Chudnutie po pôrode

mischelle
20. feb 2008

Nenašla som tému čisto len o chudnutí...možno som málo hľadala...ale...

som 8tt po pôrode, únava pomaly ustupuje, dieťatko je úžasné a mňa pomaly prestáva bolieť telo...čiže...som sa postavila na váhu. Rodila som cisárskym...pred otehotnením som mala 73kg, keď som išla rodiť 93 alebo 95kg, neviem presne....dnes mám okolo 80kg, raz hore - raz dole jedno kilečko...čo je pre mňa - hotová tragédia.
Pred pár rokmi mi diagnostikovali hypotyreózu - spomalenie činnosti štítnej žlazy...dovtedy som mávala 55 kg...za štyri mesiace nato 70kg....

Otázka:...plne kojím...je reálna šanca, že schudnem aspoň na tých 70kg?

bzucinka2
26. júl 2012

@munu sikulka, ja som bola teraz u nasich, tak ma vykrmila a mam 1 kilecko hore, takze idem sup sup na to, na sladkosti idem skusit zabudnut a bezim si kupit melon na ranajky aspon...

munu
26. júl 2012

@bzucinka2 ja sa radsej vyhybam teraz pocas chudnutia takym, ze spolocnym obedom s mojou sestrou a nase dve rodinky (jej a moja).. lebo do nich ked ideme na nedelnajsi obed, tak to je stale o plnom nalozenom tanieri a potom este aj dezert nejaky kolac smotanovy alebo karamelovy.. a to by som mala hned hore naspat kilo.. 😀 tak radsej neprovokujem, len raz za nejaky cas pre istotu.. 🙂

bzucinka2
26. júl 2012

@munu vsak to je pravda, ale musela som na par dni s detmi aj k mamine a teraz deti nie su doma, tak sa pekne idem znormalizovat.... 😉

kattija
27. júl 2012

@bzucinka2 ty si este v teme? ja som myslela, ze si uz ako modelka 😀 😀 😀 podrypujem 🙂 heh ja stale 60kg necvicim papam tak normalne takze ako som prestala cvicit a zacali sme sa snazit tak to stoji, ale som rada aspon to nejde hore 🙂 minule som ti ani neodpisala- ospravedlnujem sa 🙂 pochval sa ako sa mas ci este cvicis a tak ... inak nasla som si take cvicenia pocas tehu askusala som to rat cvicit teda aj ked zatial niseom a ti poviem svalovicu som mala kvalitnu, takze ak sa to podarilo tento mesiac hadam aj zacnem s tymi cviceniami 😠

bzucinka2
27. júl 2012

@kattija ahoj, to je super spravicka, ze sa snazite, drzim palceky, nech sa vam to podari cim skor, najlepsie uz tento mesiac 🙂 ja sa teraz drzim na vahe 58-60 v tomto rozmedzi, tento mesiac som necvicila, lebo su dovolenky, ale od 1.8.zase zaciname, ale tak ja cvicenim nechudnem, len sa formujem a odreagovavam 😀 inak jem striedmo, okrem dni ked mam zravku 😅 tak sa aspon snazim , este domakat trosku to brucho a budem spokojna...

kattija
27. júl 2012

@bzucinka2 tak to som rada ze uz si skoro spokojna 🙂 jj veru telo sa ti spevnuje a mne ochabuje ale potom zase pojdem na to 🙂 a co v tabulke este pokracujete? chodis do posilky a zumba ci ako?

bzucinka2
27. júl 2012

@kattija tabulka nie, baby pozduchali 😀 asi som bola ne ne velmi prisna a nahanala ich 😀 chodim na bodywork 🙂 teraz neries chudnutie a tes sa z tehulkovania ked sa podari, budem vam silno drzat palceky a tesit sa s vami 🙂 a zmenila si aj farbu vlasov?

kattija
27. júl 2012

@bzucinka2 ee stale mam melir blond uz asi 7 rokov 🙂 a dakujem krasne 😉

bzucinka2
28. júl 2012

@kattija tak si zmenila foto 🙂

kattija
29. júl 2012

@bzucinka2 to ano 🙂

martinkova24
27. aug 2012

caute baby je tu nejaka baba co chudne s Detvy?hladam niekoho s kym by som chodila do fitka 🙂

lubikan
30. aug 2012

dievcence,cavte,,tak som tu zas a znova,asi na treti x...pred necelym rokom som tu schudla 11 kil,potom sa to na pol roka zastavilo,nechcelo sa pohnut,nakoniec som rezignovala,nemala cas chodit do posilky...vahu mam stale rovnaku,ale cm pribudli 1-3 cm vsade...

teraz zacinam znova,hoci je to celkom fuska ,tato horucava mi nerobi dobre,opucham....2 dni sa drzim,hoci nemam cas poriadne jest-pravidelne.kedze som rozlietana ,nakupujeme skolske veci...v pondelok idem po rokoch do prace,takze novy rezim,makacka...juuj tesim sa...znova ma chytila motivacia....asi preto,ze o chvilu sa budu nosit bundy,nikto ma riadne nebude vidiet,a potom na jar kuk,novy clovek 😀 😀 😀

povodne 76..dnes rano 64,6....skusim,pokial to pojde...ak to dam na max. 57,bude stacit

lubikan
30. aug 2012

jaaj,baby,ja som chodila do inej temy..no...😀

paris3
30. aug 2012

ja sa pridavam k chudnutiu. pred tehotenstvom som mala 64kg, co uz bolo o 6 kilo viac, nez moja dlhodoba vaha. pred porodom som mala 79kg. po porode mi postupne vaha zisla na +- 70kg. lenze potom sa to zastavilo a nechce sa to pohnut. tiez mam problemy so stitnou zlazou, raz mam znizenu funkciu, raz zvysenu, hrozne mi to kolise. asi podla toho mi kolise aj nalada, chvilu mi nechuti jest, chvilu by som zjedla co neutecie 😀
malu este stale kojim. zo zaciatku som nabehla na hrozne stravovacie navyky, nemala som cas pri nej na poriadnu stravu, jedla som rychlo. plus som jedla same kaloricke veci, obmedzovala som to, co naduva, lebo krpata mala hned bolebruch 😒
neviem sa z toho teraz dostat, musim sa nejako nastartovat... hlavne som tie vyvyky nemala ☹ ja aj schudnem, ale potom to za chvilu naberiem naspat.
malu mi nema kto strazit, ze by som chodila behat ci do posilky. kym som malu kocikovala, tak som aj 3-4x denne s tou chodila rychlym tempom. teraz mi uz nevydrzi v kociku, chce chodit sama... a to si viete asi predstavit ten pohyb, ideme jeden krok dopredu a dva dozadu 😀
skusim sa viac zatnut, chcem dat dole tak 12kg, pokial sa dostanem pod 60, tak budem spokojna 😉

kristinka0707
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanka21
10. sep 2012

Ahojte dievčence, ktoré ste z BA (bohužiaľ zatiaľ iba v ba) máte čas jednu hodinu do týždňa a chcete chudnúť tak mi napíšte Mám veľmi dobrú skúsenosť so skupinovým chudnutím Je to kurz zdravia, výživy a zdravého chudnutia, žiadne tabletky na chudnutie ak chcete vedieť viac tak IP Je to naozaj účinné ja som takto zhodila už 10kíl.
Alebo ak by ste chceli pribrať pár kíl a vyformovať si postavu tiež vám viem pomôcť🙂

zuzkakach
13. sep 2012

@zuzanka21 poslem mi neake info do IP dik? 🙂

jeiny
14. sep 2012

ahojte baby,

uz som tu dlho nebola, ako vam to ide?

U mna bieda, uz som bola konecne na 69 kg, potom sa mi vaha prestala hybat asi mesiac nic...tak som zacala cvicit 2 x denne, uplne obmedzila sladke a cuduj sa svete pribrala som kilo...takze dnes 70 kg zas ☹ .....asi budem musiet nejak zmenit taktiku...ach jo ☹

itinka123
23. sep 2012

Ahojte maminky, pre tie ktore ste z Ba a okolia, mam zaujimavu ponuku na chudnutie. Nieco vyse roka cvicim s maminkami po porode "Mama Dance" Je to tanecna kardio hodina s vyhradenym casom na posilnovanie oslabenych partii po tehotenstve a v dosledku dojcenia a nosenia babetka. Dietatko tancuje s vami v baby satke alebo nosici. Je to velmi prijemne pre dietatko aj maminku, kedze maminka cvici a dietatko je v jej bezprostrednej blizkosti a hybu sa v spolocnom rytme. Maminky si to doposial pochvaluju. cvici sa 1x do tyzdna 60 minut. Ak mate zaujem o blizsie info napiste mi spravu 🙂 Chudnutie zdar.

bzucinka2
7. okt 2012

@jeiny ahoj, pozor cvicenim menis tuky na svalovu hmotu a teda akoze priberas, neries vahu, ale centimetre 🙂

vitacalcin
11. dec 2012

@mory ahoj, prosím ťa mohla by si mi nejakú tú stránku poslať na tú diétu, ďakujem

vitacalcin
11. dec 2012

@zuzanka21 mohla by si mi poslať nejakú radu na chudnutie? ďakujem

bzucinka2
14. dec 2012

@kattija ahoj, ako sa ti dari, po dlhej dobe som zabludila do nasej starej dobrej temy? vidim ti v pase anjelika, to mi je velmi luto ☹

kattija
14. dec 2012

@bzucinka2 ahoj moja som rada, ze si si na mna spomenula 😉 joj tak veru tuto temu budem musiet znova obnovit 🙂 ano bohuzial anjelika som musela pridat... uz to prebolelo aj ked nezabudnem ... inak celkovo vsetko ok, zdravucka som aj moji chlapi takze pohoda, ty sa chval, ako sa mas? co sa tyka vahy ja momentalne 59, po vianociach hadam zacnem zase makat na postavicke... ty stale zumba? napis ako sa mas a co mas nove papa a dakujem ze si sa ozvala....

tinuslienka
1. feb 2013

@mory
ahoj tak to by som potrebovala aj ja. ja som rodila pred 2,5 rokom, pred tehotenstvom som mala vahu 65 kil, rodiť som išla ako 96 a viac kilova, to už som nemala odvahu sa posledné dva týždne postaviť na váhu, po pôrode niečo odišlo samo, niečo v práci, keďže ja som nastupila po 9 mesiacoch do práce, ale teraz mám ešte stále nadváhu mám 74 kíl a nie a nie schudnúť, neviem ako už som zúfala, a nemôžem zas veľmi skakať, dvihať ťažke , keďže mám ešte aj poškodenú platničku. už mesiac chodím plávať raz do týždňa, tak uvidíme či to pomôže....

fontana
10. feb 2013

ahojte baby,vidím,že nie som celkom sama ,kto sa snaží schudnut.Síce na rozdiel od vás,som ešte nerodila a ani rodit pravdepodobne už nebudem.Konečne som sa s tým osudom zmierila.Ale o inom som chcela.Ja mám od mala nejakých tých pár kír kg navyše.Som celý život taka buclatá.Ale teraz som si povedala,že už stačilo,že sa prestanem vyhovárat na gény a začnem konečne niečo zo sebou robit.Od 15.12.2012 som sa začala venovat bunkovej výžive herbalife, a do dnešného dna som schudla 7 kg,dala dole po 6 cm s problémových partií.A cítim sa super.Takto sa chcem dopracovat k nnormálnej postave.Potrebujem ešte dat dole 12kg a potom budem konečne spokojná.Takže aby ste boli v obraze mala som 88kg,teeraz mam 81,Psria a boky som mala 120 cm a teraz mam 114cm.A 20 rokov som zo sebou nedokázala nič urobit.A teraz sa teším prvý krát na leto 😀.

isabella_fly
16. feb 2013

@fontana gratulujem, iba by som ta rada upozornila na to, ze takto sa nebudes stravovat do konca zivota, pretoze stale to bude len praskova strava, ktora by ani nemala uplne nahradzat stravu klasicku... svokra sa zrovna tomuto venuje, ona je tym doslova posadnuta, ale moj pohlad laika a cloveka, co sa skutocne snazi vo vyzive vzdelavat je taky, ze ako barlicka na zaciatok je to dobre, ale ak sa popri tom skutocne nenaucis zdravo stravovat a skor ci neskor s tym prestanes a ak si sa spravnej strave nenaucila, tak sa dostatnes tam kde si bola aj predtym, cize by som sa na tvojom mieste zacala naozaj aj popri tom sustredit na racionalnu vyzivu, lebo herbalife poradcovia maju casto na skoleniach doslova vymyvane mozgy a co niekedy svokra zapoti tak lapam po dychu, cize vsetko s mierou

reni1512
21. feb 2013

Baby ... otazka na telo, cakam uprimne odpovede :D Cakame babo, rodit by som mala koncom jula, no kedy to pride netusim ...14.9 mame svadbu.. Je realne, aby som do vtedy zhodila??? mam rezervovane saty... Mate niekto takuto skusenost, da sa to vobec? vdaka :-/

isabella_fly
21. feb 2013

@reni1512 fuuuuha, to je len mesiac a pol, to zalezi dost od toho kolko priberies a ci to bude ku koncu hlavne voda, alebo nie, tam je strasne vela faktorov, ale bez nejakeho stahovacieho pasu, alebo korzetu to asi bohvieco nebude, lebo aj ked by si mala vahu v pohode, tak to brusko a svaly sa este za tak kratky cas zregenerovat nestihnu, cize nieco co ta stiahne si zaobstaraj urcite, aby si mala dobry tvar 😉

reni1512
22. feb 2013

@isabella_fly no parada...:D jedine co som chcela mat aspon fotky pekne, asi sa mozem s tym rozlucit... vdaka za nazor 🙂