Chudneme - stávka s manželom. Nepridáte sa?

janetka
2. mar 2008

ahojte, kto sa prida ku mne na chudnutie? Po 2 porodoch mi ostalo 13 kil, a stale len frflem, ze sa do nicoho nezmestim. Tak sme sa s manzelom vsadili, ze ak do 3 mesiacov schudnem 10 kil, prestane on fajcit. Potrebujem nejaku moralnu podporu, kto by so mnou zdielal chudnutie, nepridate sa? dnes zacinam... 😎

andy09
3. mar 2008

Ahojte kočky aj ja sa k Vám rada pridám tiež potrebujem zhodiť nejaké ti kilečká. Presne pred rokom som schudla za 2 týždne 12 kg ale bolo to rýchle a zo stresu

susik77
3. mar 2008

reni:rukola, paprika, uhorka, paradajka, limetka, oliv. olej

renika
3. mar 2008

andy09, a potom si to nabrala naspäť? Mne by stačilo schudnúť tak 0,5 za týždeň. To by som do leta mala super váhu 😉

sisik77 a koľko by si chcela schudnúť?

susik77
3. mar 2008

reni: potrebujem do konca maja 23-25 kg

andy09
3. mar 2008

renika.... nie na to všetko som začala chodiť do fitka a šla som s vahou ešte dole ale ked som začala chodiť do prace na fitko nie je čas ale nepribrala som ani kilo späť bolo to všetko zo stresov že od nas manžel odišiel a rozvod a tak

mirka414
3. mar 2008

sylvar to je super,ja tu nemam vo svajciarsku babicku ☹ a malinka je stale ako kliestik na mne a ja na nej...
teraz som si zacala robit kurz opatrovnictva a tie 2apol hodiny vecer bez malinkej su pre mna hroza aj ked ona to preziva super,hrava sa s ockom a na mna sa opyta len obcas.viem ze je to dobre ale mne tak strasne vtedy chyba..chcem si potom zobrat 3x do tyzdna nejake dietatko asi 3rocne dievcatko k nam na strazenie.tu vo svajci je to bezne a celkom dobre platena praca a navyse si doma.dietatko ti mamicka privezie a po dohovorenom case aj vezme nazad...tak dufam,ze pri 2detoch bude aj viac pohybu.

andrea78
3. mar 2008

susik, tak to sa mi zdá do konca mája až zdravie ohrozujúce, ved to je za 3mesiace 😲 nemusíš mať vo svojom veku váhu ako na strednej škole-) , inak ja som pri druhom tehu dokonca schudla, v deň pôrodu som nebola ani na váhe ako pred tehu, tak neboj, nemusíš zákonite pribrať 😉 no s nadváhou môže byť problém pri otehotnení (môže, no nemusí 😉 ) 8

mirka414
3. mar 2008

susik77 mrkni na tu stranku novycas.sk a konkretne na ivanku aku mala vahu po porode.a skus ten jej jedalni listok je to pre mamicky po porode...

sylvar
3. mar 2008

mirka, to je dobrá práce 🙂
mě štve, že musím do práce jezdit 45 minut, po malé se mi stýská,ale je to takový druh oddechu pro mě, neskutečně si odpočinu a domů se těším.S malou je to supr, kdybysme ji nechtěli, nepořizujem si ji(to zní jak psa)ale musím se nějak realizovat,jinak bych scvokla 😉 od 16hodin má mě a tatínka jen pro sebe k dispozici a do 21hod si s náma může dělat co chce 😀

susik77
3. mar 2008

andrea: to je moja normalna vaha-nie stredoskolska 😎 mam teraz uz prave zdr.problemy-pripada mi preto dolezit. chudnutie ako kojenie-ved mala ma uz polroka...

zdenka26
3. mar 2008

Sylvar"já plánuju jít do práce v září,tak třikrát do týdne,už se moc těším,chybí mi společnost.Už to mám domluvené s babičkama 😉

sylvar
3. mar 2008

susik, já kojila 2 měsíce a malá je zdravá, krom rýmy, kterou mají děti často,ale to potká občas každé mimi.Záleží na tom, no pokud vám kojení nepřekáží v ničem, tak bych asi kojila,ale pokud máš pocit, že pro tvé zdraví je důležité být,,štíhlejší,,tak bych asi volila cestu bez kojení, já nevím, já vlastně kojení ani nezažila pořádně...nemám ti co radit

sylvar
3. mar 2008

zdeni, schvaluju 😉 opravdu to pomůže po psychické stránce, já malou miluju,ale občas potřebuju vysadit z přebalování, krmení, neustálého mluvení, smání se, už mě bolí občas i pusa 😀 a kontakt s lidma, to je super

pavlin
3. mar 2008

tak jak koukám,tak asi s dietou začnu až nebudu kojit.děléná stava je taky dobrá.před 3roky jsem s ní zhubla 20kg

zdenka26
3. mar 2008

každý si to s kojením musí udělat podle svého vlastního svědomí,v tom je každá rada drahá 😉

andrea78
3. mar 2008

to je teda iné, potom sa na to radšej vrhni, no opatrne, aby si si neublížila 😉

zdenka26
3. mar 2008

sylvar:přesně,prostě potřebuju společnost dospělích lidí 😉

sylvar
3. mar 2008

holky, jdu pracovat 😀 dnes chci brzo domů,tak ať to nevypadá, že si chodím do práce popsat na netu 😀

zdenka26
3. mar 2008

sylvar 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pavlin
3. mar 2008

kdyby to viděl šéf 😀 😀 😀 😀

zanettka
3. mar 2008

Ahojte 🙂

Ja tiež chudnem, ale s kamoškou, ktora je tiež po porode. ma o 7 t staršie babo. Važime sa raz za tyžden v pondelok. Ako zavazok sme si dali 9 kg do konca juna. T.j pol kila za tyžden. zatial sa nam dari. ja osm už dala 3 kila dolu. nedržime žiadnu dietu. Akurat sme zo stravy vylučili vyprážané jedlá, vačšie množstvo sladkeho a vynechali sme večeru. Obe ešte kojíme, takže sa nechceme trápiť s drastickými dietami. Tie maju podla mna jojo efekt. 😉

renika
3. mar 2008

susik77, to je strašne moc za 3 mesiace, fakt príliš! A prečo práve do mája chceš toľko schudnúť? Nedalo by sa to predĺžiť do konca roka?

baby, navrhujem postup zanettky - zostavíme tabulku s našou pôvodnou váhou, koľko chceme schudnúť a každý pondelok sa ráno každá z nás odváži, hm?

sylvar, ty už pracuješ?? 😕

susik77
3. mar 2008

reni-kvoli dovce...chceme ist v lete k moru a potrebujem sa dostat do plaviek...ja som mala nadvau pred tehu-do predporod. vahy mi chyba 9 kil...

prcekkk
3. mar 2008

renika,já jsem pro založit tabulku....a kdo ji založí?

renika
3. mar 2008

susik, ale na dofce tiež nebude mať každá miery modelky...Chápem, že chceš vyzerať dobre, to každá z nás, ale ohroziť tým svoje zdravie, to nestojí za to. Tiež som sa vždy obávala, keď sme sa chystali na dofču, že ako budem vyzerať a keď som tam potom videla niektoré ženy, hneď mi stúplo sebavedomie 🙂

mirka414
3. mar 2008

susik pomali dalej zajdes...najprv 2-3kila a potm postupne viac ale ie tak rychlo...aj ja to chcem,ver mi ale nie za cenu zivota a zdravia,tym som si uz presla ver mi lahko sa pada,horsie sa stupa.daj si pozor,diety su strasne a ked sa to vymkne z kontroli vie to narobit paseku...

renika
3. mar 2008

prcekkk, ja ju založím 🙂 dnes ju urobím, len potrebujem, ktoré baby v nej budú a koľko vážia 🙂

takže ja som prvá :

renika 60 kg 😝

kto sa dovečera prihlási bude v tabuľke, ostatných budem pridáť priebežne ako sa budú hlásiť, zajtra, pozajtra... 😉

prcekkk
3. mar 2008

dobře,tak já ti napíšu údaje do IP,jo?? 😉 a jen nynější váhu???nebo i tu,kterou bych chtěla mít 😨

mirka414
3. mar 2008

mirka414 ach jaj mat tak renika tvoje kila 😀 😀 mam presne o 10kg viac a ciel je mat aspon o tych desat menej 😝 😝

sylvar
3. mar 2008

renika, jo jo, pracuju, ale jen málo.
ten net je droga 😀 musím pořád nakukovat 😀