Chudnutie po pôrode

mischelle
20. feb 2008

Nenašla som tému čisto len o chudnutí...možno som málo hľadala...ale...

som 8tt po pôrode, únava pomaly ustupuje, dieťatko je úžasné a mňa pomaly prestáva bolieť telo...čiže...som sa postavila na váhu. Rodila som cisárskym...pred otehotnením som mala 73kg, keď som išla rodiť 93 alebo 95kg, neviem presne....dnes mám okolo 80kg, raz hore - raz dole jedno kilečko...čo je pre mňa - hotová tragédia.
Pred pár rokmi mi diagnostikovali hypotyreózu - spomalenie činnosti štítnej žlazy...dovtedy som mávala 55 kg...za štyri mesiace nato 70kg....

Otázka:...plne kojím...je reálna šanca, že schudnem aspoň na tých 70kg?

zuzik1983
24. mar 2011

@kattija ved jasne ze ziadny extrem,ja by som ani nevydrzala
@leanax keby sa dala pevna vola kupit hned ju beriem 🙂 ja som po tehu schudla vsetko co somm pribrala a viac mi nejde ani gram,stale mam na sebe nejakych 12 kg spred tehu,ktore sa ma riadne drzia

andul18
24. mar 2011

Vcera som doslala lektora anglictiny do nelahkej situacie 😀 Na otazku "co je najlepsi priatel cloveka" som odpovedala "predsa jeho kilogramy navyse, tie moje su so mnou stale a lucia sa so mnou len neradi" 🙂 Cela trieda vybuchla smiechom a lektor nevedel co povedat 😀

zuzik1983
24. mar 2011

@andul18 😀 😀 😀

leanax
24. mar 2011

@andul18 🤐 😀

leanax
24. mar 2011

Ja som včera išla na pohreb a potrebovala som obliecť čierne nohavice a mám iba jedne staršie tak som ich skúsila a napodiv som ich obliekla aj zapla. Tak som sa potešila 🙂 ale ked som ich vyzliekla a pozrela na tu moju postavičku tak rýchlo ma to prešlo ☹ . No čo už nemôže byť každá žena matka a zároveň modelka. Ja bohužiaľ na plastiku nemám. Ale idem chudnúť, len neviem kedy začnem hahaha







j

matulik284
24. mar 2011

ahojte, mozem sa k vam pridat ? ja tiez akosi po porode a nie a nie schudnut ☹ skoro vsetky veci su mi male. Pred otehotnenim som mala 57kg, v tehotenstve som pribrala na 73kg a po porode som mala 64kg a teraz mam 66 kg...ked som kojila, tak som sa snazila jest vsetko a pribrala som a teraz to nejde dole a stale by som iba jedla 😒 Do leta by som chcela schudnut, lebo sa citim zle s takym velkym bruchom a vsetko je mi male.

kattija
24. mar 2011

baby tak ako ste dnes pokracujete? cvicite? nepapate? 😀 vsetko chcem vediet 😎

zuzik1983
24. mar 2011

@matulik284 jasne,spolu nam to lepsie pojde 🙂

zuzik1983
24. mar 2011

@kattija tak ja dnes s jedenim nic moc,ale ked mala zaspi planujem ist na orbitrack,tak uvidime 😀 😀 😀

matulik284
24. mar 2011

@zuzik1983 to ano, samej sa mi tazsie chudne 😉 dnes si dam uz iba cajik 🙂

zuzik1983
24. mar 2011

dufam,ze aj ja 😀 😀 😀
@matulik284

matulik284
24. mar 2011

@zuzik1983 no, ale vies ako strasne by som nieco zjedla...hlavne vecer ma to chyta 😀 😀 musim, musim vydrzat 😀 mne najviac vadi brucho, ostatok je v pohode....teraz vyzeram ako pred rokom v piatom, siestom mesiaci 😀

zuzik1983
24. mar 2011

mne najviac vadia boky a stehna,ved ja mam medzi vrchom a spodkom rozdiel 3 konfekcne velkosti ☹ s bruchom som celkom spokojna,len ta koza ovisnuta...

kattija
25. mar 2011

@zuzik1983 aj mne vadia stehna a boky ☹

matulik284
25. mar 2011

babulky komu mam dat miery do tabulky?

kattija
25. mar 2011

@matulik284 bzucinke 🙂
@zuzik1983 zuzik ty si rychla uz mi prislo dvd a je supeeeeer 😎 😀 velmi pekne dakujeeeem

matulik284
25. mar 2011

@kattija dakujem poslem jej 😉 ides cvicit podla dvd? a co ak sa smiem opytat?

bzucinka2
25. mar 2011

@andul18 😀 😀 😀
@matulik284 ja som na tom podobne aj mna stve hlavne brusisko ☹
@kattija tak zatial sa drzim, snazim sa vela nejest a ide to, tak som zvedava na tu vahu, citim sa cvicenim pevnejsia tak hadam aj tie kila pojdu dole 🙂

matulik284
25. mar 2011

@bzucinka2 ved ked som pozerala tabulku, tak som zistila, ze ho mam najvacsie 😨

andul18
25. mar 2011

@matulik284 neboj, nie si najvacsia, este tam nie su doplnene moje miery. Urcite ta v rozmeroch prekonam 😅 Ja vyzeram dobre len od hlavy po prsia, potom je to hotova katastrofa........ Ale co uz, sama som si na vine, teraz pekne cvicit a menej papat 😎 Kde ine baby vahovo zacinaju, ja chcem "skoncit". Hlavne je, aby som bola ja stastna 😀.
No, teraz idem "pocvicit ruky" pri zehleni 😠 😠

matulik284
25. mar 2011

@andul18 😀 veru treba menej papat...dnes som uz vsak porusila vsetko co sa dalo...hlad ma premohol 😠 No mne vadi najviac to , ze mam teraz strasne nesumernu postavu...od hlavy po prsia dobre a od bokov po zem dobre, ale ta pneumatika na bruchu 😨 , no co vyzeram ako tehotna...nikde nic len obrovske brucho 😀 A mas pravdu dolezite je, aby si bola stastna. A ake su tvoje miery a vaha ak smiem vediet?

zuzik1983
25. mar 2011

@kattija super,to som rada

zuzik1983
25. mar 2011

juj,ze treba menej papat.ale ved to sa nedaaa 😒 😒 😒

angie267
25. mar 2011

no ahojte baby, precitala som vas a ide vam to 🙂 to o mne sa neda povedat dnes som zrala pizzu 😝 a teraz mam samozrejme vycitky 😲
@andul18 ty tusim drzis tu 90-dnovu dietu, dnes som bola s jednou kamosku a ona s nou za mesiac schudla 10kg, ze aka parada 😅
@bzucinka2 som ti tiez este minuly tyzden posielala tie moje modelkovske miery 😝

andul18
25. mar 2011

@matulik284 jasnacka, ze mozes vediet moje miery 😀 Cez prsia mam rovnu 100, tam, kde ostatni ludia maju pas, ja mam 89 cm pneumatiku a cez boky 109 cm a pozor, najlepsie cislo ta len caka, vaha pred cca. 2 tyzdnami ukazovala 78 kg. Ako hovori moj drahy, dobra investicia do pneu, ktore teraz v case krizi mojem pomaly "roztapat" 😀 Nikdy som nebola modelka, takze sa svojou postavou velmi nedepkujem (aj ked sem-tam aj ja mavam dni, kedy si hovorim, ze pojdem na liposukciu). Ale teraz som sa rozhodla, ze prezujem zimne pneumatiky za letne, takze idem na to 😀.
Dnes som sa opat zapla do nohavic, ktore som si kupila tesne pred otehotnenim 😀 Normalne som sa potesila........

andul18
25. mar 2011

@angie267 hej, mam 90 dnovu dietku 😀 Uz raz v zivote som ju mala a za 3 mesiace som dala dole 15 kg 😀 Teraz som dala za prvy mesiac len 3 kg, ale aj tak ma to potesilo 🙂 Tato "dietka" mi vyhovuje, pretoze kazdy 4 den ma caka "nieco male sladke" 😀. A kedze nie som velmi dobra kucharka, aj recepty su pre mna OK, su jednoduche 😀. A teraz som zacala aj trosku cvicit (predtym som necvicila), tak snad aj druhy mesiac bude ubytok 3 kg 😀. Zajtra vitaminovy den, takze ovocie a zeleninka su moje 😀

matulik284
25. mar 2011

@andul18 tak s pasom sme na tom rovnako...aj ja mam 89 a vahu mam 66kg...tak to si vies predstavit ake mam brusisko na mojej inak normalnej postave. Tuto pneumatiku chcem aj ja vymenit 😀 To je super, ze si sa zapla do nohavic...ja sa zmestim do jednych jedinych, ktore mi boli predtym velke 😒

andul18
25. mar 2011

@matulik284 neboj, pneumatiky sa do leta zbavis a budes kocka 😀. Ja skusam na brucho brusaky. Sice este stale neurobim 3x80 ako @kattija, ale uz to je lepsie ako na zaciatku 😀 A este teraz skusam pilates podla DVD, ktore mi poslala @kattija. No a uvazujem, ze si kupim orbitrek (vlastne drahy mi ho kupi) 😎
Mas vyhodu, ze ty sa potrebujes zbavit len centrimetrov na bruchu, ja mam tie nadbytocne cm vsade 🙂
Ale ako som si povedala, prsia schudnu, ked prestanem kojit, brucho musim odpalit s brusakmi a stehna, zadok pojdu dole snad na tom orbitreku (snad mi ho drahy kupi) a k tomu bonus pilates na celu postavu 🙂

Kocky, nemate niektora skusenosti s cvicenim "fat burning"?

bzucinka2
26. mar 2011

@angie267 neboj, su uz v tabulke, len som ju nestihla aktualizovat, prepac, ale idem ju teda hodit nanovo 🙂

bzucinka2
26. mar 2011

takze babenky mate to tam 🙂 a este raz sa ospravedlnujem ☹