky plan ako ja...
sylvar: super...

ja som uz raz tak schudla pod odbornym dozorom za 3 mesiace 14 kil..takze viem ako na to, hlavne co sa stravy tyka, len sa neviem k tomu dokopat..
teraz idem s malym na navstevu kamoske, ale vecer tu budem, tak mozme rozobrat jedalny listok 😉 a mozme zacat

rinuska
2. mar 2008

Ahoj , ja sa tiež pridávam , keďže tiež len začínam 😀 a potrebujem schudnúť 15 kg 😝
Takže zajtra je pondelok - ideálny deň na začiatok . Dnes sa ešte dotlačte 😀 😀

zdenka26
2. mar 2008

holky,tak večer,jdu koupat malého 😉

katika1
2. mar 2008

pridávam sa 😀 ja potrebujem zhodiť 7-8kg 😝 janetka, napíš potom ako si to dokázala 😵 😵 😵

naty21
2. mar 2008

Super, pridávam sa k vám 🙂 Ja potrebujem schudnút nejakých 8 kg 😉 Po porode mam stale nafuknuté brucho. Práve dnes som o tom hovorila manželovi a on na to, že ja ho ani nemam mať prečo ploché, že nič pre to nerobím. Tak ste mi s témou prišli vhod a budem robiť všetko pre to, aby som vydržala. Ale ako začať?

sylvar
2. mar 2008

holky, jdu koupat, večer mrknu a musíme udělat společný plán, 5-8 kilo ideál 😎

katika1
2. mar 2008

no zo mňa sa už ten môj smeje, že vždy sa dám na dietu a na druhý deň večer už vyžieram chladničku 😅 😀

mirka414
2. mar 2008

ahoj dievcata a co vravite na chudnutie s Novym casom?sledujete to niektora?aj ja som sa rozhodla zacat a manzelik mi prispel 99%na novy Orbitrek (99%on zaplatil a ja ho len priveziem 😀 )ale milo ma potesil.

etuska
2. mar 2008

No,mne staci tak 5kg,no hlavne SPEVNIT brusko,stehna,zadok-klasika,co nas zienky stale trapi.No dietu som v zivote nedrzala a ani nemam chut,skor ozaj zmenit jedalny listok+pridat viac pohybu.Navrhla som tu stavku drahemu,no on ze fajcit prestat nechce.No uvidime ked sa mi trosku podari vyformovat postavu,ci mu nenasadim chrobaka do hlavy 🙂

rinuska
2. mar 2008

mirka414 , kedy to začalo - neviem o tom. Tiež mám doma orbitrek ,a le nemôžem nejak začať 😖

mirka414
2. mar 2008

rinuska ja to mam na www.novycas.sk ,lebo som v zahranici a novinky sledujem len cez net a tam som to objavila su tam super sutaziace a aj stravny listok.dievcata robia super pokroky...ja este nemam orbiterek doma zatial je len objednany ale cudujem sa ti ja ak nieco mam uz kupene tak sa to snazim vyuzit.mam aj pre brusaky tu lavicu total gym aj ta je celkom super ale orbitrek bude lepsi na pohyb a spolu to bude super.a pijem denne aj mineralku s jablckovym octom a papame vela salatov.snad sa dostavy vysledok 😵

sylvar
2. mar 2008

já orbitrec nemám a nemám ho ani kam dát 😝
já teda jen jíst míň, zdravě docela jím, krom čokolády, na které ulítám 😀 , s kočárkem nachodím docela dost, ale taky občas sedím místo toho v kanceláři v práci, takže to nahradím večerním cvičením...

aeroaero
2. mar 2008

a co stepper?

janette
2. mar 2008

janetka aj ja sa pridavam......, sa tesim ako budeme na leto sexy mamimy s krasnymi babatkami....... a to sebavedomie co nam narastie....... jujda, ale bude to asi makacka, ze????

sisinka76
2. mar 2008

ahojte babenky, aj sa pridavam, potrebujem dat dole nejakych 7 kg. bude to super, takto spolocne, ja tiez potrebujem nad sebou bic 😀

zdenka26
2. mar 2008

No do léta musím máknout,nedovedu si představit že bych takhle měla vypadat i na koupališti,to je moje noční můra.Já nikdy nebyla uplně štíhlá ale taky jsem nikdy neměla problém si obliknout dvojdílné plavky,ale co ted vydím v zrcadle je děs a hrůza.Manža už začíná mít hloupé poznámky a já se mu vůbec nedivím. 😉 Takže nejvyšší čas se sebou něco dělat 😠

janetka
autor
2. mar 2008

uz som tuna, velmi sa tesim, ze mame taku podporu, to nam pojde lahsi
tak by sme mozno mohli zacat nejakou tabulkou... kde si kazda budeme hlasit kila dole, co vy na to?
takze, hodte mi pls do posty aky mate ciel a ja to skusim nejak hodit do tbl.. a potom tam budeme odratavat 😉 s datumami

janetka
autor
2. mar 2008

baby, sak ja sa hanbim aj s malym fotit v plavkach,a lebo ist s nim do detskeho bazenu, kde si mam cupnut na kraj.. bue 😅

andrea78
2. mar 2008

ahojte, pripájam sa k vám aj ja 😉 😉 😉 do leta chcem byť kočka 😀 ,

ako teda zajtra začneme?nejako konkrétne, či každá po svojom?

sylvar
2. mar 2008

já bych zvolila stejnou strategii ať se nehádáme 😎

naty21
2. mar 2008

určite by sme si mali zaviesť nejaký plán. Baby poraďte, co mozem zajtra jesť, keď uz chceme začať 😉

zdenka26
2. mar 2008

Janetka takže chceš jen jaký máme cíl a nebo i něco jiného 😉

rinuska
2. mar 2008

mirka , ja mám aj steper , veslovací trenažér , lavičku na brušáky , aj stepp bednu a kopec kaziet - len lenivosť víťazí. Sem tam ma chytí cvičebná horúčka ,a le dlho mi to nevydrží. A teraz začal byť malý dosť vyčerpávajúci a večer a mi už nechce. Okrem toho kojím , tak asi veľmi intenzívne nemôžem cvičiť 😅 Tak zatiaľ chcem aspoň na tom orbitreku tak 3x do tt. + nejaké brušáky .Len ma teraz zas chytila nejaká choroba , tak počkám , kým sa vyliečim - dôvod odkladu sa vždy nájde 😀

janetka
autor
2. mar 2008

a este najhorsie u mna je, ze "nemam" cas na pohyb, som po cisaraku, tak aerobic nechcem, a ani ma moc nebavi, na tenis teraz neni dobry cas, a tu kde byvam nemame kryte kurty, takze chcem to zmenit stravou a myslim, ze s detmi a hore dole po schodoch pohybu mam dost

ja skusim tak nacrtnut ako sa mi vtedy podarilo schudnut...
ranajky: celozrne pecivo, 1 ks, a prilohu aku chcete, syr nizkotucny, sunka udena, uvarene vajicko, zelenina, atd /samozrejme nie klobasa a podobne nezdrave veci/
desiata: hocijake ovocie /nie banan, hrozno/
obed: delena strava, ale toto sa mi nebude dat vzdy dodrzat /kojenie, deti, manzel vegetarian/, takze to by sme mohli riesit "kaloriami", priklad: kludne ryzu s kurcatom a salatom, ale nie vyprazany rezen s majonez. salatom
olovrat: nizkotucny jogurt, najlepsie biely, zelenina: kalerab...
vecera: bud nejaka polievka nezahustena /tip: rajcinova, cesnakova/, alebo bielkovinova vecera so zeleninou /ryba, zelenina, maso, vajcia, syry/

je dovolene si dat denne 1 tbl cokolady, fakt, ze 1 cm x 1 cm 😀
alkohol: biele vinko
strukoviny: co najmenej, na obed
olej: olivovy

zdenka26
2. mar 2008

Taky jsem pro stejnou strategii 😀

lula5
2. mar 2008

aj jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pomoooooooooooooooooooc 10kg aj viac....