Chudneme - stávka s manželom. Nepridáte sa?

janetka
2. mar 2008

ahojte, kto sa prida ku mne na chudnutie? Po 2 porodoch mi ostalo 13 kil, a stale len frflem, ze sa do nicoho nezmestim. Tak sme sa s manzelom vsadili, ze ak do 3 mesiacov schudnem 10 kil, prestane on fajcit. Potrebujem nejaku moralnu podporu, kto by so mnou zdielal chudnutie, nepridate sa? dnes zacinam... 😎

lenka0005
16. apr 2008

ja som si kúpila čaj,je to taká kúra na 15 dní,tiež to obsahuje carnitín 🙂

danulka2
16. apr 2008

dadka212 dakujem a aj tebe a vsetkym Danuskam zelam vela zdravia, stastia, lasky a sexualnej aktivity 😉 😅 😀

bodka7 tiez som si vsimla, ze ked mi nechuti kava /a tu milujem/, tak pisu, ze by sa nemala. Fakt to ma nieco doseba

map07
17. apr 2008

mimikyky děkuju. Asi se po nějakém carnitinu taky poohlédnu. Dneska se chystám koupit si nějaký pročišťující čajík, aby se mi tělíčko vyčistilo a mohlo lépe hubnout 😀 včera jsem si naordinovala pár cviků na posilování břicha a dala jsem si 35 min na orbitreku, no nic moc, ale lepší něco než nic, že. Na oběd jsem si dnes nachystala čočku (nezahušťuju) - tu já miluju 🙂 a večer ještě nevím, ale jen něco lehčího. Holky, koupila jsem si včera Ženu a život a je tam příloha o lidech, co hubli a jak jsou na tom s váhou po určitých měsících-letech - jestli si to udrželi nebo se jim něco vrátilo. Vždycky je tam napsáno jak toho docílili a odborníci tam pak píšou klady a zápory ke každému. No je to docela zajímavý. A když to zvládnou oni, tak my přeci taky! 😀

mimikyky
20. apr 2008

kočky, kde ste všetky????

sylvar
20. apr 2008

jsem tu!!!ale odcházím

mimikyky
20. apr 2008

kočky????

ja som dnes trápila telo dva krát, ráno hodku na stepery, poobede som posilovala nohy, brucho a k tomu hodku na bicáku 😀

azifca
20. apr 2008

mimikyky, jsi neuvěřitelná!!
já jsem to posleddních pár dní zazdila - byli jsme na víkendu na svatbě.. tak nemusím nic dodávat... ale zítra přitvrdím.

leninn
20. apr 2008

Mimikyky...jsi borka, já se přes týden vždycky držím, ale pak o víkendu se to nedá, tu návštěva, tu něco a tamto 😖 😠 a už to poruším a dám si něco dobrého...
to pondělní vážení je pak děs...vyhovovalo by mi vážení v pátek, ale třeba mě to donutí vydržet i ty víkendy...zítra se ukáže, jak hodně sjem o víkendu povolila...

Azifca: Však pokud si dobře pamatuju, tak Ty jsi zhubla ze všech nejvíc...gratulace🙂 občasné zhřešení snad moc neuškodí...myslím, že to zítra na váze ani nepoznáš...

kili
20. apr 2008

no ja som si dnes spravila šúlance s makom 😅 , no a okrem toho som mala asi 1,5 knedle s mäsom, viac som nevládala. Nejak som povolila, hlavne mi k tomu pomohla psychická situácia pod psa 😔

renika
20. apr 2008

babulky, zajtra ráno si nezabudnite stupiť na váhu 🙂

ja pokrok žiadny nečakám ☹ 😒 😖

kili
20. apr 2008

ja ak si môžem dovoliť menší dotaz k tabulke, by sa mi tam hodilo, keby tam bolo koľko sa už schudlo 🙂

sillas
20. apr 2008

mimikyky....
tak teda klobuk dole po štyroch detoch...a ešte ked som pozrela tvoje albumy..nemam slov...ako sa ti toto všetko podarilo???
maš môj obdiv... 😉

azifca
21. apr 2008

ahoj, tak já nechápu, režim jsem povolila, hlavně o víkendu, a váha šla dolů. Sorry, nechci provokovat, jen se divím. Ale stejně přitvrdím. Za týden začnememe s příkrmy tímpádem se kojení omezí, tak přesúpokládám, že kg už tak dobře dolů nepůjdou

kili
21. apr 2008

ja mám skúsenosť, že prehrešok sa prejaví až o taký 1-2 dni neskôr 😉

azifca
21. apr 2008

kili - máš pravdu, proto musím dnes začít makat. Ale jdeme na očkování, tak nevím, jestli budu mít čas cvičit, a budu doma sama, MM má svoje aktivity dnes.

sylvar
21. apr 2008

renika, já pokrok nemám 😒 nějak jsem polevila,ale dnes to bude zase natvrdo, odpo jdem s malou plavat do normál bazénu,tak se proplavu,aspoň něco po ranním croasaintu
kili, já nechudnu, už, tak já nevím, zda to tam chci vidět 😀 ale v září u moře už chci být kočka největší, musím začat makčit,ale moc

poninka
21. apr 2008

daruji svůj velký zadek. zn: zdarma 😅

mimikyky
21. apr 2008

ahojte kočky, ďakujem za pochvaly 😉

dnes už mám za sebou hodku bicák, a tri hodky v aute ☹ viezla som dcéru do ba na injekciu, madam doktorka tam ale nebola, tak som ju odviezla na inták, chuďa sa mi tam pri vystupovaní dovracala, potom do školy, a domov ☹ cestu z ba našťatie malý prespal

ja už mám váženie za sebou 😉 a v nedeľu ráno ma tatinko odmeri, tak som strááášne zvedavá na tie čísla

držkajte sa 😉

poninka
21. apr 2008

tak má někdo zájem? 😀 😀 😀

kili
21. apr 2008

poninka, si v zlej téme, sú tu témy ako pribrať, skús tam

renika
21. apr 2008

ahojte baby. Hneď idem pridať tabuľku 🙂 No a rozhodla som sa, že baby, ktoré mi od začiatku ani jedinýkrát nenahlásili váhu - to je od založenia tabuľky 3.marca, som z tabuľky vymazala. Vďaka tomu som mohla zväčšiť písmo, lebo je nás hneď o 6 menej. Takže teraz už bude lepšie vidieť naše úspechy. Najlepšia z nás je zatiaľ Azifca, ale všetky ste dobré!!!!

kili, super postreh - v tabuľke je už aj koľko sme schudli 🙂 A pokojne píš ty alebo hocikto iný svoje pripomienky. Veľmi rada vyhoviem, ak sa bude dať, nech je to lepšie a lepšie 😉 😎

danulka2
21. apr 2008

som si vstupila do svedomia a urobila som niekolko brusakov 😅

sylvar
21. apr 2008

ahoj, já obědvala banán 😝

sylvar
21. apr 2008

hlasitě závidím hubnoucím, já pořád stojím na váze, už mě to štve, co s tím???

kili
21. apr 2008

sylvar, tak z nej zlez 😉 😀

sylvar
21. apr 2008

kili, jo jo,asi ji vyhodím z okna 😀

dadka212
22. apr 2008

Ahojte 🙂

tak ja som sa donútila odvčera cvičiť 😝 ale zvládam iba 10 min. na orbitreku a 150 brušákov 😝 ale aspoň niečo 😀 a dosť sa prechádzame s malým teraz keď je teplúčko 😎

majkalaja
22. apr 2008

😠 😠 😠 😠 😠

sylvar
22. apr 2008

já začínám ode dneška opravdu tvrdý trénink, jenže jak jsem v práci, přijdu domů a mám hlada ale dítě nenechá a jím kolem 20hod 😝