Chudneme - stávka s manželom. Nepridáte sa?

janetka
2. mar 2008

ahojte, kto sa prida ku mne na chudnutie? Po 2 porodoch mi ostalo 13 kil, a stale len frflem, ze sa do nicoho nezmestim. Tak sme sa s manzelom vsadili, ze ak do 3 mesiacov schudnem 10 kil, prestane on fajcit. Potrebujem nejaku moralnu podporu, kto by so mnou zdielal chudnutie, nepridate sa? dnes zacinam... 😎

leninn
5. máj 2008

Ahojte holky,
tak jak jste na tom?
Nezapomeňte poslat Renice váhu do IP...já jdu právě na to

sylvar
5. máj 2008

já byla od čtvrtka u taťky, zvážím se večer, pak nahlásím,ale tipuju, že úbytek nula jako už kolik týdnů 😝

mimikyky
5. máj 2008

ahojte 😉

ja som už tiež poslala, a práve steperujééém 😝

pezincanka
5. máj 2008

Ja sa budem vazit az zajtra, lebo dnes rano o 4,30 som mlsala kolaciky. Bola som totiz vacsinu noci s chorou dcerkou hore, okolo 4,00 zacala tak kaslat, az sa z toho potila, myslela som, ze si vykasle pluca, musela som ju pri tom drzat. A ked som jej varila cajik, tak som zbodla 3 jablkove kolaciky co na stole ostali od vecera......

leninn
5. máj 2008

Pezincanka: já myslím, že po té probdělé noci s Malou bys ani po těch koláčkách nepřibrala...
malou lituju, snad jé už je lépe, když jsou děti nemocné, tak je to hrůza...
Držte se

leninn
9. máj 2008

Ahojky všem,
Renika se asi chudinka učí, že? Však to nevadí, váhu nám zapíše později...
A jak jste na tom? Další pondělí se blíží a já mám opět obavy, že nezhubnu ani deko, ba naopak 😖
Nějak se teď nemůžu ovládat a jím...celkem normálně, ale ty sladkosti... 😠 a ty to dělají, že nezhubnu....

No, jsou teď aspoň krásné dny, tak je hodně trávím venku a hrabu se v zahrádce, tak doufám, že to tím aspoň nějak kompezuju...
Dnes 1,5hod basketbalového tréninku, zítra hodinka squash a v neděli večer spinning, tak doufám, že v pon dělí bude aspoň malý úbytek, když si tehle 3dny nevezmu nic sladkého...

Mějte se a dejte vědět, jak jste na tom Vy...
držím pěstičky, aby líp 😲

sylvar
9. máj 2008

leninn, my včera grilovali, v neděli jedem zase, čokoláda je můj mor 😒
ale jak píšeš, venku je krásně,denně nachodím hodně kilometrů s kočárkem, včera jsem tahala sekačku sem tam po 50 m(ale jen chvilku), z kopce do kopce...ale nějak se nemůžu dokopat k pravidelnému cvíču 😝 jen když mám náladu a vzpomenu si...

dadka212
9. máj 2008

Ahojte 🙂

no ja sa tiež neviem dokopať k pravidelnému cvičeniu, lebo aj keď cvičím tak malý po mne hádže hračky, alebo sa sám na mňa nalepí 😀 nechce mi to dovoliť 😝

začala som v pondelok držať tú 90-dňovú diétu a zatial to vyzerá fajn, za tento týždeň som schudla už 2 kilá a to nie som ani hladná a dokonca jeden deň mám taký že si musím dať kúsok torty alebo čokoládu, zmrzlinku 😵 takže sa vždy teším na ten deň 😉

leninn
9. máj 2008

Sylvar: to pravidelné cvičení mi teké nejde a potřebovala bych to jako sůl...hlavně břicho, to mám stále takové vytahané... ☹ 😖

dadka212: já bych to 90denní dietu nemohla držet, protože nejím maso a už vůbec ne uzeniny, pátky, paštiky a věci tomu podobné...takže bohužel...ale držím pěstí, ale jak vidím, zatím se Ti suprově daří, jen tak dál...

Držte se 😲 😝

sylvar
9. máj 2008

jsme zpět!po 9hod jsme vyrazily, necítím nohy, ruce, hlavu, teče mi z nosu, očí, dítě se už vzbudilo, kruciš, si bude chtít hrát 😀 nebo jíst 😀

leninn
9. máj 2008

Sylvar: já jsem zase byla asi2h na zahrádce a plela jsem a takové podobné věci, ale Barča se před chvíli také probudila, takže teď jsme doma a já obědvám...chtěla jsem využít jejího spátku k ráci na zahradě, takže mám dnes pozdní obídek...mňamy, pěkně si pochutnávám...ale dnes už doufám jen zelenina

...i když, pekla jsem buchtu a myslím si, že neodolám, abych si kousek k odpolední kávě nedala...však se znám...
ale co, kdybych si nevzala, tak přiberu stejně, protože oči by snědly celý plech 😀 😀 😀

Odpolko ještě půjdu na procházku a večer ten trénink, takže myslím, že si kousek buchty i zasloužím 😉

renika
9. máj 2008

ahojte baby. Učím sa, tak som nepridala tabuľku, ospravedlňujem sa, mám toho veľa. Dnes konečne nahodím tabuľku 🙂 Mám po skúške, ďalšia bude 16. mája 😝 Idem teraz s malým von a potom som tu aj s tabuľkou 😉

leninn
10. máj 2008

Renika: gratuluju, jsi šikulka, budu držet pěstičky i na tu další...
S tabulkou se neomlouvej, je nám jasné, že toho máš hodně, ale snad už Ti to brzy skončí... 😉

Díky za tabulku

sylvar
12. máj 2008

Renika, to musí být masakr, učit se při malém.Jsi dobrá, já mám dost někdy ze dvou pracovních dnů a zbytku s malou 😀

sylvar
16. máj 2008

holky, kde jste?snad jste se všechny hubnutím nevypařily 😲

leninn
16. máj 2008

Sylvar: bohužel neee, spíš naopak ☹

sylvar
16. máj 2008

😀 😀 😀 to néééééé 😀 😀 😀

dadka212
16. máj 2008

ja taky tak 😢 nejako som sa spustila...

sylvar
16. máj 2008

já teda polevila taky, ve cvíču 😖

leninn
16. máj 2008

ne že bych přibrala, to zase ne, ale hubnout mi nejde a nejde....jsem z toho zoufalá, a tak mám tendence polev ovat, ale rozhodně se na to nechci vykašlat, vak já to udolám, ale už teď je mi jasné, že to bude opravdu pomaloučku...
Držte se 😉

mimikyky
16. máj 2008

ale kočky, čo to tu je za atmošku???

sylvar
16. máj 2008

mimi, no jo, no 😒

nás čekají první narozeninky, dortík...

leninn
17. máj 2008

Mimikyky: já mám asi teď nějaké demotivační období, nevidím teď žádné moc velké výsledky, tak smutním...
cvičení, které mám pravidně někde (basket, spinning, aerobic...)na to chodím pravidelně, ale doma se nemůžu dokopat a to jsem si to tento týden opravdu slibovala a...ani jednou domácí posilování ☹ ☹ Zkusím to tento nadcházející týden vylepšit...a mírnit se se sladkým...ale nemůžu si teď pomoci, možná to teda bylo tím, že jsem čekala a dostala menses 😉

apricots
17. máj 2008

Holky 10 kilo za tři měsíce je hrozně moc....pokud nechcete jojo efekt a hlavně chcete hubnout tuky a ne svaly a vodu, koukněte na stránky www.f-sport.cz - já jsem takhle zhubla 10 kilo a ted papkám jako prasátko a pořád sem hubená, mamina moje už taky zhubla a kámošky taky - takže to opravdu funguje🙂

leninn
18. máj 2008

apritot: a podle čeho jsi tam zhubla? Nechceš přidat přesný odkaz?

sylvar
21. máj 2008

holky, tady se nehubne? a kde máme zakladatelku?

mimikyky
21. máj 2008

kde ste všetky???

leninn
21. máj 2008

Mimikyky: máš změněnou fotku, viď? Moc hezká, s dcerkou Vám to tam móóóc sluší...
jak už jsem psala, já mám hubnoucí krizi, ale jak jsi na tom Ty?

mimikyky
21. máj 2008

leninn,

ďakujem za pochvalu fotky, ale to je MôJ SYN!!!! 😉 má len trošku dlhšie vlasy 😀

aj ja mám príšernú krízu, nechce sa tomu môjmu tuku odo mňa veru preč v poslednej dobe ☹
píšem si nový plánik, mením trošku, nesmiem sa vzdať 🙂