Chudneme - stávka s manželom. Nepridáte sa?

janetka
2. mar 2008

ahojte, kto sa prida ku mne na chudnutie? Po 2 porodoch mi ostalo 13 kil, a stale len frflem, ze sa do nicoho nezmestim. Tak sme sa s manzelom vsadili, ze ak do 3 mesiacov schudnem 10 kil, prestane on fajcit. Potrebujem nejaku moralnu podporu, kto by so mnou zdielal chudnutie, nepridate sa? dnes zacinam... 😎

mimikyky
19. mar 2008

ale mohli by aj rýchlejšie 😀

danulka2
19. mar 2008

zienky ja som dnes urobila 70 brusakov. Jupiiiiiiiiii 😀 😅 😝

dadka212
19. mar 2008

Mohli by 😉
Danulka no super, som zvedavá koľko urobím zajtra ja 😝
Už som si aj urobila zajtrajší jedálniček, ešte som zvedavá koľko vydržím na orbitreku a nejaké tie brušáky 😝

mimikyky
19. mar 2008

ja mám zajtra steper, hodinku, bez posilovania, budem iba šľapať a šľapať 😀 😀 😀

monkula
19. mar 2008

Ľubka, cez víkend sa MM pozrie na ten plán... 😉 😉

leatea
19. mar 2008

ahojte baby..no mirka ma lanari k vam do temy..
tak vas troska moralne podporim..sice este nemam dieta,no zhodit tiez potrebujem..zvlast,ked vidim,ze moja sestra s dietatom je o desat kil chudsia ako ja 😕
to vsetky poctivo cvicite? lebo ja nikdy,ked chcem zhodit 😀

sylvar
20. mar 2008

lea, jasně že poctivě cvičíme 😉 a nejíme čokoládu, brambůrky 😀 😀 😀 teda jsme omezily jsem chtěla říct 😅

leninn
20. mar 2008

holky, já chodím na cvičení, hraju basket, ale nemůžu se dokopat začít cvičit i doma sama.
Nemám žádný stroj a každý den ctu a obdivuju, jak cvičíte třeba sedy lehy....
Ale dnes jsem pevně rozhodnutá, že to zvládnu, hned jak mi Barunka usne, dám se do toho...

mirka414
20. mar 2008

lea jupiiiii vitaj.ja som vcera zvladla 30minut na orbitreku a vecer som vdaka tomu bola totalne mrtva a na kurze po nemecky som nerozumela skoro ani jedno slovo a pocuvala iba jednym uchom dnu a druhym von 😖 ale dnes pokracujeme.krasny dnik,prajeme...

leninn
20. mar 2008

dokázala jsem to 😀 😀
mám za sebou 20min posilování břicha 😀

mimikyky
20. mar 2008

ahojte 😀

ja mám svalovicu ☹ , ale musím ju poraziť, dnes hurá steper, hodku pri notebooku 😀

monkula, ja som si myslela, že ste sa na to vybodli, teda na mňa 😉 , budem strááášne rada

mirka414
20. mar 2008

prave som zvladla 31minut na Orbitreku 😉 ...

dadka212
20. mar 2008

Ja som sa ešte k cvičeniu nedostala ☹ ale snáď večer 😝 ale diétu som už nasadila 😉

pindulina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sylvar
20. mar 2008

já právě snědla misku zeleniny s celoz.rohlíkem a cvičit budu až večer, 90sedolehů, už se těším, bolí mě hlava, jsem upracovaná 😒

mimikyky
20. mar 2008

ahojte kočky

ja som poobede uspávala malého, a 😀 práve som sa zobudila 😀 a malý vôbec nespal, decká sa s ním hrali
asi som grogy z toho cvičenia 😀 😀 😀

mimikyky
20. mar 2008

tak už mám odcvičené 😀

monkula
20. mar 2008

Šikuľka, ja som dnes doobeda drhla koberec, na dlani mám strašný pľuzgier, boal som v Lidli, vrátial som sa odtiaľ s tromi taškami a o ôsmej idem do posilky ,ešte ež mám len boky, pás, spodok chrbta a zadok a nemusím nič držať v rukách... 😀 😀 😀

mimikyky
20. mar 2008

no, my sme dnes na nákup radšej nešli, bude tam nátresk 😀
decká sú pažravé ako hrom, a frfocú, lebo som dala piecť dnes celozrnný chlebík, a ten nejako nemusia 😀

monkula
20. mar 2008

a ten pečieš v pekárni? Ak normálne, hoď recept... 😉 😉

mimikyky
20. mar 2008

v pekárni, ale vyzerá nejako divne ☹

danulka2
20. mar 2008

mimikyky aj moja mama pecie v pekarni celozrnny.Je uzasny,jedla by som ho stale,ale je dost drahy, tak jej len odcas ustibrem 😉 aby im nechybalo. Ja normalne kupujem tmavy.

monkula
20. mar 2008

my začíname sacharidové vlny, dnes som v posilke vyfásla nafotené infošky, tiež chalanov teraz pred sviatkami napadne diéta 😠 😠 😀 😀

mimikyky
20. mar 2008

tak chlebík dopadol fajn, už sa teším na raňajky 😀

leninn
20. mar 2008

mimikyky: to mus být dobrota, já na chleba nedám dopustit...

mimikyky
20. mar 2008

uvidíme 😀 či bude jedlý 😀

idem zaľahnúť, akosi som grogy a v telke aj tak figa, a od 2hod sa mi každý večer sťahuje šušník do postele 😠
tak aspoň na chvíľu sa môžem vystrieť 😀 , ináč, asi je trošku rozmaznaný 😀 😀 😀 , lebo tri decká mi do postele nikdy nevliezli v noci, a on, tak raz za uhorský rok spí do rána vo svojej 😠

monkula
20. mar 2008

dobrú noc a ozaaaj, dodatočne všetko naj k meninkám... 😉 😉

mimikyky
20. mar 2008

ďakujéém 😉 , musím sa poriadne nachystať na ten plán, no nie???
do frasa, prečo je medzi nami taký veľký kopec? mohli by sme cvičiť spolu 😉

a Monika, dík aj za tie meniny, ale ja som Ľubomíra 😀 😀 😀

monkula
20. mar 2008

tak sorry, som si myslela, že si Ľubica... 😀 😀 😀
Aj mňa ten kopec štve... 😠 😠 😠 "Moja" posilka je super... 😵 😵

mimikyky
20. mar 2008

ale máš to u mňa, že si si spomenula 🙂
v tej našej sa sopláci cpú pred zrkadlo a obdivujú, tak si takú malinkú skladáme postupne doma