Chudneme - stávka s manželom. Nepridáte sa?

janetka
2. mar 2008

ahojte, kto sa prida ku mne na chudnutie? Po 2 porodoch mi ostalo 13 kil, a stale len frflem, ze sa do nicoho nezmestim. Tak sme sa s manzelom vsadili, ze ak do 3 mesiacov schudnem 10 kil, prestane on fajcit. Potrebujem nejaku moralnu podporu, kto by so mnou zdielal chudnutie, nepridate sa? dnes zacinam... 😎

naty21
4. mar 2008

díky za tabuľku 🙂
renika poslala som ti ostatné údaje, prosím ťa doplň mi to tam 😉
vy ste úplne super, aj keď nestíham s vami kecať, tak vás aspoň čítam a riadim sa vašimi radami 🙂 tak uvidíme ten výsledok. dúfam, že nejaký bude 😀

rosinka
4. mar 2008

akú tabuľku?

naty21
4. mar 2008

Tabuľku v albumoch 🙂

rosinka
4. mar 2008

paráda, veď aj aj som tam, ale ja budem asi jediná, ktorej váha sa ani nepohne ☹

renika
4. mar 2008

rosinka, nebudeš jediná, ja sa k tebe pridám ☹

naty21
4. mar 2008

tak takých nás bude viac, čo budú viac kg po diete ako pred dietou ☹ myslím tým seba 😀

naty21
4. mar 2008

a to sa naozaj snažím všetko dodržiavať podľa vás 🙂

rainbow
4. mar 2008

ahojte, tak ja mám pár brušákov a 10 min na stacionári za sebou, na viac som sa nezmohla 😝 😝 😝 😝

olianko
4. mar 2008

juj dievcata .....ja som si kupila aj chrom aby som stale nezrala to sladke ale akosi to nezabera 😠
ja som necitala vsetko ale vy cvicite kazdy den? 😕

renika
4. mar 2008

olianko, ja necvičím. Začnem, keď dokojím. Cvičila som asi pred mesiacom a nemala som MM. No len len, že sa to rozbehlo. Tak som len upravila jedálniček 🙂

olianko
4. mar 2008

renika tak porad trosku, ze co jes?
ja by som aj cvicila, mam doma steper aj fit loptu aj cd s cvicenim ale ked ten moj drióbcek mi to nedovoli.Ked si lahnem ze idem robit brusaky tak si mi lahne na brucho a zacne skakat.No a takto vecer uz nevladzem ☹

renika
4. mar 2008

olianko, to je zlaté, že po tebe skáče 😀

na raňajky som jedla jogurt, na obed len polievku a na večeru 2 celozrnné rohlíky so syrom a šunkou. No a medzitým ešte jablko a 2 mrkvy 😝

tým, že som upravila jedálniček som myslela to, že nejem sladké, úplne som konenčne prestala piť Vineu a ani vyprážané nebudem papať. Možno to niečo spraví, možno nie. Na plno rozbehnem diétovanie, až keď dokojím. Teraz sa bojím príliš experimentovať, chcem kojiť aspoň do 6m.

olianko
4. mar 2008

tak ja som tolko Vinei tiez vylondzala 😀 a tusim mi z nej aj trosku brucho narastlo 😠 ja som kojila do 13mesiacov 🙂
no inak ja varim celkom dietne ale sladkeho sa nedokazem vzdat ale snazim sa 🙂

mimikyky
5. mar 2008

ahojte kočky 😉

pomóóóc, mám strááášnu svalovicu zo včerajška, hlavne na bruchu 😀
práve som zbodla 2kúsky vianočky, neodolala som, a na obed idem ukuchtiť zapekanú brokolicu,mňam

lula5
5. mar 2008

caute,

ja od svalovice nedopinam kolena... des!!!
ja stale pijem vineu kvoli mlieku, ale riedim to mineralkou statocne...

etuska
5. mar 2008

Ahojte baby,ako sa vam dari?Ja zistujem,ze menej jest nemozem,lebo som potom strasne nervozna 😠 ,tak sa snazim aspon jest viac ovocia/zeleniny a viac pit,aby som trosku oblbla zaludok 🙂
-ale ma to nieco do seba ta stavka,aspon nejem tolko sladkeho🙂-dam si napr. sojovu tycinku
Hmmm,s vahou to velmi dole nejde,no musim zacat trosku viac cvicit,lebo ani celodenne "behanie" po meste nezabera 😒

azifca
5. mar 2008

dobré ránko,
já začala pomalu a tak svalovka nehrozí 😀
včera jsem byla taky hodná holka a nemlsala, ala 15 min. břišáky a kliky, 25 min. rotoped a prochajdu s kočárem. A hned mi je líp i na duši.

sylvar
5. mar 2008

tak já večer dala 40 sedo lehů, ráno 25 a myslela jsem, že vypustím duši.drahý mi držel nohy a dcerunka se mi děsně řehtala
a těch 25 ranních bylo kvůli 3 čtverečkům milky 😵 z večera

monkula
5. mar 2008

Ak budete mať záujem, oskenujem môj cvičebný plán a hodím vám ho sem... 😉 😉 😉 javascript:addEmoticon('😀','vBody')
javascript:addEmoticon('😀','vBody')
Ale asi bude len pre tie posilovňové 😀 😀 😀

rinuska
5. mar 2008

áno , áno ja chceeem 😀

monkula
5. mar 2008

OK, oskenujem, pošlem ,ale asi až večer, idem pozrieť môjho maléhu futabalistu na tréning 😵 😵 😵

olianko
5. mar 2008

monkula aj ja chcem... 😉
od pondelka idem tvrdo na vec lebo teraz cez vikend mame oslavu a to by som asi nezvladla nejest tie dobroty
ale uz sa snazim papat menej....
a brusaky robite len take skracovacky alebo mate aj nejake uplne speci cviky co hlavne rychlo zaberaju?

mimikyky
5. mar 2008

no, monika, aspoň porovnám s mojím plánikom 😉

sylvar
5. mar 2008

jdu cvičit, je přede mnou 50 sedo lehů, uspala jsem řvoucí dítě, zlobí zuby, tak jsem hotová, bolí mě uši z toho řevu 😀

azifca
5. mar 2008

monkul, taky prosííííím

aeroaero
5. mar 2008

monkul..i já prosím o poslání

aeroaero
5. mar 2008

tak já ráno skákala 20 minut přes švihadlo..dodala jsem zase 1000přeskoků a odpoledne jsem to zkazila že jsem neodolala a dala jsem si u mamky dortík... ☹ takže můj dnešní příjem potravin je 8500 KJ a to je moc ☹ musím se držet mezi 5000-6000 když chci hubnout- ACH JO! jeden dortík a je to v pr... 😠

rosinka
5. mar 2008

ahojte baby, tak ja sa musím pochváliť, že som dnes nemala žiadnú sladkosť 😀 , ale išla som si kúpiť nohavice, lebo všetky sú mi malé, a zistila som tvrdú realitu, z čísla 38 som presadla na 40 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ,tak takto to ostať nemôže 😠

etuska
5. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky 🙂
No ja to s poklesom vahy 10.3 nevidim slavne.Zajtra cestujeme na navstevu ku kamoske tehulke a tam asi neschudnem 🙂 Iba ak by som si vzala tenisky a vybrala sa zabehat si 🙂 -ale idem si dat par brusakov 🙂

sylvar
5. mar 2008

já se přiznám, odpo mi byly dovoleny kaštany, zhltla jsem je s chutí,ale ráno a večer jsem sedo lehala, tak snad jsem to aspoň malinko nappravila 😕 😀