Chudneme - stávka s manželom. Nepridáte sa?

janetka
2. mar 2008

ahojte, kto sa prida ku mne na chudnutie? Po 2 porodoch mi ostalo 13 kil, a stale len frflem, ze sa do nicoho nezmestim. Tak sme sa s manzelom vsadili, ze ak do 3 mesiacov schudnem 10 kil, prestane on fajcit. Potrebujem nejaku moralnu podporu, kto by so mnou zdielal chudnutie, nepridate sa? dnes zacinam... 😎

sylvar
2. mar 2008

zuzko, dobrá dobrá, budu tě prudit dotazama, kolik jsi snědla tabulek čokolády 😀 😀 😀

mirka414
2. mar 2008

a ten sexshop az ked schudneme 😀 😀

rosinka
2. mar 2008

baby, ja som ale zvedavá, či naozaj schudneme, teraz sme motivované, ale zajtra sa nám už nebude chcieť 😀 😅

sylvar
2. mar 2008

mirka, jasný, u nás by byl stejně k ničemu, večer padám únavou a s bolavou hlavou 😀

etuska
2. mar 2008

Mirka-nemozeme si odopierat tolko veci naraz-aj sex aj cokoladu 😢 😢 😀 😀

etuska
2. mar 2008

Rosinka-kontrolujem ta 😀

zuzka82
2. mar 2008

no dufam ze nam to vydrzi....
lebo ja som schopna rozlepit oci a uz pcham do ust nieco sladke....pfuj

rosinka
2. mar 2008

sylvar, ja tiež nútim muža na sex cez deň, lebo aj ja padám večer únavou

zuzka82
2. mar 2008

a tie vecere su u nas take iste.... 🙄 🙄

rosinka
2. mar 2008

etuska, o.k. zajtra si píšeme aké sme boli úspešné

lula5
2. mar 2008

pre mna je partnerove nefajcenie megadolezite, lebo ja som fajciar ktory akurat tak abstinuje momentalne, cize ak by prestal, nezacnem uz ani ja...

mirka414
2. mar 2008

etuska mne manzel nechcel kupit ten orbitrek tak som ho nechala par noci bez sexu a potom som mu este povedala,ze mame krizu,teda,ze ja mam tu krizu,ze nemam chut na sex a hned na druhy den mi ho objednal 😵

sylvar
2. mar 2008

rosinka, můj je přes den v práci, přijde ve 4 a hrajem si s malou nebo jsme venku,takže pak už je ten večer 😀

je nás hodně, to vydržíme, musíme, věřím nám 😉

lula5
2. mar 2008

nejaka pipi otvorila temu ako pribrat... ideme jej poradit?

rinuska
2. mar 2008

zuzka 82 , cauuuuuuuuuuuuuu - tak to sme dve 😀

etuska
2. mar 2008

🙂 -ráno idem do potravín,ale predtým sa musim najest,lebo by som si hned kupila maximalne horalku na cestu 🙂 A tiez ma napadlo-namiesto sladkeho je povolene napr. susene ovocie?

mirka414
2. mar 2008

hallo vidite tu temu pod nami ,,ako pribrat 😠 😠 darujme tym nestastniciam nase zvysne kila obe strany budu spokojne 😵 😵 a bez namahy 😀 😀

zuzka82
2. mar 2008

caukooo rinuska... 😀
tak ideme na to nieeeeeeee
co to za temu otvorila??? 😕 😨 😨 😀

etuska
2. mar 2008

Mirka-suhlasim,keby sa to dalo ☹

rosinka
2. mar 2008

lula, to písala aj nejaká baba na téme novembrové bábätka 2008, že by chcela pribrať

mirka414
2. mar 2008

lula5 teba uz obdivujem ze nefajcis popri manzelovi 😵

zdenka26
2. mar 2008

taky bych chtěla mít problém jak přibrat 🙂 Dívala jsem se na její fotečky a vypadá dost dobře 😉

rosinka
2. mar 2008

nie 2008 ale 2007 ako tie naše

lula5
2. mar 2008

mirka, lebo kojim a predtym tehotna... tehotenstvo v pohode, ale od porodu fajcim pera, ceruzky, fixsky... vsetko co sa podoba na cigaretu...

mirka414
2. mar 2008

len to vydrz a nefajci je to svinstvo zrovna som objavila ze manzelik si obcas potiahne a to neznasam a navyse klame ze to nie on ale nasi kamosi 😠 ndovolim mu boskat malinku ked pachne po cigarete a aj ked najdem plnu krabicku cigariet bez milosti ju namocim do vody a odhodim...fajcenie neznasam 😠

zdenka26
2. mar 2008

Tak my jsme přestali kouřit oba dva a nechybí nám to a tech peněz ušetřenych 🙂

rosinka
2. mar 2008

mirka,super, ja som povedala mužovi, že keď bude ďalej fajčiť, tak bude musieť chodiť fajčiť až pred panelák a nie na balkón a napokon kôli dcére prestal, aj keď si sem tam zapáli, ale len v robote a doma nie

lula5
2. mar 2008

baby dobru noc, rano letim kupit potrebne potraviny a uz sa tesim.

etuska
2. mar 2008

Lula-podobne 🙂

mirka414
2. mar 2008

vies moj tiez prestal ked som mu ukazala // 😵 z minuty na minutu a teraz odcas zacitim nikotin ale hlavne viem ze to nieje prenho zdrave a nechcem to ani pre malinku...