Chudneme - stávka s manželom. Nepridáte sa?

janetka
2. mar 2008

ahojte, kto sa prida ku mne na chudnutie? Po 2 porodoch mi ostalo 13 kil, a stale len frflem, ze sa do nicoho nezmestim. Tak sme sa s manzelom vsadili, ze ak do 3 mesiacov schudnem 10 kil, prestane on fajcit. Potrebujem nejaku moralnu podporu, kto by so mnou zdielal chudnutie, nepridate sa? dnes zacinam... 😎

zdenka26
3. mar 2008

Taky musím do obchodu,nic jiného vhodného na snídani jsem tady nenašla než grep a jogurt

azifca
3. mar 2008

taky jsem po snídani, místo obvyklých 2 rohlíků jsem si dala rohlík 1, bílý jogurt, okurku. Včera rotoped 25 min. A úsměv manžela, že co se děje.

megy2
3. mar 2008

...shela....coooooo?to vazne???.....ja som prave zacala s plavanim s tym ze schudnem 😒 😒 😒 a teraz mi poviete toto????to teda nieje feeer 😢 😢 😢

zdenka26
3. mar 2008

megy2:na každého platí něco jiného,manža plaváním zhubl 😉

janetka
autor
3. mar 2008

baby, tak super.. len aby nam to vydrzalo... dnes v noci som na wc rozmyslala, ze boooze 3 mesiace sa obmedzovat a hocico ma napadalo, ale rano som uz opat bola vo forme 😉

janetka
autor
3. mar 2008

zdenka: no tak to mas super, ja som tiez chodila obcas hravat volejbal, ale sme sa prestahovali, a tu nemam taku partiu, a ani o ziadnej neviem

ninka1234
3. mar 2008

ahojte dobre ránko ja mám za sebou cereálie s mliekom

janetka
autor
3. mar 2008

dala som sa na tu tabulku, ale ako tak pozeram, mat ja vasu vahu 😉

mirka414
3. mar 2008

dobre ranko ja som rano zjedla tu moju veceru a pustila som sa do tej mineralky s jablckovym octom.uvidime co na obed.drzim vam palceky..

sylvar
3. mar 2008

dobré ráno, snídá activii a čaj 🙂
už je tabulka?

mirka414
3. mar 2008

ja mam vahu teraz 70kg 😠 a v den porodu som mala 71 a pred porodom asi 60kg.ja mam problem s podbruskom a bruskom je tam dost slaniny asi ju dam svokrovi vyudit,on ma rad slaninu 😀 😀

sylvar
3. mar 2008

i já ráda slaninu teda do včerejška 😀

janetka
autor
3. mar 2008

sylvar: tabulka je, len ju tam neviem vlozit ako fotku, pockam na man

je cas na desiatu: ovocie... ja si dam jablcko..
a uz krajam kuracinku na obed

sylvar
3. mar 2008

janetka, Martinkovi přejem vše nej k 2měsíčninám 😵

janetka
autor
3. mar 2008

sylvar: jeje dakujeme 😉 uz sa ozyva, tak utekam za nim 😉

mirka414
3. mar 2008

sylvar myslis slaninku s cibulkou 😅 mnaaam ale zabudni aj mrkva cerstva mrkva je super 😀 😀

sylvar
3. mar 2008

mirko, ne jen na tenko na chleba nebo s vajíčkem 😀 osmažená, jééé,ale dost!mrkvičku konzumuju často, krásně křupe, jako ta slaninka 😀 😎

zdenka26
3. mar 2008

Holky žádná slanina NEEXISTUJE 😀 😀 😀

mirka414
3. mar 2008

zdenka okej tak to nam uz zostava len ten sex 😀 😀

zdenka26
3. mar 2008

Aspon něco 🙄

tilly
3. mar 2008

janetka ako to, že tu nemáš partiu??? 😠
😀 my sme celú predminulú jeseň hrávali volej vonku na ulici, až do tmy... decká sa nám tmolili pod nohy a minulú jeseň (to si ty nemohla) sme hrávali badminton, tak ma neštvi s tou partiou, lepšiu si si ani nájsť nemohla 😀 😀 😀 😀 😀

ja som mala dnes na raňajky lodičky od bebe, čo mi včera záludne nechala janetka na stole 😀 , ale inak by som neraňajkovala vôbec nič, tak aspoň niečo, na obed si doma niečo uchmatnem, asi urobím kuracie prsia s niečim a tarhoňou alebo radšej ryžou, tá je diétnejšia... 😀

janetka
autor
3. mar 2008

tilly: ale taku partiu telocvicnovu som myslela.. jasne, ze partiu na ulici mam super 😎
to pocko je otrasne 😝

ninka1234
3. mar 2008

mirka ja mám presne taký problem ako ty a ešte aj taku istú váhu 😝

janetka
autor
3. mar 2008

baby, ja som uz taka hladna, vy nie ste? zrazu sa mi zda 12 hod dalekoooo..

mirka414
3. mar 2008

janetka napi sa mineralky alebo si daj mrkvicku alebo jablcko.

sylvar
3. mar 2008

já se přiznám, z hladu jsem zdlábla corny tyčinku choko-banane je tu psáno 😕

sylvar
3. mar 2008

na O mám nachystaný knekebrot a cotage syr

sylvar
3. mar 2008

už ať je oběd 😀 😀 😀

zdenka26
3. mar 2008

Taky mám nachystaný oběd,chodím kolem toho a pořád na to čučím.Jsem jak malé děcko 😀 😀 😀

janetka
autor
3. mar 2008

zdenka: presne, cakam ze o jedenastej to dam vari a o pol dvanastej uz obedujem 😀
sylvar: ty si v praci, co?