Chudneme - stávka s manželom. Nepridáte sa?

janetka
2. mar 2008

ahojte, kto sa prida ku mne na chudnutie? Po 2 porodoch mi ostalo 13 kil, a stale len frflem, ze sa do nicoho nezmestim. Tak sme sa s manzelom vsadili, ze ak do 3 mesiacov schudnem 10 kil, prestane on fajcit. Potrebujem nejaku moralnu podporu, kto by so mnou zdielal chudnutie, nepridate sa? dnes zacinam... 😎

danulka2
10. mar 2008

ani ja ju neviem najst ☹

sylvar
10. mar 2008

mirka, je to srandovní, malá kolem mě leze,přítel mi drží nohy, abych nešvindlovala 😀
Teď ukradl kocour malé sušenku a ona mu zařvala strašně do ucha 😀 😀 😀
prcek, odhlaš se, a přihlaš jako chudneme, heslo renika 😉 a fotoalba, moje fotoalbum a tam to je 😉

prcekkk
10. mar 2008

sylvar díky 😉

mirka414
10. mar 2008

tabulka link na nu najdete aj na 16 stranke tejto temy uplne dolu 😵

etuska
10. mar 2008

juj baby,tak zaciname pomaly ale predsa.Asponze nikto nepribral 😀

danulka2
10. mar 2008

sa mi ani neda prihlasit na : jak chudneme a heslo renika

danulka2
10. mar 2008

uz mi to ide 😀 😀 😀

mimikyky
10. mar 2008

kočky, kde sa túlte?

mne sa dnes nepodarilo cvičiť, decká stále niečo chceli, otravovali, no hrúúúza 😀 😀
zajtra to skúsim dohnať

sylvar
10. mar 2008

mimi, já dala 60 sedo lehů za asistence malé, se mi zase řehtala potvůrka 🙂

mimikyky
10. mar 2008

to poznám, aj ja mávam pravidelne živú činku 😀

sylvar
10. mar 2008

ta má mě do toho lechtala na zadku 😀

mirka414
10. mar 2008

ja som dnes 1x skusila moj novy Orbitrek 20min a fucala som ako ked som rodila malinku 😀 😀 ta moja kondicka je hrozna 😖 😖 ale pomali dalej zajdes...

sylvar
10. mar 2008

po malých porcích to půjde 😉

sylvar
11. mar 2008

Dobré ráno 🙂

prcekkk
11. mar 2008

ahojky všem 🙂

sylvar
11. mar 2008

co jste snídaly?já celozrný rohlík se šunkou a okurkou a čaj
jdu si žehlit vlasy,ať nevypadám jak čarodějnice 😀

lula5
11. mar 2008

caute,
vcera som bola opat na tom namakoanom erobiku, ale uz sa mi to nezdala az taka drina ako prvy raz. ale lialo sa zo mna, tak snad s efektom...
ranajovala som acidko iba.

sylvar
11. mar 2008

luli, si dobrá, mě by k takovýmu pohybu nikdo nedonutil 😒

mirka414
11. mar 2008

dobre ranko ja som vcera bezkala na orbitreku a dnes nemam ani svalovicu 😵 takze pokracujeme...

renika
11. mar 2008

ahojte baby. Mala som presne také raňajky ako Lula - acidko. Dala som si vanilkové 🙂 A viete čo, dnes ráno som mala o pol kg menej !!! Nemohli sme sa vážiť až dnes? 🙂 Tak ma to potešilo. Tak dúfam, že si to udržím do najbližšieho pondelka 😉

prcekkk
11. mar 2008

...holky co je to acidko???to je něco jako uchycený kefír??? 😨

mirka414
11. mar 2008

renika a ja zasa o pol kila viac a to som cvicila 😠 😠 asi prestanem 😀 😀

renika
11. mar 2008

prcekkk to je zakysané mlieko alebo také niečo, mám to rada s tou vanilkovou príchuťou.

mirka 😀

prcekkk
11. mar 2008

aha,díky renika 😉

zuzanocka
11. mar 2008

ahojte!
mozem sa pridat? 🙂
v podstate tiez z toho dovodu, co zakladatelka tejto temy - stale len nariekam, ze sa do nicoho nevleziem.. a veru sa mi nechce kupovat komplet novy satnik 😉
mate stanoveny nejaky termin? ja taky osobny "tajny": "do leta" 😀

sylvar
11. mar 2008

mirkoa, to snad ne, mě to teda pomáhá to cvičení na úbytek, snad budu mít co příští pondělí hlásit 😅
zuzanocka, přidej se k nám, čím víc nás bude, tím nám to půjde líp 😉

zuzanocka
11. mar 2008

ok, baby, dam sa do toho, v priebehu mesiaca by mi mal prist stroj na cvicenie, tak dnom, kedy dojde, zacinam 😉
ako to tu u vas funguje? su nejake "pevne" terminy? ci len priebezne informujete o svojich postupoch?

danulka2
11. mar 2008

zienky mne sa podarilo trochu schudnut, ked som 2 tyzdne jedla na ranajky a doobeda len ovocie. Dalsie jedla uz boli ako normalne. Takto zacina 90dnova dieta, ale ja som neni moc na diety, lebo sa lubim najest 😅 😅 😅 .Aj teraz som dopiekla oskvarkove pagace a uz som ich aj zopar zosrotila 😅 😅 😅

mirka414
11. mar 2008

danulka2 na noc oskvarkove pagace?nehambis sa 😠 ved to je kysnute,to je bomba na noc...a takto verejne uj,uj,uj..
a za druhe sa hnevam,ze sa s nami o ne nepodelis 😀 😀 nie to je vtip.

sylvar
11. mar 2008

danulka 😲
mirka 😀
já dnes necvičila,pač jemi opět blbě, mě trefí šlak, a to jsem si dala na oběd v mekáči zeleninový salát a je mi na 😝