Chudneme - stávka s manželom. Nepridáte sa?

janetka
2. mar 2008

ahojte, kto sa prida ku mne na chudnutie? Po 2 porodoch mi ostalo 13 kil, a stale len frflem, ze sa do nicoho nezmestim. Tak sme sa s manzelom vsadili, ze ak do 3 mesiacov schudnem 10 kil, prestane on fajcit. Potrebujem nejaku moralnu podporu, kto by so mnou zdielal chudnutie, nepridate sa? dnes zacinam... 😎

renika
3. mar 2008

prcekk, aj tú ktorú by si chcela mať. Idem si to zapisovať, píšte aj ostatné - chudneme spoluuuuuuuu 😉

zdenka26
3. mar 2008

tak jsem si vzala okurku,celkem to zvládám,janetko kdy přijde manža(kvůli té tabulce)?

prcekkk
3. mar 2008

renika a když máš 60kg tak chceš ještě hubnout???co já bych dala za tvoje kila 😢

renika
3. mar 2008

prcekk, ale ja som nízka ☹ Baby, pridáme do tabuľky aj výšku??

renika
3. mar 2008

mirka, ale záleží aj na tom aká si vysoká...

prcekkk
3. mar 2008

renika,tak to jo.výšku bych tam taky dala.
poslala jsem ti IP s váhou a moje výška je 1,73m 😉

zdenka26
3. mar 2008

sylvar ,já vím jak jsem chodila do práce,tak jsem na netu byla pořád.Apak rychle,rychle at to všechno stihnu 😀 😀

mirka414
3. mar 2008

renika ja som malinka 😀 ,hovori sa ze dobreho vela nenarastie 😵 😵 pojdem sa odmerat a poslem.

renika
3. mar 2008

tak, už sme štyri aj s mirkou414 🙂 Čo by sme ešte do tej tabuľky mohli dať? Zatiaľ tam máme

nick / vážim/ chcem vážiť /

renika
3. mar 2008

čo ešte tak počet detí pridať do tabuľky? 🙂

prcekkk
3. mar 2008

výšku/věk/

mirka414
3. mar 2008

a este pridat kolko meriame...

prcekkk
3. mar 2008

reni 😉 ale já žádné nemám 😅

mari2
3. mar 2008

Ja myslim, ze Janetka uz tabulku pripravila, jen ceka s pomoci, aby ji mohla "povesit" do albumu.

susik77
3. mar 2008

baby, ja nedrzim drasticku dietu 😉 len uz nepapam medzi jedlami-len ranajky, desiata, obed, olovrant, vecera...
a posl. jedlo o 18.hod-zelenina.ja som pred svatbou pred 5 rokmi takto schudla 13 kil za 3 mesiace...

mirka414
3. mar 2008

prcekkk na co cakas 😀 sup na manzelika,priatela a pod. 😀 😀 😀 do konca roka to akurat stihnete. 😀

renika
3. mar 2008

janetka, tak sa ozvi, potom tabuľku nebudem robiť ja, keď je už hotová 🙂

ale super je ešte dať tam vek

prcekkk, to neva, budeš tam mať 0 detí

sylvar
3. mar 2008

mirka 😀

prcekkk
3. mar 2008

mirka414 : 😀 HA mám do konce března a pak se začneme snažit 🙂

jak dlouho jste si o mimi snažily,holky???

sylvar
3. mar 2008

3měsíce intenzivního tréninku a pak se zadařilo 😎

renika
3. mar 2008

prcekkk, ja som vysadila HAK a o tri mesiace som bola tehu 🙂 Ale tak potom ty nechudni!! Vyhadzujem ťa z tabuľky 😀 Srandujem

sylvar
3. mar 2008

jojo, janetka myslím dělala tabulku, jen se musí sem vyvěsit 😉

prcekkk
3. mar 2008

sylvar 😎 tak to by se mi taky líbilo.otěhotnět do 3 měsíců 😒 ale necháme se překvapit

mirka414
3. mar 2008

prcekkk to nase prislo straaasne rychlo boli sme spolu len par dni a do mesiaca som uz bola aj tehotna,vsak vies zima a popri praci stresy aj markusov sef to vtedy zamiesil 😀 obaja chodili rano odhrnat sneh a predtym vsak vies na cestu rannajsi sex a bolo to 😵 obaja mame dievcatka leonie rozdiel 4dni 😵

prcekkk
3. mar 2008

renika: já bych právě potřebovala zhubnout ještě před těhu,abych pak zase mohla nabírat 😀 bojim se,že budu v těhu jako sud ☹

renika
3. mar 2008

mirka 😀 Aj môj muž zvykne ráno odhŕňať sneh 😀

aeroaero
3. mar 2008

mirka ...můžeě mi prosím napsat nějakej odkaz na ten orbitrek co sis objednávala?

myslíte že je lepší než stepper?

prcekkk
3. mar 2008

aha,tak takhle se na to musí...budu si to pamatovat. 😀 😀 😀

sylvar
3. mar 2008

jenže není sníh 😀 😀 😀

prcekkk
3. mar 2008

sylvar,třeba ještě trochu napadne 😉 😀