Chudnutie po pôrode

mischelle
20. feb 2008

Nenašla som tému čisto len o chudnutí...možno som málo hľadala...ale...

som 8tt po pôrode, únava pomaly ustupuje, dieťatko je úžasné a mňa pomaly prestáva bolieť telo...čiže...som sa postavila na váhu. Rodila som cisárskym...pred otehotnením som mala 73kg, keď som išla rodiť 93 alebo 95kg, neviem presne....dnes mám okolo 80kg, raz hore - raz dole jedno kilečko...čo je pre mňa - hotová tragédia.
Pred pár rokmi mi diagnostikovali hypotyreózu - spomalenie činnosti štítnej žlazy...dovtedy som mávala 55 kg...za štyri mesiace nato 70kg....

Otázka:...plne kojím...je reálna šanca, že schudnem aspoň na tých 70kg?

bzucinka2
15. mar 2011

@zuzik1983 vitaj, jasne ze sa mozes pridat, cim nas bude viac, tak sa budeme o t viac snazit 🙂
@piacere vitaj aj ty a drzim palce, nech sa nam vsetkym podari schudnut ako si predstavujeme, hoci mne sa zatial nejak nedari ☹

zuzik1983
15. mar 2011

@isabella_fly to fakt si telo zvikne na tie tekutiny?po akom case?
@bzucinka2 dik,snad hej.len asi musime prist,ako na to

isabella_fly
15. mar 2011

@zuzik1983 no ja som takto skoro 4 litre zacala pit pred necelymi 3 tyzdnami a chodim tak raz za hodku, samozrejme ak naraz do seba nalejem viacej, potom idem viackrat, ale ked sa snazim pit konstantne, tak to nie je take strasne, aj dve hodky vydrzim 🙂

zuzik1983
15. mar 2011

@isabella_fly a 4l to neni nejak privela?ci?

isabella_fly
15. mar 2011

@zuzik1983 privela nie je v podstate nikdy, ale ja na moju vahu a vysku by som mala minimalne 3 litre, takze o liter viac nie je urcite vela 😉

isabella_fly
15. mar 2011

@zuzik1983 ono to je, ze nejak 0,4 litra na kazdych 10kg vahy je take minimum

zuzik1983
15. mar 2011

@isabella_fly ved ked je teplejsie,tak ma viac smadi,tak hadam aspon tie 3l dodrzim 🙂

isabella_fly
15. mar 2011

@zuzik1983 ked je teplejsie to by sa zasa malo pit este viac 😀 ked ta zacne smadit, to uz je zle, mala by si pit tak aby si smad nepocitovala, preto skoro nikto pitny rezim nedodrziava, lebo piju az ked su smadni... tu ale tolko o tom tocime 😀 ja sa idem obliect a s malou na prechadzku ked je tak krasne, tak sa majte zatial krasne 😉

kattija
15. mar 2011

@zuzik1983 konecne niekto kto ma tiez orbitrek ako casto na nom cvicis?

zuzik1983
15. mar 2011

@isabella_fly to mas pravdu.mne akurat mala zaspala v postielke a taaak som chcela ist von 😒
@kattija no skoro kazdy den pri panelaku 🙂 30min ale vysledky ziadne 😖

kattija
15. mar 2011

@zuzik1983 to ako jaaaa :D panelak to je ono asi musis dlhsie ja dam aj 45 ked je dobra cast :D

isabella_fly
15. mar 2011

@kattija
@zuzik1983 jeeej, aj ja cumakujem na panelak, akurat pri tom necvicim 😀

bzucinka2
15. mar 2011

ani ja necvicim pri panelaku, to uz mam vtedy klud, vsetko musim stihnut odmakat dovtedy 🙂

kattija
15. mar 2011

panelako maniacky :D

isabella_fly
15. mar 2011

@kattija 😀

zuzik1983
15. mar 2011

@kattija ja ked som dlhsie,tak sa moc prebudim a potom aj do 2 nemozem zaspat:(
@isabella_fly ked cvicim pri panelaku to rychlejsie ubehne
@bzucinka2 no ja by som aj kor,ale nemam cas cez den

bzucinka2
15. mar 2011

@zuzik1983 ja stiham, eln ked mi Tomi spi 🙂 takze hned ako vecer zalahne medzi 18-19 tak makam 🙂

zuzik1983
15. mar 2011

no ved to,ze mne nikolka nezaspi skor,ako o 20-20.15,teda vacsinou
@bzucinka2

kattija
15. mar 2011

Baby mam navrh , co tak fotky postav pred a po? nasom snazeni?

isabella_fly
16. mar 2011

@bzucinka2
@zuzik1983 my mame vzdy vecer koncert nez sa malej podari zaspat 😒 takze moje jedine cvicenie zatial su prechadzky a akrobacia pri vareni, kedze ju mavam na lehatku v kuchyni a to nie je na baterky, tak ked mi moc mrnci jednou nohou hupem a rukami sa snazim varit a som natiahnuta cez polku kuchyne 😀

@kattija no dobre, len ja som uz zacala pred par tyzdnami, takze bud pohladam nejaku starsiu foto, alebo akoze zacnem od teraz 😝

kattija
16. mar 2011

@isabella_fly tesim sa daj foto aj ja idem kuknut alebo stocim nejaku teraz

bzucinka2
16. mar 2011

@zuzik1983 fuha, to my mame problem vydrzat do 19,00 🙂 vcera zaspal o 17,00 o 19,00 sa zobudil, tak som ho okupala nakrmila a reku pojde spat neskor a on normalne nevladal a musel ist hned zase spat 🙂
@kattija ako ty chces aby sa nas ludia co sem chodia zlakli ??? 😀 😀 😀

piacere
16. mar 2011

@kattija ja sa takej vlastnej fotky desím 😅 som samý airbag 🙄 😎

ženy, včera prvý úspech za mnou... po 17.00 som nejedla... ale večer v posteli som myslela, že "ohlodám" muža od hladu 😅

Ozaj, čo sú také základné body, ktoré je potrebné pri chudnutí dodržať? Či nerobím niekde chyby....

Viem, že ste tu tuším spomínali pitie... tak si sypem popol na hlavu... vypijem cez deň cca 4 poháre, z toho 2 sú káva 😕

bzucinka2
16. mar 2011

@piacere aj aj tak podobne s pitim, ale vcera som vypila 2 litre 🙂

kattija
16. mar 2011

@bzucinka2 no dobre mozno to nebol az taky dobry napad 😎 😎 😎
@piacere ze airbag sa smejeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 😀 😀 😀
civcit-vela vela pohybu
pit-co najviac hlavne nebublinkove naj vodu
nejest vecer-idealne od 5 ale ja az od 6 :-P
ked jes masko ziadne zemiaky ani ryzu ako prilohu len zeleninu

zuzik1983
16. mar 2011

@kattija ja svoju foto nechcem moc ukazovat,skor by som bola za nejaku tabulku,kde su kg a rozmery.tak by sme tiez videli svoje pokroky.len keby ju mal kto spravit 😀
@isabella_fly ja to mam tiez dost tazke s uspavanim teraz,lebo ona dokial zaspi,tak sa v postielke 100x pretoci a postavi,takze ju musim drzat 😀
@bzucinka2 u nas to teda nehrozi,ale nebolo by to zle 😕

bzucinka2
16. mar 2011

ide sa pit 🙂

bzucinka2
16. mar 2011

oki tak skusim urobit nejaku tabulku a zacneme ju robit raz mesacne a od kedy?🙂

zuzik1983
16. mar 2011

ja by som navrhovala od 1 dna v mesiaci

piacere
16. mar 2011

@kattija poctivo cvičím každý večer, keď malý zaľahne... brušáky a na nohy, zadok, lebo tam je airbag 😀 najmasívnejší 😀

@bzucinka2 v tom pití sa musím zlepšiť... ked ja mám jednu chybu.. kým nie som smädná, tak nepijem 😒