Chudneme - stávka s manželom. Nepridáte sa?

janetka
2. mar 2008

ahojte, kto sa prida ku mne na chudnutie? Po 2 porodoch mi ostalo 13 kil, a stale len frflem, ze sa do nicoho nezmestim. Tak sme sa s manzelom vsadili, ze ak do 3 mesiacov schudnem 10 kil, prestane on fajcit. Potrebujem nejaku moralnu podporu, kto by so mnou zdielal chudnutie, nepridate sa? dnes zacinam... 😎

janetka
autor
2. mar 2008

zdenka: najlepsie je udat terajsiu vahu a cielovu vahu

janetka
autor
2. mar 2008

ak su pripomienky, navrhy k strave, sem s nimi
ja ked som to drzala, ani raz ma nebolela hlava, bolo to super

sylvar
2. mar 2008

mám dotaz, co je strukoviny 😀
jinak souhlasím...

andrea78
2. mar 2008

lušteniny (aspoň myslím 😉 )

zdenka26
2. mar 2008

strukoviny 😕 😕 😕

janetka
autor
2. mar 2008

sylvar: hrach, sosovica, fazula

ja este podojedam co mame doma, nevravim, ze vyzerkam cokolady, ale napr. teraz nemam nakupeny nizkotucny syr, tak si dam jeden dva platky normalneho, a velmi dobra je lucina, ta je nizkotucna

janetka
autor
2. mar 2008

baby,to musi ist dole, len sa treba drzat a motivovat, ja som chodila na to cvicenie s dodrzovanim stravy a tam som sa hanbila pred nimi, lebo nas vazili, tak som to dodrziavala na 90% a slo to super.... a najviac ma hneva oblecenie, ze sa nedam do veci.. a mam to ho plne skrine a chodim v jednych rifloch 😢

janetka
autor
2. mar 2008

jakubko sa dozaduje chvilku thomasa na compe, tak na 10 minut idem off

sylvar
2. mar 2008

díky, ta čokoláda mě pobavila 😀

zdenka26
2. mar 2008

Tak s tím oblečením je to stejné,no a pořád si říkam nebudu kupovat nové(větší) když mi pak bude na houby a bude mi velké 😀

naty21
2. mar 2008

baby a na to brucho su ake cviky dobré, aby som ho mala ploché 😀 ja som zúfalá ☹

zdenka26
2. mar 2008

Kdy jsem chodila na kalanetiku,prý je super na bříško,ale mě moc nebavila 😒

zdenka26
2. mar 2008

Jo a zoufalá jsem taky a nejen z břicha 😀

sylvar
2. mar 2008

kalanetika je super, já cvičím sedy lehy a to je poznat cca za měsíc na tom břiše, ráno 10 minut

naty21
2. mar 2008

mozes mi napisat presnejsi popis toho cviku ?

zdenka26
2. mar 2008

asi se na ní budu muset zase dát,já tak nenávidím cvičení 😠

rinuska
2. mar 2008

andy , aj ty si tu - som rada 😀

janetka
autor
2. mar 2008

baby, ja som zufala zo stehien 😢 hruza a des

shela
2. mar 2008

Dievcata ja vam mozem odporucit orbitrek..pred tehu som mala takych 60kg pri vyske 172cm..a teraz 6 mesiacov po porode mam 56kg...je to fakt uzastna vec...vykaslite sa na diety..uplne staci sa zdravo strvovat a troska pohybu a uvidite ze to pojde...ja som mala velky problem schudnut..robila som aj vrcholove plavanie ale nikdy som nemala postavu aku som si priala az teraz...a sranda je ze to prislo az po porode 😅

sylvar
2. mar 2008

mě kalanetika bavila, ale byl to záhul na svalíky 😉

andrea78
2. mar 2008

som, všimla som si ťa hneď 😀 😀 😀 tak uvidíme, ako nám to pôjde

janetka
autor
2. mar 2008

shela: to neni pravda, ze to pojde, ak budem mat pohyb a obmedzim stravu, mne to proste nejde, ani deko dole, fakt musim drzat prisne tu zdravu stravu...

ninka1234
2. mar 2008

baby aj ja sa pridavam ja chcem 9 kíl 😝

lula5
2. mar 2008

ninka vitaaaaaj, tesim sa, ze sa pridavas

rosinka
2. mar 2008

janetka, držím palce ja by som chcela tiež schudnúť ale musím počkať kým prestanem kojiť, tak daj potom vedieť, či sa ti to podarilo.

mne ostalo po pôrode 5 kg, ale keďže boli akurát sviatky keď som prišla z pôrodnice, tak som pridala ešte 3 kg navyše, tak sa musím zbaviť aspoň tých 8kg

janetka
autor
2. mar 2008

ninka: znacim si Ta 😉
rosinka: ja tiez kojim, ale velmi malicko, tak chcem este dva tri tyzdne potiahnut a potom uvidim

lula5
2. mar 2008

rosinka, aj ja kojim a podla mna plno dalsich...

zdenka26
2. mar 2008

tak já už ne ☹

rinuska
2. mar 2008

Ja viem , že úplne stačí obmädziť jedlo a trochu pohybu - aspoň u mna určite , ale ja som sa po príšernom tehu tak rozožrala , že teraz neviem prestať ,aj ked tejto posledný týždeň je to určite lepšie. Dva dni sme mali veľa práce , doslova som makala , do toho malý a kojenie a striedma strava a za dva dni bolo kilo dole 😀

janetka
autor
2. mar 2008

ked ja si o sebe myslim, ze az tak sa neprezieram, proste mam blby metabolizmus, ako som spominala manzel je vegetarian,t akze ziadne rezne, vyprazane jedla nerobime doma vobec, fakt jem cestoviny, ryzu, a vecer nejedavam uz normalnu veceru, maxim. o piatej, siestej nieco zobnem a vaha sa mi nevratila spat, takze ina moznost neni 😝