Chudnutie po pôrode

mischelle
20. feb 2008

Nenašla som tému čisto len o chudnutí...možno som málo hľadala...ale...

som 8tt po pôrode, únava pomaly ustupuje, dieťatko je úžasné a mňa pomaly prestáva bolieť telo...čiže...som sa postavila na váhu. Rodila som cisárskym...pred otehotnením som mala 73kg, keď som išla rodiť 93 alebo 95kg, neviem presne....dnes mám okolo 80kg, raz hore - raz dole jedno kilečko...čo je pre mňa - hotová tragédia.
Pred pár rokmi mi diagnostikovali hypotyreózu - spomalenie činnosti štítnej žlazy...dovtedy som mávala 55 kg...za štyri mesiace nato 70kg....

Otázka:...plne kojím...je reálna šanca, že schudnem aspoň na tých 70kg?

bzucinka2
27. feb 2011

@kattija jaj ani mi nevrav ☹

kattija
27. feb 2011

@bzucinka2 no hovor!

bzucinka2
28. feb 2011

@kattija takze -1 kg, -2 cm boky, -3cm pas, -2 cm prsia, ostatne nezmenene, ziadna slava, ale tak hadam sa to pomaly pohne dalej ☹ a ty ako?

zvedavamt
28. feb 2011

sestra pri prvom /pred 2rokmi/ pribrala 24kg. ked cakala druhe zacala brat pripravky GW http://tvojamaserka.webnode.sk/zelene-potraviny/
doteras /termin mala v sobotu,uz prenasa trosku/ pribrala 13kg a ma postavicku - len to brusko jej trci 😀
jacmen jej ma pomoct aj na tvorbu mlieka,tak som zvedava ako bude, bo pri prvom sme kadeco do nej tisli,aby mala dost pre hladoška Janka. Chlorela jej pomaha od zaludka, byvalo jej inak zle, uz pila len vodu, kym sme ju "zachranili.

kattija
28. feb 2011

@bzucinka2 stale 66 kg takze od noveho roka len 5 kg nic moc ☹

bzucinka2
28. feb 2011

@kattija tak ale super, ze 5 to uz mas polovicu za sebou a mne sa ta vaha nechce pohnut ani bohovy ☹

kattija
28. feb 2011

@bzucinka2 sakra asi budem musiet saaahnut aj na stravu ☹

bzucinka2
1. mar 2011

@kattija tak ale ved za 2 mesiace 5 kil je parada, ja by som skakala od radosti a ty sa stazujes 🙂

kattija
1. mar 2011

@bzucinka2 no som zvedava tento mesiac budem musiet pritvrdit ale ked cez den sa mi uz zle cvici bo maly si vyzaduje stale moju pozornost a prestal aj spavat a vecer som uz taka unavenko ze to uz len flakam ☹

bzucinka2
1. mar 2011

@kattija to poznam aj moj ma teraz mamickovske obdobie, tak ja chodim na zumbu a do posilky a doma tiez nestiham k tomu este torty piect, no vsetko musim zladit aby sa ani mm nestazovaal ze ma stale niektoreho na krku, ael zatial v pohode 🙂

tocikova
1. mar 2011

ahojte , chcela by som sa pridat , ja som pocas tehu pribrala 30 kil ( mozno aj viac , ale ku koncu uz som to neratala ) po porode som nechala v porodnici nieco cez 12 kil , polroka sa mi vaha nie a nie pohnut , plne som kojila , potom som nasadila bielkovinovu dietu a za tyzden dolu tri kila , coby bolo super keby sa to nezastavilo... tak som to vzdala ...opat aa zasa , tak chcem od dnes skusit kombinovat sacharidy so zeleninou , tak uvidim ako to pojde , drzte palce

kattija
2. mar 2011

@tocikova ahojky kolko ma tvoje malinke? no tak to budes mat tiez co robit aby sa to pohlo a nie len zmena v strave ale cvict cvicit cvicit si este mlada :D tak to pojde rychlejsie dole neboooj drzim palce 😎

katushka16
2. mar 2011

ahojte,neviete mi poradiť,potrebovala by som schudnúť za mesiac tak 2kg,spolu 6kg.diéty neznášam a cvičiť som lenivá,tak sa utešujem,že mám dosť pohybu pri malých,chcela by som mať do leta pôvodnú váhu ako pred 1.pôrodom t.j.55kg.cítim sa zle keď mám tolkoto kg,akokeby som to neni ja :(

kattija
2. mar 2011

@katushka16 no moja bud jedno alebo druhe cvicit abo jedlo zmenit nic ine neexistuje :D

bzucinka2
4. mar 2011

@katushka16 ten pocit poznam, ale nepoznam zazrak akym by si chcela schudnut, ked na to prides, daj aj nam vediet, lebo bez cvicenia alebo zmeny stravy to asi nepojde ☹
@tocikova vitaj a 90 dnovku si neskusala? ta je celkom fajn, i ked ja ju nedodrziavam presne 🙂

tocikova
4. mar 2011

ahojte 90 dnovku som este neskusala , mam otazku vy ostatne aj kojite aj dietujete? lebo mne moj maly na to dost zareagoval , bol placlivejsi pocas diety , asi sa zmenila chut mliecka ... A pocas 90 dnovky sa papa v podstate vsetko ? urcite ste tu o tom uz pisali len ja nemam tolko casu to citat , tak keby bola niektora z vas ochotna a vysvetlila mi to trosku , cvicite kolko krat do tyzdna ? za odpovede vopred dakujem

bzucinka2
5. mar 2011

@tocikova ahoj ja cvicim 2x zumbu a 2x posilovna hlavne na brucho 🙂

tocikova
6. mar 2011

ahojte tak skusim aj ja , len sa bojim ze budem mat malo mliecka

ives77
6. mar 2011

ahojte aj ja by som rada skúsila tú 90dnovú dietu,nie su niekde k nej dáke recepty? 😕

kattija
7. mar 2011

@tocikova ja cvicim kazdy den a kojim a mam dost mliecka 🙂 neboj
@ives77 skus temu 90 dnova dieta, tam ti isto kocky poradia , ja som neskusala tak neviem 😉

tocikova
8. mar 2011

@kattija musim aj ja len sa neviem donutit cvicit , ale si mam motivavala a to je dobry zaciatok dakujem

kattija
8. mar 2011

@tocikova to som rada cakame tvoje vysledky 🙂 nahlas potom prve uspechy

bzucinka2
11. mar 2011

@kattija no ako pokracujes? ja som dnes nestihla posilku, tak idem aspon brusakovat kym maly spi 🙂

kattija
11. mar 2011

@bzucinka2 ja minus dalsie kilo cize 65

bzucinka2
12. mar 2011

@kattija ty si super, ja som sa teraz nevazila, tak sa asi skusim cez tyzden 🙂 v dobrom zavidim, aj stravusi obmedzila, ci stale len to cvicenie doma 🙂

kattija
12. mar 2011

@bzucinka2 aj ja som stastna len sa bojim aby sa to nezastavilo ☹ ano cvicim doma stale, ten orbitrek je zazrak!
nejem po siestej inak vsetko 🙂 ani si nevies predstavit ako mi stuplo sebavedomie :D konecne sa mozem pozriet do zrkadla tych 6 kg od new roka co slo dole riadne vidno a najviac ma tesi ked idem na navstevu a mi povedia ze som nejako schudla to ma este viac nastartuje, hadam do dovolenky pojde dole este tych 5, a ty ako cvicis? inak aj ten pilates pekne formuje a spevnuje svaly vidim to hlavne na bruchu, 10 minut z cd cvicim brucho vecer a uz vidno ze to pevnie :-P odporucam

bzucinka2
13. mar 2011

@kattija ja makam 1-2x v posilke a 2x zumbu, plus doma este zvyknem pridat brusaky, stravu som trosku obmedzila, vecer po 17,00 uz nejem, len ja malo pijem a to je dost problem ☹

isabella_fly
13. mar 2011

jeeej, tu sa chudne 😀 tak to je nieco pre mna, ja mam uz menej ako pred zaciatkom tehotenstva, ale kedze je to stale vela, tak pomalycky chudnem dalej 🙂

kattija
14. mar 2011

@isabella_fly udaj miery 🙂

@bzucinka2 ja sa odhodlavam na tu zumbu ake to je? aj sa zapotis?

isabella_fly
14. mar 2011

@kattija 😵 svoje miery presne nesledujem, ale na vahe mam 68kg a vysku 171cm, ale to musim dodat, ze nasa vaha zvykne vazit o take kilo az dve menej ako ine vahy, takze tak 🙂