Chudneme - stávka s manželom. Nepridáte sa?

janetka
2. mar 2008

ahojte, kto sa prida ku mne na chudnutie? Po 2 porodoch mi ostalo 13 kil, a stale len frflem, ze sa do nicoho nezmestim. Tak sme sa s manzelom vsadili, ze ak do 3 mesiacov schudnem 10 kil, prestane on fajcit. Potrebujem nejaku moralnu podporu, kto by so mnou zdielal chudnutie, nepridate sa? dnes zacinam... 😎

rosinka
2. mar 2008

no keď mne každý rozpráva, že keď kojíš tak by si nemala cvičiť, lebo môžeš stratiť mlieko

zdenka26
2. mar 2008

já si taky myslím,že to půjde rychle dolů(doufám).těhu jsem si max. užila,jedla jsem pořád 😀

janetka
autor
2. mar 2008

rosinka: ja cvicit nejdem zatial .. stravu idem len upravit a dlhśie prechadzky s detmi

rosinka
2. mar 2008

no a navyše mi hrozne chutí sladké 😖 😖 😒 ☹

janetka
autor
2. mar 2008

zdenka: tak tak, hlavne pri prvom... 😀 som nevedela, co ma caka, heh, pri druhom som uz bola opatrnejsia

rosinka
2. mar 2008

a na prechádzke som každý deň aj štyri hodiny v kuse, a nie a nie ísť s váhou dole 😠

ninka1234
2. mar 2008

baby ja sa každý deň prechádzam 4- 5 hodín

lula5
2. mar 2008

rosinka, to je individualne, ale urcite to skusit treba... poznam vela co cvicili a nic sa s mliekom nestalo. a napokon toto nie je tak drasticka dieta, cize ani z toho nehrozi strata mlieka....

ja napr vobec nejem chleba ani pecivo a ryzu len celozrnnu.

rosinka
2. mar 2008

a o akej diete to tu píšete, nejaká konkrétne?

etuska
2. mar 2008

baby,tak ten navrh jedalneho listka je celkom O.K-okrem cokolady 😖 😢 ,no nieco si treba odopriet,no nie?
A mne ani tak nejde o tie kila dole,ozaj mi postaci -5 kg,ale najma chcem spevnit svalstvo.

Na zajtra mam v chladnicke hlavkovy salat+paradajky,pridam oliv.olej a kamoska mi poradila dat do toho oprazene kuracie masko,co vy na to?

lula5
2. mar 2008

na prvej strane je priklad jedalnicka

zdenka26
2. mar 2008

janetka:tak my druhé vůbec neplánujeme,tak doufám že že se dám do pořádku 😉 Já zas sladké nemusím,ale mám ráda klasické jída a omáčky 😠

zdenka26
2. mar 2008

etuska:tak to bych si dala taky 🙂

shela
2. mar 2008

janetka...raz jedna mamicka pekne poznamenala..potom cvicis na figu ked to nejde..a ze stale si zeny najdu nejaku vyhovorku...nechcem urazat..ja som bola taka ista..trenovala som asi tak 10km plavania kazdy den plus 1 hodina posilnovne kazdy den..a neschudla som..ja som zatazena na sladke..chcela som dolu 4 kila a neslo to ...a teraz som sa zatala a makam asi tak ze sa zo mna leje..po cviceni vyzeram ako keby som vysla zo sprchy...a s tou stravou...ja jem vsetko len menej a castejsie 😉 dufam ze som sa nikoho nedotkla

rosinka
2. mar 2008

môj manžel vám odkazuje, že si takto pokazíte zdravie 😀 , ale on tomu nerozumie,tak si toho netreba všímať 😀 😀 😀

zuzka82
2. mar 2008

ahoooojte...aj ja sa pridavam maminky...mozem??? 😕
idem chudnut s vami....xcem 8 /10kg.. 😖 😖

janetka
autor
2. mar 2008

zdenka: v robote to bolo ok, ale teraz ked varim nieco dobre pre chlapov, napr ta omacka, tak jasne ze si dam 😉 ale od dnes si uz nedam 😉

sylvar
2. mar 2008

já zase omáčky ne,ale čokoládku, jé...to je slast,ale přestanu, zeleninu jím normálně hodně, celozrné pečivo...neměl by být problém a nekojím, takže v poho, procházky od 10 do 12 pak pak od tří do pěti...

zdenka26
2. mar 2008

Chlapi tomu vůbec nerozumí 😀 😀 😀

etuska
2. mar 2008

...praveze si treba dat,len trosku menej.Ja by som sa na ziadnu dietu aj tak v zivote nedala,no skusim pridat viac pohybu+mensie porcie a castejsie

janetka
autor
2. mar 2008

zuzka: jasneee
shela: ja sa ani v saune nepotim ... proste mi tak nespaluje ☹

zdenka26
2. mar 2008

zuzka82:janě že můžeš 😉

ivce
2. mar 2008

rosinko já pravidelně chodím na spinning 2x týdně od doby kdy byly malé 4 měsíce, teď bude mít 9 a kojím stále. O ztrátě mléka jsem neslyšela, spíš jen, že po tělesné námaze nemusí mimču mlíko chutnat, ale s tím taky problém osobně nemám.

Jinak já se snažím taky shodit, ideál by bylo tak 7-10 kilo, po těhu mám sice všechno dole, ale nejsem žádný drobek, takže bych se ráda ještě nějakého toho kilča zbavila 🙂

lula5
2. mar 2008

shela, robila som tiez synchro a tiez dvojfazove treningy a bola som ako tank a neslo to dolu... v momente ked som s tym prestala slo dolu 10kg... ono je to trochu iny system ked clovek nieco robi vrcholovo.... aj tak sa hovori, ze zaklad kazdeho cvicenia je strava...

rosinka
2. mar 2008

jeeej a dnes sme dostali bombonieru, tak som si hneď dala, no keď ja bez toho sladkého nemôžem byť, a to už radšej nič domov nekupujem, len tie jogurtíky

janetka
autor
2. mar 2008

rosinka: ved to, ze mne uz moj neveri, ze to dokazem.. jemu to nevadi, ale ja furt o tom iba vypravam...a potom nic nedodrzim, preto som sa zatala od dnes.. a s vami to dokazem 😉

sylvar
2. mar 2008

já mám problém, že chodím občas do práce a tím pádem pozdě domů a mám hlad, tak se najím, hodně dobré bylo dodržovat nejíst po páté šesté hodině, krásně se drží váha a když se cvičí, jde i dolů,ale teď jsem ráda, že sním s kočárkem tatranku a jabko 😖 malá konečně zuačala lézt, takže běhám za torpédem a nestíhám nic, natož třeba vařit 😎

etuska
2. mar 2008

rosinka-dnes si este daj a zajtra... 😉

zdenka26
2. mar 2008

zítra pádím na nákup,musím všechno nakoupit at se pak nevymlovám 😉

janetka
autor
2. mar 2008

zajtra na obed mam aj ja vytiahnute kuracie prsicka 😉 + zeleninku