Chudneme - stávka s manželom. Nepridáte sa?

janetka
2. mar 2008

ahojte, kto sa prida ku mne na chudnutie? Po 2 porodoch mi ostalo 13 kil, a stale len frflem, ze sa do nicoho nezmestim. Tak sme sa s manzelom vsadili, ze ak do 3 mesiacov schudnem 10 kil, prestane on fajcit. Potrebujem nejaku moralnu podporu, kto by so mnou zdielal chudnutie, nepridate sa? dnes zacinam... 😎

monkula
3. mar 2008

😀 😀 😀

rinuska
3. mar 2008

Monkula cauuuu 😀

sylvar
3. mar 2008

jsem tu v přestávce manželek 🙂

etuska
3. mar 2008

Janetka-mozes si pisat: 59kg a 165cm 🙂

Aj mne sa zda optimalne zhodit tak 0,5 kg/tyzden.No kazda z nas musi vediet ako na tom je.Ja urcite za ziadne drastaky.Akurat dnes som si nedala nic sladke a namiesto toho pojedam ovocie-prave som schrumala jabko a pijem voduuuu 🙂

renika
3. mar 2008

rosinka, áno prišlo mi to 🙂

ninka, tu som. Novembrovky chudnú ako vidím 😝 🙂

mirka414
3. mar 2008

...59kg a 165cm a kde chces prosim ta schudnut?mat tak tuto vahu cm mam presne rovnake 😒

mimikyky
3. mar 2008

renika, poslala som Ti IP, do tabuľky 😀

sylvar
3. mar 2008

já už chci hlásit zhubnutí 😎

renika
3. mar 2008

mimikyky, áno dostala som 🙂

sylvar, ty chceš bez práce koláče? 😕 😀 😀

pezincanka
3. mar 2008

Ahojte novembrovky a aj ostatne maniacky na chudnutie. Pridavam sa k vam, plne kojim, nechcem velmi dietovat, ale nepapam uz 6 mesiacov vajcia, teda takmer ziadne sladkosti, len fit tycinky a musli a sladke dzusy. Vodu nemam velmi v laske, ale bude sa to dat. Z terajsich 71,6kg by som sa rada dostala na 68kg a navyse by som si taku hmotnost rada udrzala.

Nemozem si pomoct, nepacia sa mi tie diety, ale ja som na toto asi slaba povaha, alebp nemam motivaciu, neviem. Pri 178cm by mi uplne stacilo 68kg a boky okolo 100cm. Teraz je to 106cm. Inak ja si meriam aj pas a boky, aj prsia, stehna a obvod brucha cez pupok (to som zacala v tehu a uz mam cca rovnaky rozmer ako pred tehu) ak by ste chceli, aj to sa da dat do tabulky.

mimikyky
3. mar 2008

ahoj pezincanka, aj ja som pezinčanka 😀

mirka414
3. mar 2008

a potom neubliz mu 😠 😠 😠 moj drahy krici so spalne prines mi prosim velkonocneho cokoladoveho zajaca 😠 😠 boze jest o tomto case a vobec nepribera 😠

sylvar
3. mar 2008

jo, bez práce by se mi líbyly...

olianko
3. mar 2008

tak tu sa pise nejaka tabulka? renika to tebe mam poslat? 😕 🙂

etuska
3. mar 2008

Mirka-ja ani nie tak schudnut,ako skor spevnit svalstvo-najma na brusku.Ak by som aj neschudla,vobec by ma to netrapilo,no tuk sa mi uklada na bruchu a to neznasam,ked sa mi to vsetko "prelieva cez opasok".Takze este trochu pokonikujem a idem si dat brusaky 🙂

renika
3. mar 2008

pezincanka, ja teraz pozerám, že máte 4 mesiačiky dnes, tak Marcelkovi všetko Naj 🙂

sylvar
3. mar 2008

holky, dobrou noc, ráno vstávám v 7 😝
můj drahý mi tu chrápe do ouška, to je bomba 😝 😝 😝

renika
3. mar 2008

olianko, pošli tvoju váhu, vysnívanú váhu, výšku, vek a počet detí 😉

mirka414
3. mar 2008

etuska ja nic ja len zavidim tu vahu 😀 ja sa chcem zbavit pneumatiky 😠 nepotrebujete niekto pneumatiku do auta??celkom gratis 2ks 😒

renika
3. mar 2008

sylvar, dobrú. A ráno nech sa zobudíš o kilo ľahšia 🙂 😉

renika
3. mar 2008

mirka, aj ja predávam 🙂

renika
3. mar 2008

ešte aj priplatím, len si ju berte 😀

mirka414
3. mar 2008

renika ja darujem 😀 😀

etuska
3. mar 2008

Tak to by sme si mohli pomaly otvorit autoservis 🙂
Poznate na nu aj lepsi cvik ako brusaky a potom tie "sikme brusaky"? 🙂

mirka414
3. mar 2008

dievcata dopiekla som svokrovi chlebik juj vonia cely dom a ja ho ani neochutnam 😖 vydrzim...
etuska ja mam tu lavicu total gym trosku pomaha...

etuska
3. mar 2008

Hmm,tak ja nemam ziadne "naradicko" 🙂 pre zaciatok tie brusaky hadam zaberu.Juj,chcem prekvapit manzelika.Dufam,ze to po mesiaci bude na brusku vidno a budem si moct dat aj kratsie tricko k rifliam 🙂

mirka414
3. mar 2008

etuska tak to kratsie tricko si ja este dlho nedam to brucho je hrozne 😒 ...
este jeden link pre aeroaero ohladom orbitreku http://www.exisport.sk/index.php?msec=747&slist...

tilly
3. mar 2008

ja som si bola dnes zacvičiť, vidím to na svalovicu

pezincanka
3. mar 2008

Mimikyky, ahoj. Gratulujem k 4 detickam. Mozno sa aj stretavame niekde v Pezinku.

janetka
autor
4. mar 2008

ja som sa rano odvazila a nic.. 😒