Chudneme - stávka s manželom. Nepridáte sa?

janetka
2. mar 2008

ahojte, kto sa prida ku mne na chudnutie? Po 2 porodoch mi ostalo 13 kil, a stale len frflem, ze sa do nicoho nezmestim. Tak sme sa s manzelom vsadili, ze ak do 3 mesiacov schudnem 10 kil, prestane on fajcit. Potrebujem nejaku moralnu podporu, kto by so mnou zdielal chudnutie, nepridate sa? dnes zacinam... 😎

mimikyky
5. mar 2008

monkula, práve om si všimla v muscláči, na 12str že tento rokk súťaž do formy nebude ☹

monkula
5. mar 2008

no fajn, akurát keď sm sa chgystala všetkým vytrieť zrak 😠 😠 😠 😀 😀

Bambuľky, ktoré chcete ten plán, pošlite mi v IP vašu e-mailovú adresu, nedá sa mi to sem skopírovať... 😠 😠

mimikyky
5. mar 2008

ale veď aj ja zúrim 😀

monkula
5. mar 2008

Ľubka, už to máš poslané... 😉 😉

mimikyky
5. mar 2008

Monika, mne ale nič neprišlo ☹

monkula
5. mar 2008

Gŕŕŕŕŕ, veď mi písalo správa bola úspešne odoslaná... 😠 😠 😠
Asi si založím schránku niekde inde...

sylvar
6. mar 2008

Jsem tu a jdu cvičit 😎

olianko
6. mar 2008

ahojky
tak dnes rano sa mi podarilo cvicit tiez.mala som aj skoro 10kilovu zataz, ktora sa po mne stale liepala 😀

renika
6. mar 2008

baby, tak vy asi všetky cvíčite, robíte si šalátiky a skáčete okolo detí, keď už neprispievate 😀 Ja som sa ani nevážila, ale myslím, že som neschudla nič 🙄 😝

leninn
6. mar 2008

Aeroaero: kolik má asi takový dortík kJ?
A počítáš si kJ na www.frora.cz?
Jak to je s těma přílohama? Mají hodně kJ...
koli má třeba 100g vařených těstovin, rýže, brambor?

Díky moc

aeroaero
6. mar 2008

lenin koukni do rubriky jak zhudbnout myslím že tam na poslední nebo předposlední stránce psala KJ příloh sidáček.Nejlíp vychází vařené brambory, pak bramborová kaše, pak rýže , těstoviny a nakonec hranolky.
jinak počítám jídlo na floře..ten dortík jsem tam našla nějakej ovocnej a měl 1500Kj 😠

monkula
6. mar 2008

Bambuľky, posielala som vám ten plán, tak dajte vedieť, či vám to prišlo, lebo mi od včera blbne mailová schránka... 😠 😠

sylvar
6. mar 2008

já mám za sebou 50 sedo lehů, ufff, ale nějak mě bolí břicho,asi ty svaly, co se tam rýsují 😀 😀 😀

sylvar
6. mar 2008

Došlo, díky 🙂

monkula
6. mar 2008

nie je začm Rinuška, Tvoj e-mail sa mi vrátil 😠 😠

sylvar
6. mar 2008

holky a vy jste cvičily nějak závodně?

mimikyky
6. mar 2008

ja nie, za mladi som robila športovú gymnastiku, potom aj nejaké to "džesbalet" sme tomu nadávali, a robila som si aj aerobic inštruktora, len som zabudla ísť akosi na skúšky 😀
ja cvičím len doma, pokúpili sme nejaké náčiníčko, a rada študujem literatúry a sama si robím plániky na cvičko, minulý rok sa mi to aj celkom podarilo zúžitkovať, tento rok si to chcem zopakovať

musím sa priznať,že dnes som necvičila, bolí ma strááášne hrdlo, a tečie mi krv z nosa, ale príšerne

pezincanka
6. mar 2008

Ja som dnes prvykrat bola cvicit Pilates. Mimikyky, nechodis nikam cvicit v PK?

azifca
7. mar 2008

Ahojky, včera z plánu nebylo nic. Byla jsem v Praze na kurzu, malej v noci prdíkoval, spala jsem celkem 3 hod. přerušovaně, ráno v 6 hod. jsme museli vyjet, takže přes den 2 rohlíky, oběd jsem nestihla (přemlouvala jsem malého na kojení, ale byl na mně naštvanej, že jsem si dovolila ho na 3 hod. dát na hlídání ségře) a pak 3 housky, ze kterých měl v noci na dnes zase prdíky... dnes nás musím sbalit na hory, jedeme lyžovat na týden, tak nebudu na MK a dietka asi taky nehrozí, ale třeba se mi podaří si i zalyžovat, když mně malej šéfík milostivě pustí...

sylvar
7. mar 2008

holky, já v noci blinkala a malá celou noc řvala, mě málem trefil šlak a přítele též, druhý den jsme spali asi jen hodinu 😝 ani jsem neměla sílu ráno na cvíčo, je mi pořád blbě 😝

rinuska
8. mar 2008

No čo je s vami ?? Nejak to tu viazne???Že by opadalo nadšenie????

mirka414
8. mar 2008

tak ja som dnes makala v zahrade spolu s manzelom a dcerkou,bolo super a potom peso do kopca na nakup,viac jem salaty a neveceriam a dnes som od manzela dostala konecne za poslusnost orbitrek 😵 😵 😵 .takze odteraz naplno-sportu zdar 😀

sylvar
8. mar 2008

já to teda trochu flákám,ale jím hodně zeleninové saláty,ale třeba večer 😝 s kočárkem jsem dnes trajdala 2 hodiny a byli jsme plavat, teda na plavání kojenců,ale já tam plavala, taťka s malou cvičil 😀

sylvar
8. mar 2008

a na váze mám 59 kg 😵 komu to mám hlásit?

ninka1234
9. mar 2008

baby vy asi chudnete o duše keď tu nikto nechodí 😀

mirka414
9. mar 2008

😨 😨 dievcata asi tak schudli,ze sa nadobro stratili 😅

danulka2
9. mar 2008

drzim palce vsetkym co chcu schudnut. Ja mam 53kg a to mam kilo navyse ako pred tehotenstvom 😅 ,ale potrebovala by som poradit ako rafinovane donutit manzela schudnut 😉 .Ma nadvahu a uz mi dosli napady ako ho presvedcit. Skusila som: 1.budeme spolu cvicit doma, kedze nechce chodit do posilnovne. Vydrzal 3dni 😠 2.nechala som na nom nech si vyberie sposob cvicenia. Vzdy som ho podporovala aj pri malom naznaku cvicenia. 3. navrhla som mu dietu,ale tak aby nehladoval 4.rezignovala som, tak si kysni do prasknutia. Uz mi dosli napady. Budem vdacna kazdemu navrhu. Potreboval by schudnut aspon 10kg.

renika
9. mar 2008

ahojte baby. Tak nezabudnite - zajtra ráno sa hneď po zobudení postavte na váhu a číslo, ktoré sa vám ukáže na váhe, mi pošlite do IP. Už sa tešííííím 🙂 Ale len na vaše čísla, na to moje nie 😒

danulka2
9. mar 2008

renika ides si robit statistiku 😉

etuska
9. mar 2008

baby,po dlhej dobe som tu opat.Od stv. sme boli u kamosky tehulky na navsteve a samozrejme ,ze sa nedalo odmietnut to co nam navarila 🙂 .Som zvedava co a ako moja vaha.Hmmm,tento tyzden to asi bude biedne,ale od pondelka hadam zacnem opat v zdravsom style 🙂