Chudneme - stávka s manželom. Nepridáte sa?

janetka
2. mar 2008

ahojte, kto sa prida ku mne na chudnutie? Po 2 porodoch mi ostalo 13 kil, a stale len frflem, ze sa do nicoho nezmestim. Tak sme sa s manzelom vsadili, ze ak do 3 mesiacov schudnem 10 kil, prestane on fajcit. Potrebujem nejaku moralnu podporu, kto by so mnou zdielal chudnutie, nepridate sa? dnes zacinam... 😎

renika
7. apr 2008

mimi, asi všetky chudnú 🙂 Tak kočky, ale sa aj podeľte s nami so svojimi úspechmi 😎 Začíname nový mesiac, ktorý je ešte bližšie k letu. A predsa sme si sľúbili, že v lete z nás budú kočky. Tak tu je new tabuľka

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

tieto babulky boli také poriadne a poslali mi číslo:

Sylvar
Beatrice.h
Leninn

A ostatnéééééééé??????

azifca
8. apr 2008

Ahoj baby,
udělám tytyty
tohle je stránka na hubnutí a vy sem píšete, jak mlsáte! Budiž, ale hned koukejte napsat, čím jste to odčinily!
Takhle ty kg dolů nepůjdou. Neříkám, že nezhřeším, ale snažím se to aspoň trochu odpracovat nějakou fyzickou aktivitou.

sylvar
8. apr 2008

achój, jdu převléct dítě a možná se tu ještě ukážu,pokud nezemřu u cvíča 😉

mimikyky
8. apr 2008

avóóój kočky 😉
dnes som si "odmakala" nohy, brucho a bicykel 45minút 😝
na obed som mala mäsko a brokoličku na pare, na olovrant hrozienko a na večeru som zchrúmstala vajko na tvrdo a chlebík celozrnný 😀

leninn
8. apr 2008

Ahojky,
i já jsem se dnes držela a jedla jsem opravdu tak, jak bych si to přála vydržet každý den🙂
Zítra v tom musím pokračovat a on se zaludek umírní a navykne si na menší porce 5x denně.-)
Cítím se bájo, jen jsem si dnes nezacvičila, ale třeba to ještě zvládnu 😉

katana07
8. apr 2008

mimi, velmi Ta obdivujem, kazdy den makas jak fredka.
ochvilu Ta uz ani vidno nebude
mat tak tvoju energiu a odhodlanie

mimikyky
8. apr 2008

kati, vieš, musím makať, lebo mám depky z toho ako som pribrala!!!
minulý rok sa mi podarilo krásne shudnúť, totáč zmeniť postavu, bola som aj v muscle fittnes v časáku na foto, aj tu som mala vložené foto pred zmenou a po zmene, lenže potom ma znásilnil mužov kolega v auguste, a všetci mi nahovorili, že to preto, že tak dobre vyzerám, /pri čdeckách 15,11,9 a 2ročných som mala 54kg a oblečko na 13-14ročné žaby som nosila/, tak som sa akosi s tým do dnes nevyrovnala apribrala som 13kíl!!!
preto,že už sa hnusím sama sebe, s... na reči čo prídu, ale idem tvrdo od dnes zase za tými 54kilami, MUSÍM, ale hlavne CHCEM!!!

katana07
8. apr 2008

to ma velmi mrzi
Ty to zvladnes, drzim Ti palce

katana07
8. apr 2008

mimi, aj ja som mala super postavu
bola som so sebou az nad mieru spokojna
aktivne som tancovala folklor
a postavu som mala krasne vyformovanu, no a od porodu ( co je uz 5 rokov ) stojim na jednom bode
jednoducho som zamrzla
a uz nevladzem trapit svoje telo, nemam sil a neviem, co mi ich doda
sama sa staram o maleho, chlop daleko maka,
otec za velkou mlakou, sestra na VS v Brne, mamka tiez niekde mimo
a svokra nema zaujem
jednoducho uz nevladzem

leninn
8. apr 2008

Mimikyky: to je tedy děsné, hajzl jeden... ☹ 😠
Zvládneš to, to je jasné...jsi kočka i teď, ale až budeš spokojená sama se sebou, tak budeš ještě větší...
Nemáš tu ještě fotky, které jsi měla v tom časáku?
Držím pěstičky

mimikyky
8. apr 2008

leninn, idem vložiť tie fotky pred a po do albumu

mimikyky
8. apr 2008

foto je už tam, "ja a moje štyrikrát všetko"

katana07
8. apr 2008

mimi, si velmi, velmi pekna 😀

mimikyky
8. apr 2008

fíha, ďakujééém 🙂

katana07
8. apr 2008

nato, ze mas 4 krasne deticky vyzeras perfektne

mimikyky
8. apr 2008

teraz ani nie, ale do troch mesiacov budem!!! 😀

katana07
8. apr 2008

keby som mala na hlave klobuk, tak si ho pred tebou zlozim
mas neskutocne vela energie a davas ju spravnym smerom
drzim Ti vsetkych 20prstov

mimikyky
8. apr 2008

ďakujem, toto si uložím, a vždy keď ma chytí depka, si to prečítam 😉

katana07
8. apr 2008

😀

leninn
8. apr 2008

Mimikyky, uz jsem psala na jak zhubnout, vypadas skvee, jsi dobra...
Me to motivuje, kdyz vidim, ze to opravdu jde...cvicit, trosku omezit a ozdravit jidelnicek a snad mi to take pujde...

mimikyky
8. apr 2008

ja Ťa dokopem, chcéééš? 😀 😀 😀

azifca
8. apr 2008

mimikyky - jsi superextratřída. Taky smekám a věřím, že to znovu zvládneš. Teď už hlavně víš jak a taky víš, že to jde.

leninn
9. apr 2008

Mimikyky: já to cvičení včera zvládla...břišáky🙂
Mám radost...
Pak už jsem se odojila od PC, ale zejímalo by mě, jak bys mě do toho dokopala...nějakou pořádnou motivací? Mě sačilo si vzpomenout na tu Tvou fotku po....a hned se se vrhla na cvičení... 😀 😀 😉

sylvar
9. apr 2008

mimi, bože ty si kus po ,,tolika,,dětech

mám za sebou cvíčo a jdu snídat něco vydatného, že by tatranku 😀

mimikyky
9. apr 2008

ahojte kočky 🙂

tak ja mám dnes za sebou už hodinu na stacionárnom, a jogurt s ryžovým chlebíkom 😝

lekno
9. apr 2008

Tu máte bambuľky inšpiráciu 😉 : http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=12185 (Ináč mimi supeeer tie fotky 😉 )

mimikyky
9. apr 2008

ahojte kočky 😉

zase nikto????????????
ja mám za sebou aj druhú časť môjho tvrdého tréningu ☹ , precvičila som vrch tela a pol hodku na bicáku,
zatiaľ mám svalovicu len na riťulke 😀

lenka0005
9. apr 2008

ahoj mimikyky.......pozerala som tvoje fotky,super rozdiel.Koľko si zhodila a za akú dobu?Cvičením,alebo diétou???Fakt krásny rozdiel 🙂 😉 🙂

mimikyky
9. apr 2008

Ďakujéém

no, tak, papala som len vločky, celozrnné pečivko, kuraciu šunku, syr,
kuriatko alebo rybu a zeleninové šaláty,
jogurt, ovocko,
ryžu a mrazenú zeleninu udusenú
acidko, alebo bielkovinový kokteil

s malými obmenami každý deň, +som užívala bio cla, a l carnitín pred cvičením,

a cvičila som doma,podľa môjho plániku, ktorý som si vypracovala,
vždy rozohriatie, posilovanie buď vrch tela, alebo spodok, a potom vždy cca 45min steper alebo bicák, tretí deň len ten steper alebo bicák ale minimálne hodku, a tak dookola, cviky som si vždy obmieňala, podľa rozpisu, a postupne pridávala počet...

pravidelne každé dva týždne som sa merala, a vytešovala z každého cm, a fotila som sa, aj to mi pomáhalo

trvalo to tri meiace, a išlo dolu 6kg, 11cm v páse, 13boky, 7stehná...

lenka0005
9. apr 2008

ja som práve dokončila 90-dňovú diétu,schudla som tiež slušne 6 kg,v páse 11,5 cm,boky 7,5,stehná 5 cm a hrudník 10,5 cm.Možno keby som videla seba na fotke na porovnanie,tak som spokojnejšia.Vidím zmenu aj cítim,aj mi okolie hovorí,že som schudla,ale na tvojich fotkách je to super vidno.Musim sa aj ja odfotiť,ale mám len foto v plavkách z leta.Ja necvičím vôbec,nechce sa mi,ale musím sa nakopnúť,si ma inšpirovala.