Chudneme - stávka s manželom. Nepridáte sa?

janetka
2. mar 2008

ahojte, kto sa prida ku mne na chudnutie? Po 2 porodoch mi ostalo 13 kil, a stale len frflem, ze sa do nicoho nezmestim. Tak sme sa s manzelom vsadili, ze ak do 3 mesiacov schudnem 10 kil, prestane on fajcit. Potrebujem nejaku moralnu podporu, kto by so mnou zdielal chudnutie, nepridate sa? dnes zacinam... 😎

zdenka26
4. mar 2008

adrea:děkuji už jsem to našla,renika janetka ti neposlala moje udaje?mě jste tam nedali,můžu se ještě vecpat?

prcekkk
4. mar 2008

ahojky,
tabulka je super...jsem zvědavá na pondělní převážení 😉

sylvar
4. mar 2008

já nemám digi váhu, schválně jsem si nedávno kupovala obyč, abch co týden neplakala 😀

renika
4. mar 2008

zdenka, nie janetka mi nič neposlala, idem jej napísať IP, lebo vraj mala už nejakých 5 báb v tabuľke, tak nech ich doplním 🙂

sylvar 😀

mimikyky
4. mar 2008

ahojte kočky 😉

ja mám zo včerajšieho cvičenia, cvičila som nohy a spol. riadnu svalovičku 😀 , a na raňajky som si dnes dala iba ovocko, aj na desiatu, a na obedík idem kuchtiť kuracie cecíky a zeleninku, len puboš, ktorého mám doma, lebo má zpálené oči, tak frfle, že nieje králik!!!
poobede si dám už len jogurtík, a večer drink, bielkovinový
včera som si nasadila znovu aj bio cla, a poctivo som sa natrela večer aj ráno proticelulitídovým krémiskom
ozaj, babule, mne minule pri tom chudnutí veľmi pomohlo, aj ke´d som sa raz za mesiac odfotila v plavkách, a každých 14dní som sa merala, tak, že som si zapísala aj v akej výške od zeme si meriam napr. pás, boky...
bolo to prfektne motivujúce!!
dnes ma navečer čaká steper, a malé činky, a vrchná časť tela, a aj brušisko 😀
inak tá tabuľka je super!!

tilly
4. mar 2008

renika, doplníš aj mňa?
výška 179, váha 75 😠 , chcela by som svojich starých 57 😀 ale nie, úplne mi stačí 67 😅

janetka
autor
4. mar 2008

uz to posielam renike, ja som to tu rozprudila a tusim najmenej stiham

tilly
4. mar 2008

ja som dnes ešte poriadne nejedla, čo zas odporuje môjmu záväzku papať ako bábo, každé tri hoďky...

borglum
4. mar 2008

Ahojky, koukam, ze uz to tu sice mate trosku rozbehly, ale nemohla bych se jeste pridat??? Nejak se mi pres zimu podario pribrat 5 kilo a jsem z toho docela nestastna ☹ Hubnuti ve vic lidech by me snad motivovalo 😉

mimikyky
4. mar 2008

ahojky borglum 😉

borglum
4. mar 2008

ahojky mimikyky, no, popravde musim opravit svoji vetu "nejak se mi podarilo"... To vypada, jako kdybych nevedela, z ceho jsem pribrala, ja to ale bohuzel vim 🙂. Hodne se papalo a malo hejbalo 😒

mimikyky
4. mar 2008

no, tak nejako som aj pokazila mojich 54kilo, ktoré som si minulý rok v lete vydrela ☹ , ale u mňa veľa vea veľa zohráva aj psychika, lebo 15.8 som zažila niečo veľmi škaredé, a tak som sa začala ukludňovať papaním, a dnes to táááááákto strašne ľutujem ☹ ☹ ☹

azifca
4. mar 2008

nechce se mi, nechce, ale malej je v "exilu" na balkoně a já bych měla před obědem hodit břišáky. Jdu na to.

renika
4. mar 2008

mimikyky, tiež keď nie som v pohode, tak viacej papkám a potom to tak aj vyzerá 😖 Škoda, že radšej nie som taký typ, že v nepohode mi nechutí jesť. Mňa tiež jedlo upokojuje 😅

mimikyky
4. mar 2008

jéééj, som rad, že nejsom sama 😉

renika
4. mar 2008

azifca, urob aj za mňa 😀 A potom, že chudnem 🙄

mimikyky
4. mar 2008

ale keď sa tu budeme "ukľudňovať" a povzbudzovať navzájom, tak by to mohlo pomôcť, vlastne URČITE to pomôže!!!

zdenka26
4. mar 2008

Tak i já se jídlem uklidním a jde mi to dobřě 😀 😀 😀

mimikyky
4. mar 2008

najlepšie to ide sladkým 😀

renika
4. mar 2008

baby, tak teraz sa skôr provokujeme ako ukľudňujeme 😠 že sladkým....

zdenka26
4. mar 2008

Tak já na sladké vůbec nejsem,s tím já problém nemám.Jdu obědvat mám zelenin.salát filet 🙂

sylvar
4. mar 2008

mě to dobře nejde, já stále myslím na jídlo 😀 chroupu jabko od rána a za chvíli si dám zeleninový salátek s celozrným rohlíkem, a kafíčko 😵 jedu si svou vlastní dietu 😀 😀 😀

zdenka26
4. mar 2008

renika tak to máš pravdu,raději na to ani nemyslet.Už se těším na ty plavky co jsem si objednala.Doufám že se do nich v létě vlezu,manžovi se moc líbí akorá měl připomínku,jesli v nich budu vypadat jako ta slečna na obrázku 😀

zdenka26
4. mar 2008

sylvar je jedno jakou máme dietu,hlavně at jde vidět výsledek,ne 😀

borglum
4. mar 2008

Mimyky, ja s taky vysvihla z 54 kil vys...a o uklidnovani se jidlem vim taky svoje, bohuzel, casto tak resim nejakou depku ☹ tak ja si jdu taky neco zdravyho pripravit k jidlu.. A pozor, vecer jdu do posilovny! (podruhy v zivote 😀.

sylvar
4. mar 2008

zdenko,asi jo,ale kdyby pomáhala čokoládová 😀

mimikyky
4. mar 2008

tak, kočky, už som spráskala cecíky so zeleninkou, ale predsa som si ich postrašila troškou majonézy ☹ , a teraz si dám latte, a skúsim si tam dať menej cukru 😉

zdenka26
4. mar 2008

Tak to já bych brala svíčkovou dietu 😀 ted si dám čajík a je to ☹

rainbow
4. mar 2008

ahojte, tak ja sa k vám rada pridám, síce som sa stavila akurát sama so sebou...ale už sa mi podarilo schudnúť 5 kg, a to vdaka mojmu hyperaktívnemu drobcovi, stihnem akurát lahší obed, ale od obeda už nejem, tak som rada že sa tu budem mocť s vami kontrolovať 😀 😀 😀

renika
4. mar 2008

zdenka, ty nebudeš vyzerať ako tá slečna na obrázku, ale lepšie 😉

ja som ráno zjedla jeden jogurt activia a na obed som si dala polievku a druhé nič 😉