Chudnutie po pôrode

mischelle
20. feb 2008

Nenašla som tému čisto len o chudnutí...možno som málo hľadala...ale...

som 8tt po pôrode, únava pomaly ustupuje, dieťatko je úžasné a mňa pomaly prestáva bolieť telo...čiže...som sa postavila na váhu. Rodila som cisárskym...pred otehotnením som mala 73kg, keď som išla rodiť 93 alebo 95kg, neviem presne....dnes mám okolo 80kg, raz hore - raz dole jedno kilečko...čo je pre mňa - hotová tragédia.
Pred pár rokmi mi diagnostikovali hypotyreózu - spomalenie činnosti štítnej žlazy...dovtedy som mávala 55 kg...za štyri mesiace nato 70kg....

Otázka:...plne kojím...je reálna šanca, že schudnem aspoň na tých 70kg?

angie267
12. máj 2011

ahojte, davnejsie som tu nebola musim vas ako tak docitat a uz prebehlo aj vazenie a zapis do tabulky musim rychlo dolozit aj ja miery, sice asi sa nic nezmenilo 😠
ja som brutal chora tak ze dnes uz ani nevladzem stat na nohach 😒 cvicenie teraz u mna nepripada do uvahy......
a Nici mi dava zabrat teraz poriadne, trapia nas zubky uz konecne nam vyliezli prve dva horne jednotky 😅

angie267
12. máj 2011

@bzucinka2 dufam ze vsetko ok, ako si bola dlho v nemocke? Ja by som to tusim nevydrzala bez deti ☹ asi by som revala do vankusa kazdy vecer ☹

zuzik1983
13. máj 2011

@angie267 aj ja uz som druhy tyzden chora,som aj pribrala,citim to na nohaviciach ☹ 😖

bzucinka2
13. máj 2011

@zuzik1983 kilecko zislo, ale ci sa mi to nevrati uvidime, hlavne teraz ked nemozem cvicit ☹

bzucinka2
13. máj 2011

@angie267 bola som od pondelka, do stvrtka, aj to ma este nechceli pustit , ale vydrankala som si prepustenie 🙂 a tiez som to tazko znasala ☹

kattija
13. máj 2011

@bzucinka2 tak aspon kilecko 😉 uz si urobila tabulku ci ee?
baby vy tusim coraz viac necvicite, dostanete po riti, leto sa blizi a od januara je uz dlhy cas 🙂

isabella_fly
13. máj 2011

ahojte dievcata, teraz som na konika velmi malo chodila, ale tak po dlhej dobe sa aj tu hlasim, ja zatial 61,5kg uz to ide velmi pomaly, ale meriam sa, cm odchadzaju a vaha sa tiez po kusickoch hybe, vam sa snad tiez dari 🙂

zuzik1983
13. máj 2011

@kattija ja priznavam,ale som chora uz 2t. 😒 so mnou to ide dole vodou,uz mam viac kg,ako ked som zacinala 😖

bzucinka2
13. máj 2011

@kattija jasne urobla, ved uz je nahodena 🙂
@isabella_fly a co tak dat nam sem aj tie miery ??? 😉
@zuzik1983 nestras, ze viac ako predtym, ja dufam ze po nejakych 2 tyzdnoch zacnem opat cvicit 🙂

elenka.k
13. máj 2011

Ahojte, chcem sa spýtať, či cvičí niektorá brušáky počas M-ka? Viete dala som otázku, no nejako sa to tu neukazalo.....

kattija
13. máj 2011

@elenka.k M-ka? co to je
baby musim vas pochvalit vidim, ze vam sli cm dole !!! super no vidite ze to ide, tesim sa 😎 😎 😎 😀 😀 😀 😉

zuzik1983
13. máj 2011

@bzucinka2 no fakt,mam o kilo viac 😒

andul18
13. máj 2011

@elenka.k ak je M-ka "menzes", "menstruacia" tak musim priznat, ze to uz nepoznam vyse 2 rokov (naposledy pred otehotnenim), takze na tuto otazku nemozem dat odpoved. Ak je "M-ka" nieco ine, treba napisat co, rada odpoviem, ak sa ma to bude tykat.
@kattja ja som vecer uz tak unavena, ze keby som nemala piesok az vo vlasoch, tak sa ani neosprchujem (robim si srandu s tou sprchou). Ja uz som tak opalena, ze mi mozu zavidiet aj ludia, co sa len chystaju k moru. Cez den sme skoro stale vonku (zahrada, ihrisko, prechadzky) v dome sme len medzi 11:30 - 15:00 (varime obed, papame, spinkame a trosku upratujeme). Ale hlavne je, ze cm idu dole a gramy tiez 😎 😎 😎

elenka.k
13. máj 2011

Baby M-ko je menštruácia!!

taawewe
14. máj 2011

baby a kolko vody vypijete?lebo na 10 kg treba vypit 4dcl vody,ak chudnete tak ovela viac.a 2/3 toho treba vypit do 13 hodiny.

kattija
15. máj 2011

@taawewe ja vypijem denne 3-4 litre
@elenka.k ano cvicim brusaky aj ked mam menzes
@andul18 si to dobre napisala sa smejem 😉
@zuzik1983 neboj a trosku popracuj vzdy vecer daj malu ocinkovi aspon na pol hodku a cosi sa pohyb 😉 😎 drzim palec

isabella_fly
15. máj 2011

@bzucinka2 jj, sak jasne, uz som ti poslala co mam miery za april a za maj, starsie nemam a kvoli nezhodam so svokrovcami uz ani mat nebudem, lebo sa s nimi nestretame 😒 ale co uz, aspon takto, teraz sa uz meriam sama aj castejsie, tak to nebude problem 😉

bzucinka2
15. máj 2011

@elenka.k aj ja cvicim v pohode 😉
@taawewe tak tu je kamen mojo urazu ☹ 1,5l aj to sa musim nutit ☹
@isabella_fly super, dopisem to tam 😉 to mi je luto, ze ste sa asi pohadali ☹ nic to, hlavne ze chudneme dalej 🙂

isabella_fly
15. máj 2011

@bzucinka2 no, aj nam to je luto, ale co uz, zivot ide dalej a ked si nas niekto nevazi a anilen neciti potrebu nieco naozaj napravit, tak to zostane na tej urovni, ze pozdravime sa a hotovo

zuzik1983
15. máj 2011

@kattija dat malu ocinkovi na pol hodky?nehrozi!!!on si ju zobre na 5 minut a uz mu staci,da ju do ohradky,kde ona samozrejme pisti...mu musim povedat,aby sa s nou isiel pohrat,lebo sam od seba si ju nezoberie.takze som na nu vlastne skoro nonstop sama a vsetko robim zo slovami" este chvilocku nikolka vydrz"nemam na seba vobec cas,nieto este cvicit. 😒 😖 napriklad vcera,ked som isla varit mu hovorim,daj na nu chvilu pozor,a za chvilku rev,bol od nej asi pol metra a padla na hlavicku chudatko moje male. a este ked som po 2 tyzdnoch vyzdravela,bola som zdrava 1 den a dnes som zas chora,co ma hrdlo boli a soplim.a to som ani vonku nebola 😕 takze cvicenie nehrozi...

zuzik1983
15. máj 2011

@taawewe no ja sa priznam,ze pijem strasne malicko,mozno liter denne,niekedy ani ten nedam 😒

bzucinka2
15. máj 2011

@isabella_fly ☹ casom sa to mozno napravi ☹
@zuzik1983 tak aj tvoj je to kamen urazu 🙂

isabella_fly
15. máj 2011

@taawewe ja pijem cca 4 litre a minimalne 2,5 litra este doobeda 🙂

zuzik1983
16. máj 2011

@bzucinka2 asi hej,ale skusim to zmenit aspon trosku
no ja niekedy nepijem cielene,ked chcem ist von na dlhsie,lebo ja chodim nonstop potom na zachod,aj kazdych 20minut,tak sa radsej nenapijem

bzucinka2
16. máj 2011

@isabella_fly to si macherka, to ja tolko nevypijem za cely den hadam 🙂

isabella_fly
16. máj 2011

@bzucinka2 tak to nejde samo, to si treba napustit flasu s vodou a povedat si, ze ju vypijem do nejakej 12tej a potom viac menej aj pri vareni sledujem hodiny a pijem 😉

bzucinka2
16. máj 2011

@isabella_fly no nieco vyskusam, lebo uz je 10 a este som nepila, co som bola u doktora ☹

zuzik1983
16. máj 2011

no ani ja som este nepila,aspon ste mi to pripomenuli 😉

bzucinka2
17. máj 2011

kde ste vsetky, necvicte tolko 😀

angie267
17. máj 2011

@bzucinka2 ahoj ja som tu🙂 a veru necvicim teraz som chora 😒 poslem ti miery do IP konecne uz, som ja ale zabudlivka 😝