Chudneme - stávka s manželom. Nepridáte sa?

janetka
2. mar 2008

ahojte, kto sa prida ku mne na chudnutie? Po 2 porodoch mi ostalo 13 kil, a stale len frflem, ze sa do nicoho nezmestim. Tak sme sa s manzelom vsadili, ze ak do 3 mesiacov schudnem 10 kil, prestane on fajcit. Potrebujem nejaku moralnu podporu, kto by so mnou zdielal chudnutie, nepridate sa? dnes zacinam... 😎

sylvar
3. mar 2008

a káva jre povolena pouze ráno?to asi umřu jestli to tak je

prcekkk
3. mar 2008

sylvar 😀 😀 😀 😀

sylvar
3. mar 2008

prcek, chceš udělat tabulku na tuto 5 týdenní dietu?proč ne, chceš údaje do IP 😀

prcekkk
3. mar 2008

sylvar: dieta by se měla dodržovat tak,jak je napsaná....takže taky umřu.já jsem na kafi závislá 😕

prcekkk
3. mar 2008

no já ale nevim,jak se taková tabulka dělá 😨

katika1
3. mar 2008

prcekk, si taká šikovná, že ju zmákneš? 🙂 sylvar 😀 dobre 😀

pavlin
3. mar 2008

ahijky,taky vyzkoušim tu dietku 🙂 a už se těšim na sobotu večer 😀 😀 😀

prcekkk
3. mar 2008

tak já zkusim zjistit info o tom,jak se tabulka vytváří,jo???ale nic nezaručuju 😉

rinuska
3. mar 2008

Mne sa tá dieta nezdá , ked kojím ☹ Ale skúsim niečo menej obmädzujúce 😀

andrea78
3. mar 2008

ahoj rinuska, ja zatiaľ v pohode, ešte som nejedla, lebo ma strašne bolí tá tem trhaný zub, resp. miesto kde bol, nie som schopná nič zjesť, je to nescelené a otvorené, tak ja štartujem takto, od štvrtku som na ibuprofeine a vode a som 3,5kg dole, ale hladná ako vlk 😀

katika1
3. mar 2008

ja kávu nepijem, takže mne to nevadí.. ale ja milujem jedlo a za tých 5 týždňov umriem 😅
odkedy začíname????????od dnes? 😅 😀
do tabuľky zapíšeme každý týždeň aj úbztok váhy, hm?
počujte a nie je to veľa 9kg za 5 týždňov? lebo ja som počula, že je dobré yhodiť 2kg za mesiac 😅

prcekkk
3. mar 2008

1kg za týden je v normě 😉 každá jsme jiná,takže těch -9kg třeba každá nezhubneme 😒 ale já chci,chci,chci 😀

sylvar
3. mar 2008

i já se těším na sobotu 😀
prcek, udělej ji jak myslíš 😎 😉

katika1
3. mar 2008

mne postačí aj 7kg 😀 milujem soboty 😀 😀 😀

sylvar
3. mar 2008

i já já já, 9 kg je dost,ale i míň by byl úspěch 😅

sisinka76
3. mar 2008

ahojte, ja som tu uz pisala, len akosi vela ste odvtedy napisali. a neviem najst, na akej diete sme sa to potom dohodli? napiste mi, pliz. a kto robi tabulku? takze ja mam k dnesnemu dnu 70 kg a chcem dat dole tych 7kg 🙂

sylvar
3. mar 2008

koukám, že soboty budou oblíbené velmi 😎

sylvar
3. mar 2008

já se uběhám na wc po 3 litrech minerálky 😀 ode dneška nevycházím z bytu 😀

katika1
3. mar 2008

inak ja som tiež včera vrtala do chlapa, nech sa so mnou o niečo staví, nech mám motiváciu.. a on navrhol, že ak schudnem za tri mesiace 7kg, pôjdeme na dovolenku, ak nie, nepôjdeme.. 🙄 🙄 🙄
tak som sa navnadila a on mi ya tým povie, že on ale nechce abz som veľmi schudla, že takto sa mu páčim.. no ohromne ma povzbudil do chudnutia 🙄 🙄 🙄 teraz si to pri každom pokušení poviem a jasné, že zožeriem všetko 🙄 🙄 🙄

prcekkk
3. mar 2008

já bych ji ráda vytvořila ale nevim,když ji vytvořím v Exelu,tak jak ji mám upravit do formátu jpg,aby šla uložit sem,víte??? 😨

katika1
3. mar 2008

sisinka pozri sa na predchádzajúcu stranu 😉

prcekkk
3. mar 2008

sylvar: já už dneska byla asi 100x na záchodě 😠

zdenka26
3. mar 2008

Tabulku už přece dělá janetka,je přece jedno jakou kdo drží dietku,ne? 😉

prcekkk
3. mar 2008

jééé ale to jsem netušila,že tu tabulka bude 😨 tak já žádnou dělat nebudu,je to úplně jedno,jákou dietku každá drží... 😉

sisinka76
3. mar 2008

katika, dik 😉

prcekkk
3. mar 2008

a jaké hodnoty budou v té tabulce???já jsem to tu nanešla 😅 😕

zdenka26
3. mar 2008

Tak jsem to nemyslela,jen že může být jedna tabulka a každá holčina bude na dietce která ji vyhovuje,aspon nás bude více najednou 😉 Já jdu do té od prcka 😉

zdenka26
3. mar 2008

Nynější váha a cilová váha 😉

rosinka
3. mar 2008

jej baby , tak takú dietu som už skúšala, a pri treťom dni som to vzdala, strašne krutá dieta, jedna známa a s dcérou skúšali 90 dňovú diétu a schudli každá okolo tých 17 kg, to podľa nejakej knihy, tak moja mama ju už objednala, tak som zvedavá čo to bude

shela
3. mar 2008

rosinka ....a nezabudni dodat ze naspat nabrali 25kg 😉 a ked este nestihli nabrat spat tak len pockaj ked sa zacnu stravovat ako predtym